چگونه یک طراحی سایت موثر برای شرکت سفارش دهیم؟

 

چگونه یک طراحی سایت موثر برای شرکت سفارش دهیم؟

 

چگونه یک طراحی سایت موثر برای شرکت سفارش دهیم؟

 

با تمام رقابت های آنلاین، داشتن یک وب سایت کافی نیست. این 12 نکته نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید وب‌سایتی برای یافتن و استفاده از مشتریان آینده داشته باشید. بهترین روش‌ها را برای ساختار وب‌سایت دنبال کنید. مانند پاسخگو بودن برای موبایل، سهولت پیمایش و سازماندهی منظم.

 

بر محتوای مشتری محور تمرکز و آن را به صورت دوره ای بررسی کنید تا مطمئن شوید که اطلاعات دقیق و بدون خطا هستند. داشتن دامنه سفارشی و بهینه سازی موتور جستجوی خوب (SEO) وب سایت ضروری است.

 

این مقاله برای صاحبان مشاغلی است که می خواهند اثربخشی وب سایت را برای اطلاع رسانی و فروش آنلاین به خریداران به حداکثر برسانند.

 

این روزها، حضور آنلاین برای هر کسب و کاری حیاتی است. حتی برای فروشگاه هایی که تجارت الکترونیکی انجام نمی دهند. امروزه ایجاد وب سایت با بسیاری از ابزارهای ایجاد وب سایت در دسترس، دشوار نیست. هر نرم افزاری که انتخاب می کنید، این اصول طراحی را در نظر داشته باشید.

 

طراحی سایت ریسپانسیو موبایل 

پاسخ گویی موبایل برای موثر بودن یک وب سایت حیاتی است. بزرگسالان هر روز بیش از پنج ساعت را با تلفن همراه می گذرانند، در حالی که بیش از یک سوم تمام خرید را به صورت آنلاین از طریق دستگاه تلفن همراه انجام می دهند. نیازی به گفتن نیست که وب سایت موبایل کسب و کار باید تجربه کاربری مثبتی را ارائه دهد.

 

اگر مشتریان بالقوه وارد سایت شوند اما خواندن یا پیمایش در یک دستگاه تلفن همراه برایشان مشکل باشد، ممکن است به سادگی سایت تان را به نفع یک رقیب رها کنند. علاوه بر این، تجربه منفی کاربر تلفن همراه بر وب سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر می گذارد و یافتن آن را برای کاربران از طریق جستجوی Google دشوارتر می کند که ما را به نقطه بعدی می رساند.

 

 

پیدا کردن را آسان کنید

نیاز به یک نام دامنه دارید که یا با نام شرکت مطابقت داشته باشد یا به نوعی تجارت را توصیف کند. حتی می توانید چندین دامنه داشته باشید که به وب سایت اشاره می کنند. این به معنای ترکیب بهترین شیوه های فنی سئو، تحقیق کلمات کلیدی، بازاریابی محتوا و کمپین های تبلیغاتی پولی برای هدایت ترافیک به وب سایت است.

 

نکته: توسعه وب، نام تجاری، سئو و بازاریابی محتوا را به متخصصانی که می توانند در ایجاد وب سایت و صفحات فرود مشاوره و راهنمایی ارائه دهند، برون سپاری کنید.

 

اطلاعات تماس را در بالای صفحه قرار دهید

اگر کسب و کارتان به افرادی بستگی دارد که بتوانند تماس بگیرند یا با تیم فروش در ارتباط باشند، این اطلاعات را در جایی قرار دهید که همه بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند.

 

اطلاعات تماس باید ترجیحاً در بالای صفحه اصلی قابل مشاهده باشد، به طوری که بازدیدکنندگان در صورت تمایل به تماس با کسب و کار، مجبور نباشند شماره تلفن یا آدرسی را جستجو کنند.

 

اگر از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان استفاده می کنید، پیوندهای اجتماعی را در سربرگ یا فوتر وب سایت قرار دهید، جایی که به راحتی پیدا می شوند.

 

مسیریابی در طراحی سایت شرکتی  را آسان کنید

منوی پیمایش را به پنج برگه با برچسب مشخص، با صفحات مرتبط در زیر آن ها محدود کنید. همچنین باید راهی روشن برای بازگشت به صفحه اصلی بدون توجه به این که خوانندگان کجا هستند ارائه دهید. اغلب اوقات، جستجوی گوگل ممکن است خواننده را به صفحه ‌ای در ‌سایت به غیر از صفحه اصلی ببرد.

 

 

صفحه های سایت را شلوغ نکنید

 

صفحات سایت شرکتی را شلوغ نکنید

خوانندگان باید بتوانند اطلاعات را در زمینه قرار دهند. اگر یک سایت اطلاعات زیادی داشته باشد، ذهن را بیش از حد مشغول می کند و باعث می شود که کاربر نتواند اطلاعات جدید را حفظ کند. مطمئن شوید که از تعادل خوبی بین متن و گرافیک استفاده کنید که صفحه تمیزی را ارائه می دهد.

 

یکی از راه های ساده نگه داشتن سایت این است که ویجت های اجتماعی مانند فید توییتر را در سایت قطع کنید. آیا اطلاعاتی را که خواننده به آن اهمیت می دهد اضافه می کنید. اگر محتوای ویجت از هدف صفحه پشتیبانی نمی کند، آن را حذف کنید.

 

مطمئن شوید که اطلاعات دقیق است

ناگفته نماند که اطلاعات نادرست، مشتریان را از بین می برد، چه عدد اشتباه باشد، چه اطلاعات محصول قدیمی یا اشتباهات دستوری ساده. نه تنها باید هر صفحه را قبل از انتشار تصحیح کنید، بلکه باید به طور دوره ای هر صفحه را بررسی کنید. به خصوص پس از به روز رسانی در هر جای دیگری.

 

نکته: هر زمان که اطلاعات اصلی کسب و کار را در وب سایت به روز می کنید، مطمئن شوید که صفحات رسانه های اجتماعی، Google My Business، Yelp و سایر سایت هایی که ممکن است کسب و کارتان در آن ها ظاهر شود را به روز کنید.

 

به نیاز به سرعت احترام بگذارید

یک مطالعه توسط شرکت بازاریابی دیجیتال Akamai نشان داد که 88.5٪ از کاربران وب اگر وب سایتی خیلی کند بارگذاری شود، آن را ترک می کنند. علاوه بر این، مدت زمان بارگذاری صفحه وب بر تصمیمات خرید تقریباً 70 درصد از خریداران آنلاین تأثیر می گذارد.

با به روز نگه داشتن نرم افزار، بهینه سازی فیلم ها و تصاویر برای دانلود سریع تر و استفاده از میزبان وب سایتی که می تواند نیازهای پهنای باند را برطرف کند، مطمئن شوید که وب سایت به خوبی اجرا می شود.

 

فراخوانی برای اقدام داشته باشید

هر صفحه در وب سایت باید خواننده را به انجام کاری ترغیب کند. به عبارت دیگر، باید به آن ها دعوت به عمل بدهید. این صفحات فرود باید کاربران را تشویق به انجام یک اقدام خاص، مانند تماس با شرکت، ثبت نام برای سرویس، خرید محصول، دانلود وایت پیپر یا انجام کارهای دیگری که به نفع اهداف تجاری شما باشد تشویق کند.

از آن ها دعوت کنید تا اقدامی را انجام دهند: یک دکمه، یک پیوند، یا کلمه واضح. در صورت امکان آن را در بالای صفحه نگه دارید تا خوانندگان مجبور نباشند قبل از یافتن فراخوان اقدام کنند.

 

طراحی سایت شرکتی را ساده نگه دارید

 

طراحی سایت را ساده نگه دارید

استفاده از فونت‌ها، رنگ‌ها و فایل‌های GIF را محدود کنید. زیرا می‌توانند حواس را پرت کرده و چشم‌ها را از تمرکز صفحه وب دور کنند. پاراگراف‌های کوتاه و نقاط نیز اطلاعات را قابل اسکن ‌تر می‌کنند و احتمالاً خوانده می‌شوند. پاراگراف‌ها را کوتاه ‌تر از شش خط نگه دارید.

این امر به ویژه در مورد پاسخگویی تلفن همراه مهم است که عامل اصلی در رتبه بندی گوگل وب سایت ها در الگوریتم خود است. هرچه رتبه یک وب سایت بهتر باشد، در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) بالاتر ظاهر می شود. اگر یک رقیب سازگار با موبایل باشد و وب سایت شما نباشد، ممکن است در نتایج نرخ جستجوی مشتریانتان پایین بیایید.

 

 

شخصی شوید

همان طور که کسب و کارها سرمایه گذاری هنگفتی روی ویترین فروشگاه می کنند تا تصاویر برند خود را نشان دهند، تجارت الکترونیک نیز باید تجارب آنلاین با کیفیت بالا را مطابق با درک برند ایجاد کنند. در طراحی سایت شرکت، حال و هوای شرکت باید مستتر باشد. 

برای این منظور، صفحه درباره ما نباید یک بلوک متنی خشک درباره شرکت باشد. یک عکس خوب از خود یا تیمتان برای شخصی‌سازی تجربه برای مشتریان قرار دهید.

 

 

مطمئن شوید وب سایت مشتری مدار است

مشتریان بالقوه برای به دست آوردن اطلاعات مفید به سایت مراجعه می کنند. گاهی اوقات آن ها برای محتوای آموزشی در وبلاگ و گاهی اوقات بر روی تحقیق در مورد محصولات و خدماتی که می فروشید تمرکز می کنند. در هر صورت، باید اطلاعات مرتبطی را ارائه دهید که مشتریان را درگیر کند، چیزی ارزشمند به آن ها بدهد و اعتماد آن ها را به تخصص تان افزایش دهد.

هنگامی که محتوای وب سایت را برنامه ریزی می کنید سعی کنید از دیدگاه مشتری به آن فکر کنید. اگر مشتری بودید، چه اطلاعاتی برای تان مفید خواهد بود؟ در حال حاضر چه سطح دانش یا تخصصی دارید و چه چیزی باید با جزئیات بیشتر توضیح داده شود؟

با تمرکز بر محتوا در طراحی سایت شرکتی، از دیدگاه مشتری، می توانید آن ها را برای مدت طولانی تری در سایت خود نگه دارید و به احتمال زیاد رابطه طولانی مدتی با آن ها ایجاد می کنید که منجر به فروش می شود.

 

 

بهترین شیوه های سئو در طراحی سایت شرکتی

 

بهترین شیوه های سئو را به کار ببرید

ممکن است بهترین طراحی سایت شرکتی  را در صنعت خود داشته باشید، اما اگر مردم نتوانند آن را پیدا کنند، مفید نخواهد بود. در حالی که می توانید برای تبلیغات هزینه کنید تا مشتریان را به وب سایت هدایت کنید اما در درازمدت به صرفه تر و موثرتر است که ترافیک جستجوی ارگانیک رایگان را به سایت بیاورید. به خصوص در طراحی سایت شرکتی، رعایت نکات گفته شده ضروری است. 

 

وقتی مردم به دنبال اطلاعات آنلاین هستند، به موتورهای جستجو، به ویژه گوگل مراجعه می کنند. معمولاً آن ها آن چه را که به دنبالش هستند در صفحه اول نتایج جستجو پیدا می کنند. بنابراین جایی است که باید شرکت در آن ظاهر شود.

 

گوگل و سایر موتورهای جستجو الگوریتم های اختصاصی خود را دارند که از آن ها برای رتبه بندی سایت ها برای عبارات جستجو استفاده می کنند که به آن ها کلمات کلیدی نیز گفته می شود. در طراحی سایت شرکتی هم باید این مهم را در نظر داشت. 

 

موتورهای جستجو از سه روش برای تعیین محل نمایش لیست استفاده می کنند: جستجو، فهرست بندی و رتبه بندی. جستجو به این معنی است که سایت شما را از طریق پیوندهایی از سایت های دیگر پیدا می کنند. بنابراین، مطمئن شوید که لینک‌های سایت تا حد امکان در وب‌سایت‌های خارجی ظاهر می‌شوند.

 

پس از این که سایت توسط ربات های خزنده کشف شد، ایندکس می شود، به این معنی که برای محتوا، از جمله کلمات کلیدی، تازگی، ارتباط، لینک ها و چند رسانه ای تجزیه و تحلیل می شود. اطمینان حاصل کنید که سایت دارای محتوای جدید و مرتبط زیادی در رابطه با کلمات کلیدی است که می خواهید برای آن ها رتبه بندی کنید.

 

در نهایت، رتبه بندی این است که چگونه موتورهای جستجو بهترین نتایج را برای یک جستجوی معین تعیین می کنند. رتبه بندی بر اساس ارتباط و اعتبار است.

 

محتوای مرتبط زیادی مانند مقالات جداگانه در مورد جنبه های مختلف یک موضوع خاص را شامل می شود. اقتدار با توجه به اندازه سایت، ترافیک آن و تعداد سایت های معتبر دیگر در سایت شما ایجاد می شود. ابزارهای سئوی مشاغل کوچک بهینه سازی سایت را آسان تر می کند.

 

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای  دیدن    صفحه طراحی سایت   سامان   ادز   کلیک  کنید.
استفاده از عکاسی صنعتی برای تبلیغات شرکت
ویژگی های اساسی آژانس تبلیغاتی خوب
چگونگی ساخت تیزر ویدیویی تأثیرگذار
مدیریت تبلیغات و سفارش تبلیغ
راهنمای گام به گام سفارش سایت
عکاسی صنعتی چیست و چرا مهم است؟
مزایای استفاده از تبلیغات تلویزیونی و رادیویی در بازاریابی
چگونه یک طراحی سایت موثر برای شرکت سفارش دهیم؟
طراحی سایت حرفه‌ای؛ چرا امری ضروری برای تبلیغات موثر است؟
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست