چگونه از پنل اس ام اس برای تبلیغات موثر استفاده کنیم؟

sms advertising for business

 

چگونه از پنل اس ام اس برای تبلیغات موثر استفاده کنیم؟

پنل اس ام اس برای تبلیغات روشی عالی سازمان‌ ها برای تعامل با مشتریان در مورد پیشنهادات، تبلیغات و فرصت‌های دیگر است. کمپین های بازاریابی پیامکی بهترین راه برای تبلیغات هستند زیرا بسیار بیشتر از ایمیل ها فرستاده می شوند و می توانند به تعداد بسیار بیشتری از مشتریان دسترسی پیدا کنند.

همچنین یک روش ارتباطی با پتانسیل زیاد و نتایج بسیار خوب است. تبلیغات پیامکی موثرترین راه برای تماس با مشتریان در مورد تبلیغات ویژه و اخبار جالب است.

بیایید در نظر بگیریم که تبلیغات پیامکی چیست و چرا اهمیت دارد. 

 

پنل اس ام اس برای تبلیغات پیامکی چیست؟

همان طور که از نام  پنل اس ام اس برای تبلیغات پیداست، تبلیغات پیامکی این امکان را می‌دهد که برند، محصولات یا خدمات را به صورت مختصر و مستقیم به مشتریان بالقوه یا موجود تبلیغ کنید. پیام‌های متنی فقط 160 کاراکتر دارند. این به ویژه برای تبلیغ پیشنهادات ویژه با زمان محدود، فروش سریع، رویدادهای بلیط، اطلاعیه های خبری مهم و برای ایجاد قرار ملاقات یا بازدید از فروشگاه مفید است.

تبلیغات پیامکی می تواند مشتریان موجود یا بالقوه را درگیر کند و آن ها را تشویق کند تا با اقدام خاص پیش بروند. تبلیغ متنی ساده می تواند به سرعت هویت برند ایجاد و استاندارد صنعت را برای ارتباطات مؤثر و شخصی تعیین کند. در تبلیغات متنی، شخصی سازی بسیار مهم است.

تبلیغات پیامکی زیر چتر بازاریابی موبایلی قرار می گیرد و به عنوان بازاریابی پیامکی (خدمات پیام کوتاه) نیز شناخته می شود. برای انجام بازاریابی پیامکی، باید از خدمات بازاریابی پیامکی استفاده کنید. این کاری نیست که بتوانید با استفاده از تلفن همراه شخصی انجام دهید.

نرم افزار بازاریابی پیامکی تمام ابزارهای مورد نیاز برای کمپین های بازاریابی پیامکی موفق را در اختیار شما قرار می دهد. برای مثال، می‌توانید فهرستی از مخاطبین را آپلود یا شروع به جمع‌آوری کنید، کمپین‌ها را در داشبورد آنلاین با استفاده آسان بنویسید، کمپین‌های را ارسال و تجزیه و تحلیل‌ها را مشاهده کنید.

 

advantages for sms

 

مزایای تبلیغات پیامکی بازاریابی

تبلیغات پیامکی یک کانال بازاریابی محبوب است زیرا بسیار موثر است.

در این جا چند آمار آمده است که ارزش دانستن دارد:

پیام های متنی به طور گسترده ای با نرخ ارسال 98٪ شناخته شده اند. این تقریباً پنج برابر بیشتر از میانگین نرخ ارسال ایمیل بوده وعلاوه بر این، پیام متنی بسیار ارزان است.

جدا از این که تبلیغات متنی واقعا خوب کار می کند می تواند مقرون به صرفه نیز باشد که فقط برای پیام‌هایی که ارسال می‌کنید هزینه دریافت می‌کند.

بنابراین اگر یک کسب و کار کوچک با بودجه کم دارید، پیامک می تواند ارزش بهتری نسبت به سایر کانال های بازاریابی تلفن همراه (گوگل، فیس بوک و غیره) یا تبلیغات چاپی فراهم کند.

 

بازاریابی پیامکی چگونه کار می کند؟

برخلاف بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، کمپین بازاریابی موبایلی تبلیغات را مستقیماً برای مشتری ارسال می‌کند. هنگامی که به پایگاه داده دسترسی پیدا کردید و تعداد مشتریانی که برای محتوای تبلیغاتی ثبت نام کرده اند را به دست آوردید، می توانید کسب و کارتان را از طریق پیامک تبلیغ کنید.

پیام هایی کوتاه، سریع و دقیق ارسال کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. به خصوص اگر در زمان مناسب ارسال کنید و زیاده روی نکنید، چند پیامک در هفته کافی است. می توانید متن ها را با پیوندهایی به کانال های بازاریابی دیگر مانند رسانه های اجتماعی نیز ترکیب کنید.

 

how to start sms

 

چگونه بازاریابی پیامکی را شروع کنیم

فقط چند مرحله در بازاریابی پیام متنی وجود دارد: جذب مشترک، ثبت نام در سرویس بازاریابی پیامکی و سپس ایجاد کمپین پیام متنی.

 

جذب مشترکین

به عنوان نقطه شروع، به پایگاه داده های موجود نگاه کنید و ببینید آیا شماره تلفنی برای مشتریان دارید یا خیر. اگر چنین کردید با آن ها تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که در کمپین های بازاریابی پیامکی تان شرکت کنند.

نکته مهم: قبل از شروع ارسال پیام‌های تبلیغاتی، باید رضایت صریح را از کسانی که در لیست بازاریابی متنی هستند، دریافت کنید.

اگر فقط ایمیل برای مشتریان دارید، سعی کنید آن ها را به پیامک تبدیل کنید. این کار به سادگی ارسال کمپین ایمیلی و درخواست از مشتریان برای شرکت در کمپین های تبلیغاتی پیامکی است.

 

چگونه مشترکین بازاریابی متنی را از ابتدا بدست آوریم

اگر در حال حاضر پایگاه داده ای برای استفاده ندارید یا می خواهید مشتریان جدید جذب کنید، می توانید با ایجاد فرم ثبت نام آنلاین یا نمایش کد کوتاه با کلمه کلیدی و درخواست، مشترکین را تشویق کنید که در کمپین های پیام متنی شرکت کنند. برای شرکت در کانال های رسانه های اجتماعی برای دسترسی به کدهای کوتاه باید با ارائه‌دهنده پنل پیامک تماس بگیرید.

 

دسترسی به پنل اس ام اس تبلیغاتی

 

دسترسی به خدمات بازاریابی پیامکی

هنگامی که ارائه دهنده پیام کوتاه یا نرم افزار بازاریابی پیام متنی مورد نظر را انتخاب کردید، تنظیم تبلیغات پیامکی نسبتاً ساده است:

 

درخواست شناسه فرستنده

شماره تلفنی است که پیام های متنی از آن منشا می گیرند. می تواند یک کد کوتاه یا نام تجاری باشد.

لیست مخاطبین خود را آپلود کنید
این کار را می توان تنها با چند کلیک انجام داد و حتی می توانید لیست را به بخش های مختلف تقسیم کنید که این امکان را می دهد کمپین های پیامکی هدفمند را به گروه های خاصی مانند مشتریان جدید، مشتریان فعلی، VIP ها ارسال کنید.

 

کمپین پیامکی ایجاد کنید

هنگامی که لیست مخاطبین را آپلود کردید، کمپین های پیامکی ایجاد و ارسال کنید.

با استفاده از پنل پیامکی، می توانید به راحتی حساب کاربری ایجاد کنید، لیست مخاطبین را آپلود و در عرض چند دقیقه شروع به ارسال پیام های بازاریابی پیامکی کنید. همچنین می‌توانید پیامک تبلیغاتی را مستقیماً از ابزار CRM یا سایر برنامه‌ها ارسال کنید.

 

نمونه های کمپین بازاریابی پیامکی

شرکت‌های پوشاک اغلب پیشنهادات و معاملات ویژه‌ای برای مشترکین تلفن همراه ارسال می‌کنند که یک کالای خاص در حال فروش است تا مشتری را جذب کنند. این یک مثال عالی از بازاریابی مبتنی است زیرا از موقعیت مکانی مشتری برای هدف قرار دادن آن ها استفاده می کند.

فروشگاه های مواد غذایی نمونه خوبی از شرکت هایی هستند که به شدت از پیام های متنی استفاده می کنند که شامل ارسال پیام پیشنهادهای ویژه، حقایق جالب در مورد غذاهایی که می فروشند و حتی یادآوری اقلامی که دیگر در دسترس نیستند.

شرکت‌هایی مانند آمازون کمپین بازاریابی پیامکی را در نظر گرفته‌ اند که در آن می‌توانید کارت‌های هدیه آمازون را برای ارجاع افراد به خرید از اپلیکیشن موبایل آمازون دریافت کنید. این عالی است زیرا مشتریان را درگیر تجارت می کند و به آن ها انگیزه می دهد.

 

اشتباهات پنل اس ام اس

 

اشتباهاتی که باید از آن ها اجتناب کنید

 

مسائل را پیچیده نکنید

سعی کنید از کلمات یا کاراکترهای زیادی در پیام ها استفاده نکنید. افرادی که اس ام اس بازاریابی پیام های متنی را دریافت می کنند به راحتی می توانند مواردی را که شبیه به هرزنامه هستند تشخیص دهند.

 

زیاد پیامک ندهید

اگر کاربران را با چندین پیام روزانه بمباران کنید آن ها به سرعت عصبانی می شوند و پیام هایتان مسدود می کنند. پیام ها را فقط زمانی بفرستید که معامله یا پیشنهاد خوبی دارید و هر هفته یا بیشتر آن را ارسال کنید.

 

قوانین مربوط به پیام های متنی بازاریابی را رعایت کنید

هنگامی که کمپین بازاریابی پیام MMS را آغاز می کنید مشمول قوانین انجمن صنعت ارتباطات سلولی (CTIA) خواهید بود. قوانین CTIA توسط شرکت‌های تلفنی ایجاد شده است که تبلیغات پیام متنی را ارائه می‌کنند و محتوای ممنوعه مانند توهین، هرزنگاری و سخنان تنفرآمیز را کنترل می‌کنند.

کمپین تبلیغاتی متنی چیزی نیست که به دلخواه راه اندازی و مشتریان احتمالی را اسپم کنید. قانون حمایت از مصرف کننده تلفنی از مصرف کنندگان در برابر پیام های متنی انبوه محافظت می کند و در مورد نحوه ارسال پیام های انبوه بسیار دقیق است. نکته مهم کسب رضایت از هر مشتری است.

 

اولین پیامک تبلیغاتی خود را همین امروز طراحی کنید.

 

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای دیدن صفجه ارسال پیامک سامان ادز کلیک کنید.

هزینه های طراحی و خرید سایت
لزوم مدیریت تبلیغات برای کسب و کار شما
جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر
شرکت تبلیغاتی و خدمات آن
استفاده از عکاسی صنعتی برای تبلیغات شرکت
عکاسی تبلیغاتی و لزوم آن برای هر کسب و کاری
تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان
ویژگی های ضروری برای یک فروشگاه اینترنتی موفق
ساخت  تیزر و مزایای آن  برای کسب و کار
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست