چگونگی ساخت تیزر ویدیویی تأثیرگذار

تیزر تاثیرگذار

ساخت تیزر

و چگونگی تأثیرگذاری آن 

تیزر ویدیویی

یک تیزر ویدیویی عالی برای وب سایت می تواند برند شما را تقویت کرده و بینندگانی را که از طریق جستجوی گوگل یا رسانه های اجتماعی به سایت شما وارد می شوند تحت تأثیر قرار دهد.
ما همه چیز را در مورد تیزرهای ویدیویی، نحوه ساخت آن ها و مکان پست کردن آن ها به شما آموزش خواهیم داد تا برند شما بتواند قبل از انتشار محصول بعدی مورد توجه قرار گیرد و طرفدارانی ایجاد کند.

تیزر ویدیویی چیست؟

تماشای تیزرهای وب سایت آسان است و درک انتقادی از محصولات را در ذهن بینندگان شکل می دهد. این یک استراتژی بازاریابی محتوا مهم است که برای هدایت ترافیک به وب سایت و صفحات فرود استفاده می شود. یک تیزر ویدیویی به مخاطبان جوهره برند را نشان می دهد تا به فروش محصولات و خدمات کمک کند.

 

توضیحات بیشتر محصول و تبلیغات به پر کردن جاهای خالی کمک می کند، اما تیزر برای ایجاد آگاهی از برند و کمک به پرورش دنبال کنندگان برند است. یک ویدیوی 30 ثانیه ای (یا کمتر) که به طور دقیق و جذاب برند را به تصویر می کشد و باعث می شود مخاطبان بیشتر بخواهند، می تواند تأثیر زیادی بر فروش داشته باشد.

به خاطر داشته باشید که هنگام ایجاد یک تیزر ویدیویی، پیام و تصویر تحت الشعاع تولید بد قرار نگیرد. یکی از کلیدهای وب سایت یا تیزر محصول موفق، ویدیوی تمیز، کارآمد و تجربه حسی است. به مخاطبان بگویید که وقتی از محصولات استفاده می کنند بخشی از برند هستند و آن ها برای اطلاعات بیشتر روی وب سایت کلیک می کنند.

چه نوع تیزرهایی وجود دارد؟

 

چه نوع تیزرهایی وجود دارد؟

تیزرهای ویدیویی در افزایش درآمد برای انواع مشاغل مفید بوده و تقریباً در هر صنعتی برای هر محصول، خدمات یا رویدادی قابل استفاده هستند. اگر در هر یک از پلتفرم‌های رسانه اجتماعی هستید، مطمئناً حداقل یک یا چند ویدیو تیزر را برای گسترش آگاهی در مورد راه‌اندازی برند خواهید دید.

 

امروزه راه‌های بیشتری برای کسب درآمد آنلاین نسبت به گذشته وجود دارد و دانستن اینکه چگونه یک ویدیو تیزر ساخته می شود، می‌تواند برند شما را در بین بقیه متمایز کند. در این جا چهار نوع کلیدی تیزر آورده شده است:

 

فیلم توضیح دهنده

ویدیوی توضیح‌دهنده به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا در مورد نحوه عملکرد محصول شما بیشتر بدانند و شامل گفتن اطلاعات کمی بیشتر از انواع دیگر تیزرها است. یک ویدیوی توضیح دهنده را به عنوان یک نمای کلی از نحوه عملکرد محصول که به شدت در برندسازی سلیقه ای غرق شده است، در نظر بگیرید.

 

ویدیوی هایپ

ویدیوی تبلیغاتی جزئیاتی را در مورد محصول یا خدماتی که در حال تبلیغ هستید به مخاطب می‌دهد، اما بیشتر در مورد روحیه و زیبایی‌شناسی است. ویدیوی تبلیغاتی بیشتر بر فروش برند و هیجان زده کردن مردم در مورد آنچه به زودی ارائه می شود متمرکز است.

 

تیزر معرفی محصول آینده

تیزرهای ویدیویی آتی فوق برند هستند و صرفاً بر فروش سبک زندگی برند و ایجاد علاقه به محصولات آن ها بر اساس خلق و خو تمرکز دارند. این نوع تیزر بیشتر یک تجربه حسی است و بیننده را در موقعیتی قرار می دهد که احساس کند بخشی از یک برند بودن چگونه است.

 

تیزر رویداد

تیزر رویداد اغلب یک ویدیوی بسیار کوتاه است که متنی را با تاریخ رویداد روی صفحه نمایش می دهد. اغلب، فیلم‌های مربوط به تاریخ‌های رویداد قبلی برای بیان این که رویداد چگونه است و چه نوع افرادی علاقه‌مند به شرکت خواهند بود، استفاده می‌شود.

چگونه ویدیوهای تبلیغاتی را منتشر کنیم؟

چگونه ویدیوهای تبلیغاتی را منتشر کنیم؟

برای این که واقعاً از زحماتی که برای ایجاد رویداد، خدمات یا محصول انجام داده اید بهره مند شوید، علاوه بر ایجاد یک ویدیوی تبلیغاتی، باید مطمئن شوید که ویدیوی را بر اساس مخاطبانی که می خواهید به آن ها دسترسی پیدا کنید، توزیع کنید و نوع خدماتی که ارائه می دهید.

بهینه‌سازی استراتژی تبلیغاتی به هدف قرار دادن تبلیغات برای افرادی که قبلاً به مارک‌ها و محصولات خاصی علاقه دارند کمک می‌کند، اما می‌تواند به افزایش دنبال‌کنندگان نیز کمک کند. آن ها را در وب سایت و صفحات فرود بارگذاری کنید.

 

محتوای ویدیویی به ویژه برای فروش تجارت الکترونیک حیاتی است. تیزرها، توضیحات و تبلیغات همگی به افراد اجازه می‌دهند قبل از خرید یا تصمیم به دنبال کردن، یک محصول را تجربه کنند و با یک برند آشنا شوند. همچنین زمانی که محتوای غنی مانند ویدیوها در وب سایت و صفحات محصول دارید، تجربه ای را برای مشتریان ایجاد می کند.

 

وقتی صحبت از سئو به میان می‌آید، ویدیوها ضروری هستند. نه تنها ویدیوها باعث جذب ترافیک به وب سایت شما می شوند، بلکه ویدیوها می توانند مدت زمانی را که مشتریان در وب سایت می گذرانند و احتمال خرید آنها را افزایش دهند. از تیزرهای ویدیویی می توانید به عنوان تبلیغات اجتماعی در یوتیوب، فیس بوک و اینستاگرام استفاده کنید.

 

وقتی تیزرهای ویدیویی را در پلتفرم‌های رسانه‌ اجتماعی منتشر می‌کنید، می‌توان با افراد مختلف تماس گرفت. یوتیوب مکانی عالی برای همکاری با اینفلوئنسرها و دسترسی به افرادی است که در حال تماشای ویدیوهای مرتبط با برند شما هستند.

فیس بوک ارسال تبلیغات را برای کسب و کارها بسیار ساده می کند و تیزرهای کوتاه زمانی که در جدول زمانی مشخص پیمایش می کنید محتوایی عالی هستند. همچنین ایجاد تیزر ویدیوها برای محصولات آینده باعث می شود مخاطبان بیشتر بخواهند از محتوای اینستاگرام استفاده کنند. ویدئو را به عنوان بخشی از یک تلاش تبلیغاتی محدود در بازاریابی ایمیلی استفاده کنید.

 

جدیدترین ویدیوی تبلیغاتی را با کمپین بازاریابی ایمیلی ادغام کنید تا حسی منحصر به فرد داشته باشید. ابتدا از مخاطبین مستقیم استفاده کنید و یک جامعه برند ایجاد کنید که شامل محتوای انحصاری از طریق ایمیل است. یک ایده این است که تیزری داشته باشید که در وب سایت قرار دهید و تبلیغ دیگری را برای دنبال کنندگان ارسال کنید. مصرف کنندگان دوست دارند که با خبر باشند، به خصوص وقتی صحبت از چیزهای جدید از مارک های مورد علاقه آن ها می شود.

 

یک قالب ساده و جسورانه برای ایجاد علاقه و ایجاد انتظار عالی است. این تیزر به عنوان اولین قدم در استراتژی راه اندازی برند عالی است. از رنگ ها و انیمیشن های چشم نواز استفاده کنید تا بینندگان را به سمت خود بکشانید و تأثیر قدرتمندی بر حافظه آن ها بگذارید. مشتریان در حین تماشای تبلیغات در صفحه وب سایت می مانند.
تصاویر هیجان‌انگیز و فیلم‌های با کیفیت بالا در کنار متن حداقلی می‌توانند در مدت زمان کوتاهی به شما کمک کنند. این قالب پویا برای فروش و سایر ویدیوهای تبلیغاتی عالی است.

 

بایدها و نبایدهای ساخت تیزر ویدیویی وب سایت

اگر هنوز در مورد ایجاد ویدیوهای تیزر برای راه اندازی ها و تبلیغات محصولات آینده سؤالی دارید، در اینجا مواردی وجود دارد که به راحتی می توان آن ها را دنبال کرد وبایدها و نبایدهای آن ها را در نظر داشت:

بایدهای ساخت تیزر تبلیغاتی

بایدهای ساخت تیزر تبلیغاتی

• تیزر را کوتاه نگه دارید. بیشتر ویدیوهای تبلیغاتی یا تیزر از 3 ثانیه تا 30 ثانیه است. یک تیزر خوب به کیفیت بستگی دارد. محتوا را با اطلاعات مهم بارگذاری کنید تا در یک بازه زمانی کوتاه‌تر به هدف برسید.

• فراموش نکنید که هدفی برای رسیدن به ویدیو تیزر قائل شوید. با انتشار تیزر می خواهید به چه چیزی برسید؟ تصمیم بگیرید که تمرکز روی چه چیزی باشد، کلیک، تبدیل، آگاهی یا چیز دیگری. هنگامی که هدف خود را به دست آوردید، می توانید نحوه توزیع ویدیوی تبلیغاتی را بهتر ارزیابی کنید.

• تیزر باید شامل عکاسی یا فیلمبرداری محصول فوق العاده با کیفیت بالا باشد. فقط چند ثانیه فرصت دارید تا توجه مخاطبان را به خود جلب کنید، بنابراین مطمئن شوید که پیام با تصاویر بصری جالب و فیلم های تاثیرگذار همراه باشد.

• یک طرح تبلیغاتی داشته باشید که در کانال‌های بازاریابی چندگانه، برای راه‌اندازی برند پیش‌بینی شده باشد. از قبل تصمیم بگیرید که چه زمانی و در کجا قرار است تیزر را مطابق با تاریخ عرضه منتشر کنید.

• از موسیقی در ساخت تیزر ویدیوی وب سایت استفاده کنید. با Vimeo Create، آهنگی را از کتابخانه موسیقی گسترده Vimeo انتخاب کنید تا به تیزر عمق و احساس بدهید.

• تیزر باید شامل یک CTA (تماس برای اقدام) باشد تا مخاطبان بدانند که در مرحله بعد چه کاری انجام دهند. به عنوان مثال، «برای به‌روزرسانی‌ها ثبت‌نام کنید»، «اکنون خرید کنید» یا برخی CTA دیگر که از بینندگان می‌خواهد با برند تعامل داشته باشند.

 

نبایدهای ساخت تیزر تبلیغاتی

• “به شدت فروشنده بودن” این هدف یک ویدیوی تبلیغاتی نیست. یک تیزر یا یک ویدیوی تبلیغاتی در مورد فروش چیزی نیست. هدف از یک تیزر ایجاد علاقه به برند است، بنابراین به جای آن روی ایجاد حس و حال تمرکز کنید.

• در استفاده از متن زیاده روی نکنید. ویدیوهای تیزر برای شیک بودن، انجام کارهای بیشتر و کمتر گفتن تنها در چند ثانیه ارزشمند طراحی شده است. آنها قرار است بدون اینکه چیز زیادی از خود بگویند تأثیر گذارباشند.

• ویدیو را به خاطر این که فکر می کنید تجربه ویرایش ویدیوی مناسبی ندارید به یک آژانس گران قیمت برون سپاری نکنید.

 

به همین دلیل است که ما آژانس تبلیغاتی سامان ادز را ایجاد کرده ایم تا بتوانید بازاریابی خلاقانه خود را بدون هزینه اضافی به سطح بالاتری ببرید. استفاده از یک تیزر ویدیو تبلیغاتی برای افزایش فروش و ایجاد علاقه به برند، راهی عالی برای افزایش دنبال کنندگانی است که به سبک زندگی وعده داده شده توسط برند شما اختصاص دارد.

استفاده از فیلم با کیفیت بالا همراه با انتقال و موسیقی بسیار مهم است تا بتوانید تنها در چند ثانیه تأثیر بگذارید. تیزر را در چندین کانال پخش کنید و روند افزایشی تعداد فالوورهای خود را مشاهده کنید.

 

برای دیدن صفحه ساخت تیزر  سامان ادز کلیک کنید.

عکاسی تبلیغاتی و لزوم آن برای هر کسب و کاری
چگونه از طریق تبلیغات آنلاین بیشترین بهره را برای شرکت خود به دست آوریم؟
عکاسی صنعتی چیست و چرا مهم است؟
جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر
آیا یک طراح وب سایت می تواند دورکار باشد؟
اهمیت عکاسی تبلیغاتی برای کسب و کار
پنل اس ام اس و فواید تبلیغات با آن
هوش مصنوعی و رئیسان بی سواد؛ بررسی نگرانی دولت‌ ها
چگونه یک طراحی سایت موثر برای شرکت سفارش دهیم؟
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست