تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان

 

Strategies for teasers

 

تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان

ویدئوی فرم کوتاه؛ بخش اساسی استراتژی محتوا

ویدیوهای کوتاه به صورت استراتژیک در بازاریابی محتوایی برای مخاطبان هدف، می ‌توانند جذاب، اطلاع‌ رسان و آموزشی باشند و در عین حال مخاطبان را وادار به درخواست بیشتر کنند.

امروزه مصرف کنندگان، تیزرهای با کیفیت را دوست دارند و اغلب آن ها را به هر نوع محتوای دیگری ترجیح می دهند. برندها نیز توجه و برای برآورده کردن این اولویت و تقاضای متعاقب آن اقدام می کنند.

به طور خاص، بازاریابی ویدیویی در حال گسترش است و مشتریان بیشتری نسبت به قبل در محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی به دست می آورد.

این اثر در نتیجه انفجار فیلم های کوتاه رخ داد و اگر قبلاً از تیزر در استراتژی محتوا استفاده نمی کردید، وقت آن رسیده است که شروع کنید.

با ارائه ویدیوهای کوتاه سرگرمی، اطلاعات یا محتوای آموزشی، روش جدیدی را در اختیار مصرف ‌کنندگان قرار می ‌دهید تا با جهان و برند خاص خود ارتباط برقرار کنند.

اگر به دلیل دیگری برای استفاده از آن ها نیاز دارید، در نظر بگیرید که ویدیوهای کوتاه در حال حاضر بالاترین بازده بازگشت سرمایه را نسبت به سایر استراتژی های رسانه های اجتماعی دارند.

با ادامه کوتاه شدن دامنه توجه انسانها، جلب توجه مصرف کنندگان چالش برانگیزتر می شود. این جاست که محتوای کوتاه تیزرهای با کیفیت می تواند کمک کند.

 

تیزرهای با کیفیت چیست

 

ویدئوهای فرم کوتاه یا تیزر چیست؟

ویدئوهای فرم کوتاه یا تیزرهای با کیفیت آن هایی هستند که به طور متوسط بین 60 ثانیه تا دو دقیقه و 20 ثانیه هستند. با این حال، بسته به هر پلتفرم، طول ویدیوی مطلوب ممکن است کوتاه ‌تر یا طولانی ‌تر باشد.

به عنوان مثال، تیک تاک اکنون اجازه می دهد تا ویدیوهای کوتاه سه دقیقه ای را مشاهده کنید، در حالی که این زمان در اینستاگرام، 60 ثانیه است. یوتیوب اجازه می دهد تا ویدیوهای محتوای کوتاه مدت طولانی تری تا ده دقیقه داشته باشید.

تیزرها راهی برای برند ها و سازندگان است تا محتوا را به روشی جدید به نمایش گذاشته، اطلاعات را به اشتراک بگذارند یا پیام‌ها را منتقل کنند. آن ها می توانند به صورت استراتژیک در محتوای بازاریابی برای جذب احساسات بینندگان و شخصی سازی یک برند استفاده شوند.

مصرف کنندگان شخصاً از طریق این ویدیوها با برند ارتباط برقرار می کنند. می توانید از تبلیغات ویدیویی یا تیزرها برای جلب توجه آن ها در مراحل مختلف سفر خریدار استفاده کنید.

تیزر در حال حاضر راهی ایده آل برای دسترسی به نسل های جوانی است که به طور فزاینده ای ویدیوهای کوتاه را به همه انواع رسانه های موجود ترجیح می دهند.

 

تیزرهای با کیفیت تبلیغاتی

 

مزایای تیزرهای با کیفیت

تیزر ویدیویی، رسانه ای را برای مردم فراهم می کند تا اطلاعات را به سرعت مصرف کنند. وقتی به خوبی انجام شوند، می توانند در ساختن هویت برند کمک کنند و منجر به تبدیل بالاتری شوند.

بنابراین، مزایای تیزرها بسیار زیاد است، از جمله موارد زیر:

 

تیزرهای با کیفیت تعامل بالاتری ایجاد می کنند

تیزرها می‌ توانند تعامل بالاتری را با مخاطبان هدف، به ‌ویژه نسل ‌های جوان‌ تری که به ویدئو بیش از هر نوع محتوا اهمیت می‌ دهند، افزایش دهد.

ویدئوها اغلب در رسانه ‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شوند و اگر فضایی برای بازخورد و نظرات فراهم کنید، تعامل بیشتری بین برند و مشتریان ایجاد می ‌شود.

 

ایجاد نتایج به یاد ماندنی در محتوا 

در تیزرهای با کیفیت به خاطر سپردن محتوای کوتاه آسان ‌تر است و از جزئیات بیش از حدی که به پیام یا موضوع ویدیو می‌افزایند، اجتناب می ‌شود.

این به نوبه خود محتوای تیزر را برای مخاطبان هدف تأثیرگذارتر و به یاد ماندنی تر می کند.

 

رتبه بالاتر در نتایج جستجوی گوگل

ویدیوها، حتی به صورت کوتاه، با نگه داشتن بیشتر توجه بازدید کنندگان و نگه داشتن آن ها در پلتفرم، به نفع سئو هستند و می توانند منجر به کسب رتبه های بالاتر در گوگل شود.

الگوریتم گوگل میزان زمانی را که کاربران در وب ‌سایت‌هایی مانند YouTube صرف می‌کنند در نظر می ‌گیرد و آن‌ ها را در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) بالاتر قرار می ‌دهد.

 

نرخ باز شدن ایمیل را افزایش می دهد

افزودن محتوای تیزر ویدئویی کوتاه به کمپین بازاریابی ایمیلی می تواند نرخ باز شدن ایمیل را افزایش دهد. حتماً کلمه “ویدئو” را در موضوع ایمیل برای بهترین اثرگذاری قرار دهید.

 

باعث جذب مشتریان می شود

امروزه به دلیل هجوم مداوم محتوای بصری که با هم رقابت می کنند دامنه توجه مصرف کنندگان کاهش یافته است. با استفاده از توانایی ها و جذابیت محتوای کوتاه می توانید جلوتر از رقبا حرکت کنید و مخاطبان هدف را بیشتر جذب کنید.

 

انجمن ایجاد می کند

کمپین های تیزر های ویدئویی می توانند حس اجتماعی را در بین بینندگان ایجاد کنند. به عنوان مثال، ایجاد چالشی از سوی برند می ‌تواند بینندگان را ترغیب کند تا چیز جدیدی را امتحان کنند، بینش‌های خاص خود را به اشتراک بگذارند و در رقابت یا روند شرکت کنند.

اغلب، با انجام این کار، شرکت کنندگان احساس می کنند با نام تجاری و جامعه ای از دیگر شرکت کنندگان در چالش، ارتباط دارند.

 

تیزرهای با کیفیت

 

بهترین پلتفرم ها برای تیزرها

برای برندهایی که از ویدیوهای کوتاه در استراتژی های بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند پلتفرم های مختلف سودمند هستند. در این جا سه مورد از بهترین پلتفرم های امروزی برای شروع به کار آورده شده است.

 

تیک تاک

تیک تاک محبوب ترین پلتفرم پیشرو برای محتوای کوتاه تیزر است. محتوای ویدیویی در این جا اغلب به نوعی به چالش‌ های موسیقی یا رقص پرطرفدار مربوط می‌شود، اما می‌توان برای موارد بیشتر از آن استفاده کرد. مخاطبان در رده سنی 10 تا 29 سال هستند.

این پلتفرم در حال حاضر به مدت حداکثر سه دقیقه ویدیو اجازه می دهد و به برندها زمان بیشتری برای دسترسی به مشتریان احتمالی می دهد.

 

ریلز های اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه، جمعیت بیشتری نسبت به تیک تاک جذب می کند. ویژگی های اینستاگرام اجازه می دهد تا ویدیوهای 15 تا 30 ثانیه ای را با موسیقی تنظیم کنید.

با الگوریتم آن، آن چه بینندگان می بینند بر اساس آن چه قبلاً به آن ابراز علاقه کرده اند و حساب هایی که دنبال می کنند نمایش داده می شوند.

 

شورت یوتیوب

یوتیوب در حال حاضر به عنوان یک پلتفرم ویدیویی شناخته شده است که افراد با هر سن و علاقه ای را به خود جذب می کند. با این حال، این پلتفرم اکنون شروع به تبلیغ شورت های YouTube جدید برای محتوای کوتاه کرده است. در این جا می توانید ویدیوهای حداکثر 60 ثانیه ایجاد کنید، سپس آن ها را مستقیماً در برنامه تلفن همراه ویرایش کنید.

 

How to create short videos Quality teasers

 

نحوه ایجاد ویدیوهای کوتاه؛ بهترین روش ها و نکات

در حالی که زمانی محتوای کوتاه تیزر برای کسانی که به دنبال سرگرمی بودند، ارائه می ‌شد امروزه می‌ توانید آن را برای هماهنگی بیشتر با اهداف برند سازی ایجاد کنید. در نتیجه، ویدئوهای کوتاه می‌توانند بخش مهمی از استراتژی بازاریابی محتوای برند باشند.

 

در این جا بهترین روش ها و نکات آمده است:

 

ابتدا به طور مداوم مخاطب هدف را در نظر بگیرید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که همیشه مخاطب هدف را در نظر بگیرید. مشخص کنید کدام کانال ‌ها در بین مشتریان و شخصیت ‌های خریدار محبوب ‌تر هستند و یاد بگیرید که هر کانال برای چه چیزی استفاده می‌ شود.

 

از انواع موفق محتوای ویدیویی استفاده کنید

چه به دنبال کمپینی خاص باشید و چه مطمئن نباشید که چه چیزی به بهترین وجه به برند خدمت می کند، هر یک از انواع موفق ویدیو تیزر فرم کوتاه زیر را در نظر بگیرید.

 

چالش های برند

چالش های ویدیویی برند الهام بخش، سرگرم کننده و جذاب هستند. این چالش ‌ها می ‌توانند با دعوت از مخاطبان برای ورود به چالش بدون نیاز به دنبال کردن شما، مخاطبان جدیدی را جذب کنند. طرفداران این نوع چالش ها را دوست دارند.

 

نظرات مشتریان

با متمرکز کردن تیزر حول تجربیات مثبت مشتری از محصول یا خدمات، اعتماد ایجاد کنید.

 

تیزرهای محصول یا رویداد

پیش نمایشی از رویدادها یا محصولات آینده برای ایجاد علاقه و جذابیت به بینندگان ارائه دهید.

 

محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای معتبر تولید شده توسط کاربر را به عنوان یک ابزار فروش به اشتراک بگذارید. به مشتریان اجازه دهید تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و برند خودتان را برای تان تبلیغ کنند.

 

نسخه ی نمایشی محصول و نحوه کار

نمایش های محصول را به اشتراک بگذارید، مزایا و ویژگی ها را برجسته کنید. همچنین، اجمالی از نحوه استفاده از محصول یا خدمات را به شیوه ای آسان ارائه دهید. به عبارت دیگر، فرآیند را ابهام زدایی کنید، تا مخاطبان از قبل بدانند چه انتظاری داشته باشند.

 

نمایش پشت پرده

برای ارتباط بیشتر با مشتریان، ویدیوهای پشت صحنه به اشتراک بگذارید. اجازه دهید مخاطبان بدانید چه چیزی و چه کسی پشت برند شماست. امروزه مردم به دنبال ایجاد ارتباط با برندهایی هستند که از آن ها خرید می کنند و این نوع ویدئوهای کوتاه می تواند کمک کننده باشد.

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای دیدن صفحه ساخت تیزر  سامان ادز کلیک کنید.

هزینه های طراحی و خرید سایت
لزوم مدیریت تبلیغات برای کسب و کار شما
جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر
شرکت تبلیغاتی و خدمات آن
استفاده از عکاسی صنعتی برای تبلیغات شرکت
عکاسی تبلیغاتی و لزوم آن برای هر کسب و کاری
تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان
ویژگی های ضروری برای یک فروشگاه اینترنتی موفق
ساخت  تیزر و مزایای آن  برای کسب و کار
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست