تیزر نمایش سرگیجه

تیزر نمایش سرگیجه

نمایش سرگیجه به کارگردانی ایمان صیاد برهانی و پویا صادقی اجراهای موفقی در تهران و در قالب جشنواره فجر در سایر استان ها داشته است. تهیه کنندگی این اثر بر عهده سجاد افشاریان بوده است.

تیزر تئاتر سرگیجه، با تهیه کنندگی سجاد افشاریان و کارگردانی ایمان صیاد برهانی و پویا صادقی، یکی از موفق ترین آثار هنری است که در چند سال اخیر به روی صحنه رفته است. این تئاتر بر اساس نمایشنامه‌ای با نام منگی منگی نوشته ی ژویل اگلوف نویسنده ی فرانسوی است. 

 

تیزر تئاتر سرگیجه با استفاده از صحنه‌هایی از نمایشنامه و بازی بازیگران، احساسات و ترس‌های شخصیت‌های داستانی را به تصویر می‌کشد. عکاسی تصاویر بکار رفته در تیزر، به عهده شاهین آزما، عکاسی بی نظیر کشورمان است.  در این عکس ها، بازیگران به خوبی در نقش‌هایشان تصویر شده اند و با نمایاندن حرکات، صدا و نور، مخاطب را به دنیای داستان  کشانده‌اند. 

 

تیزر تئاتر سرگیجه بدون استفاده از تکنولوژی‌های نوین و بکارگیری تکنیک‌های عجیب و غریب، در جهت جذابیت بخشیدن به این تئاتر، بر اساس فرم و محتوای خود اجرا، طراحی و اجرا شده است. در این تیزر از موسیقی و صداهای خاص استفاده شده و بخشی هایی از بازی بازیگران با توجه به شخصیت‌های خود، با عکس های شاهین آزما  به تصویر کشیده شده است.

 

نظر مخاطب 

در کل، تیزر تئاتر سرگیجه با بازیگری حرفه‌ای و همگام با لحن و فضای تیزر، توانسته است احساسات و ترس‌های شخصیت‌های داستانی را به خوبی به مخاطب منتقل کند و این امید را می‌دهد که نمایش تئاتر سرگیجه نیز به همین شکل جذاب و پرطرفدار باشد.

 

صفحه نمونه کارها

صفحه اصلی

 

طراحی، تصویر، تدوین و ساخت این تیزر به طور کامل بر عهده سامان ادز بوده است.

پروژ های دیگر

نمونه سئو آژانس هواپیمایی رادوین گشت

نمونه سئو آژانس هواپیمایی

نمونه تیزر ، کارگاه تیاتر

نمونه تیزر، کارگاه تیاتر شکستن پوست گردو

نمونه سایت پوشاک

سایت فروشگاهی پوشاک تی کو

نمونه ریلز شرکت تبلیغاتی

نمونه ریلز اینستاگرام

تیزر نمایش “فردا”
فهرست