جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر

 

جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر

 

جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر

مصرف کنندگان تقاضایی بیش از اشکال سنتی برای تعامل دارند. آن ها اکنون انتظارات بسیار بالاتری دارند و می خواهند برندها آن ها را سرگرم کنند. این جاست که کمپین تیزر وارد عمل می شود.

 

کمپین تیزر چیست؟

کمپین تیزر یک تکنیک بازاریابی است که در آن اغلب تبلیغات رمزآلود منتشر می شود. معمولا با هدف ایجاد سر و صدا در مورد یک محصول، خدمات یا کمپین بزرگتر. کمپین‌ های تبلیغاتی می ‌توانند در صورت انجام صحیح، تعامل اجتماعی و هیجان ایجاد کنند. پلتفرم‌ های پرطرفدار برای کمپین‌ های تیزر می ‌تواند شامل چاپ به شکل بیلبورد یا پلتفرم‌ های رسانه‌ های اجتماعی (عکس یا ویدیو) باشد.

 

کمپین‌ های تیزر انتظار ایجاد و با جذابیت کافی برای جذب مخاطبان، از کنجکاوی انسانی استفاده می‌کنند. اما بدون افشای اطلاعات بیش از حد در مورد کمپین یا پروژه گسترده‌تر. کمپین ‌های تیزر روشی عالی برای ارتقای مشخصات یک شرکت به موقع برای راه‌ اندازی گسترده ‌تر کمپین است.

 

نکاتی برای ایجاد کمپین تیزر تبلیغاتی موفق

هنگام راه ‌اندازی یک محصول با هدف حداکثر تأثیرگذاری، کمپین تیزر تبلیغاتی که به عنوان کمپین پیش از راه‌ اندازی نیز شناخته می‌شود، می‌تواند یک راه بسیار مؤثر برای ایجاد کنجکاوی و سروصدا برای محصول قبل از رونمایی بزرگ باشد.

 

کمی رمز و راز ایجاد کنید

مردم دوست دارند آگاه باشند و عاشق حل معما هستند. بنابراین، در کمپین تبلیغاتی، باید از آن برای جذب افراد استفاده کنید. آن ها را کنجکاو کنید و به این باور برسانید که حل این معما ارزشمند خواهد بود و آن ها را وادار خواهید کرد برای اطلاعات بیشتر به شما مراجعه کنند.

در ماه‌ های منتهی به معرفی جدید ترین رمان دن براون، مجموعه ‌ای از کمپین‌ های تبلیغاتی را برای طرفدارانش ایجاد کرد تا کم کم درباره رمان پرفروش آینده‌ اش بدانند. این کار با یک مسابقه طراحی ساده برای طراحی جلد ویژه نسخه محدود آغاز شد. شش فینالیست انتخاب شدند و از طرفداران دعوت شد تا به طراحی مورد علاقه خود رای دهند. 

کسانی که رای دادند پاداش دریافت کردند. یک ویدیوی شخصی برای امضای کتاب که در آن دن به طور جالبی از هر فرد با نام کوچک او استقبال می کند و نام آن ها را در کتاب می نویسد. هر یک از طرفداران ویدیوی امضای کتاب خود را دریافت کرد که در کمتر از شش ثانیه تولید شد.

 

 

اسرار را زود فاش نکنید

اسرار را زود فاش نکنید

هنگامی که کنجکاوی مخاطبان را برانگیختید، شروع به افشای اطلاعات بیشتری کنید تا مخاطبان را علاقه مند نگه دارید. تعلیق ایجاد کنید، شاید یک سرنخ را در یک زمان منتشر کنید یا شاید از مخاطبان بخواهید حدس بزنند محصول چه چیزی می تواند باشد. مخاطبان را با اطلاعات قطره ای درگیر نگه دارید که به آن ها امکان می دهد حدس بزنند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. سعی کنید غیرقابل پیش بینی باشید.

 

ارزشش را داشته باشید

زمان کلیدی است. کمپین تیزر تبلیغاتی نوعی از تجارت نمایشی است. باید بتوانید قضاوت کنید که مخاطب چه زمانی آماده است.

ناشران مک میلان از کمپین افشای محصول استفاده کردند تا رمان جدید نورا رابرت با نام «خون و استخوان» را برای لشکر هوادارانش رونمایی کنند. هر طرفدار برای برنده شدن نسخه رایگان اولیه از رمان وارد قرعه کشی شد. آن ها همچنین تشویق شدند تا کمپین را به اشتراک بگذارند تا جلد کتاب زودتر معرفی شود.

 

تیزر تبلیغاتی را تا حد امکان جذاب کنید

هر چه هیجان بیشتری را با کمپین تبلیغاتی برانگیزید، بهتر است. تیزر تبلیغاتی باید با مخاطبان طنین انداز شود. به همین دلیل است که تصاویر ضروری هستند. گاهی اوقات، سادگی بهترین راه برای پیشرفت است. چه تیزر معرفی محصول باشد یا کمپین تبلیغاتی برای سرویس جدید، مخاطبان را با زبانی جذب کنید که رمز و راز، تعلیق و فوریت ایجاد می کند.

مثلا:

“چیزی بزرگ در راه است”

‘از دست نده. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

“برای دسترسی انحصاری در لیست پستی ما مشترک شوید”

“برای اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید”

 

شمارش معکوس یا ویژگی تعاملی ایجاد کنید

مصرف کنندگان و مخاطبان دوست دارند درگیر شوند. هر چیزی که کنجکاوی را برانگیزد، قابل اشتراک ‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی باشد و شامل چالشی تعاملی باشد، بیشتر از یک تصویر به تنهایی تاثیرگذار می‌شود. برای مثال، ویژگی کلیک و فاش کردن می‌تواند مخاطبان را درگیر حدس زدن افشای بزرگ کند.

می‌توانید حتی یک قدم جلوتر بروید و برای کسانی که درست حدس می‌زنند، جوایزی ارائه دهید. بهترین کمپین‌ های تیزر همه چیز در مورد نفوذ به روان مخاطبان هدف است. بنابراین مخاطبان احساس می‌کنند اتفاق جدید را از دست می‌دهند مگر این که با کمپین درگیر شوند، ثبت‌نام کنند یا بیشتر بیاموزند.

 

هشتگ ایجاد کنید

هشتگ ایجاد کنید

هشتگ ها در هر کمپین تیزر دوست شما هستند. آن ها یک راه آسان برای اتصال دنبال کنندگان و مخاطبان در کانال های رسانه های اجتماعی هستند. هشتگ ‌ها به خوبی کمک می‌کنند تا میزان تعاملی که کمپین دریافت می‌کند را اندازه ‌گیری کنید.

به این معنی که می‌توانید بینش بیشتری در مورد این که چه کسی و چگونه با پست تعامل دارد به دست آورید. این داده‌ ها می‌توانند در آینده ارزشمند باشند. یک هشتگ فوراً احساس مشارکت ایجاد می‌کند. مخاطبان را بخشی از چیزی بزرگتر از خودشان قرار دهید، طبیعتاً در حین انجام این کار، علاقه به محصول تان را برانگیخته کنید.

 

از ایمیل برای افزایش تعامل استفاده کنید

یک راه عالی برای استفاده از جذبه ای که از یک کمپین تیزر بازاریابی دریافت می کنید، تشویق مخاطبان برای ثبت نام از طریق ایمیل است. این کار بلافاصله مجموعه ای از مشتریان بالقوه ایجاد می کند که فعالانه به محصول یا خدمات تان علاقه مند هستند.

این بدان معنی است که می توانید این مخاطبان را هدف قرار دهید که به روش درست انجام می شود. ممکن است با ایمیل‌ های شمارش معکوس قبل از روز راه‌اندازی یا ایجاد حس اعتماد در مرحله تصمیم‌ گیری همراه باشد. اما با ارائه معاملات انحصاری که فقط تعداد کمی از افراد می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

ایجاد حس انحصاری بودن باعث می شود مخاطب احساس کند بخشی از چیزی خاص و منحصر به فرد است. کمپین تبلیغاتی برای معرفی محصول می‌تواند بیشتر به تکنیک استفاده از فوریت برای افزایش خرید مرتبط باشد. این حس که اگر الان خرید نکنند، فرصت را از دست خواهند داد.

 

Samanads راه حل های سفارشی و کاملاً شخصی سازی شده را برای کسب و کار شما ارائه می دهد. خواه به دنبال تقویت کمپین موجود هستید یا به دنبال طراحی استراتژی کمپین موثر برای جلب توجه افراد مناسب، امروز با یکی از اعضای تیم ما تماس حاصل کنید. با تجربه‌های منحصربه ‌فرد تیم ما، تیزرهای با کیفیت بالا ایجاد کنید.

 

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای دیدن صفحه ساخت تیزر  سامان ادز کلیک کنید.

راهنمای خرید سایت
راهکارهای تبلیغاتی و مدیریت آن برای افزایش بازدهی کسب و کار
طراحی سایت حرفه‌ای؛ چرا امری ضروری برای تبلیغات موثر است؟
پنل پیامک؛ بهترین روش‌ های استفاده از آن
آیا یک طراح وب سایت می تواند دورکار باشد؟
عکاسی صنعتی چیست و چرا مهم است؟
اپن ای آی؛ نگاهی جامع به نقش‌ آفرینی در دنیای هوش مصنوعی
 خرید سایت  وردپرس و مزایای برای ساخت وب سایت
تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست