ساخت  تیزر و مزایای آن  برای کسب و کار

مزایای سفارش تیزر تبلیغاتی

 

ساخت  تیزر

و مزایای آن  برای کسب و کار

تیزر تبلیغاتی امروزه به یکی از محبوب ترین ابزارها برای تبلیغ کالاها و خدمات در اینترنت تبدیل شده است، از مکمل های غذایی گرفته تا دوره های بازیگری و فروش املاک. کلمه “تیزر” را احتمالا همه شنیده اند، به جز کسانی که هرگز آنلاین نشده اند!

تیزر تبلیغاتی برای وب سایت چیست، مزایا، معایب و مشکلات استفاده از آن کدام است؟

 

تیزر تبلیغاتی چیست؟

کلمه تیزر از فعل انگلیسی “tease” گرفته شده است. به طور کلی تیزر یک پیام تبلیغاتی از نوع تصویر + لینک + تیتر است که کاربر را جذب و شیفته خود می کند. تیزر تبلیغاتی باید علاقه را برانگیزد و از این رو میل به کلیک بر روی تیزر تبلیغاتی برای رفتن به وب سایت تبلیغ کننده نکته اساسی است.

 

تیزر تبلیغاتی چگونه تکامل یافت؟

 

تیزر تبلیغاتی چگونه تکامل یافت؟

تیزر تبلیغاتی یک اختراع جدید نیست، مدت ها قبل از ظهور اینترنت ایجاد شده است. به عنوان مثال، یک تیزر تبلیغاتی در سال 1920 منتشر شد که در آن فیلم سیاه و سفید صامت “The Idol Dancer” را تبلیغ می کرد.
این پوستر را بدون شک می توان جد تبلیغات تیزر مدرن دانست. نه عنوان فیلم و نه زمان و مکان نمایش آن در اینجا مشخص نیست. اما چنین کلمات جذابی برای عموم وجود دارد: “شما قبلاً چنین قهرمانی را ندیده اید. اولین نمایش ویژه ملی. این تکنیک ها هنوز توسط سازندگان تیزر که تیزر تبلیغاتی برای شبکه های تبلیغاتی ایجاد می کنند، استفاده می شود.

اگر می خواهید از وب سایت خود کسب درآمد کنید، این کار حتی از اجرای یک کمپین تبلیغاتی تیزر آسان تر خواهد بود. کافی است در شرکت طراحی ساخت تیزر سفارش دهید و واحدهای تبلیغاتی را که از نظر طراحی مناسب وب سایت شما هستند انتخاب کنید.

مرایای تیزر

مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تقریبا برای انواع کالاها و خدمات مناسب است. علاوه بر این، Google ADS و سایر سرویس های تبلیغاتی محدودیت های زیادی در موضوع خدمات تبلیغ شده دارند. اما تیزرهای تبلیغاتی به شما اجازه می دهند تقریباً هر چیزی را تبلیغ کنید، به جز مواردی که توسط قانون ممنوع است. پلتفرم‌های دقیق و خاص ممنوعیت‌های خود را دارند، اما سخت‌گیری آن‌ها نسبت به سایر سرویس‌های تبلیغاتی بسیار کمتر است.

تبلیغات تنها زمانی درآمدزایی می کند که مخاطب مناسب را پیدا کند. بنابراین هر کمپین تبلیغاتی – چه تیزر، چه بنر، با مشارکت وبلاگ نویسان معروف، همیشه باید مخاطبانی باشد که به محصول یا خدمات شما نیاز و توانایی خرید آن را دارند. تیزرهای تبلیغاتی ابزارهای بسیار خوبی برای کار کردن با آن‌ها فراهم می‌کنند که همه تنظیمات را می‌توان در چند دقیقه انجام داد.

تیزر تبلیغاتی ، به طور کلی، مکانیزم بسیار موثری برای جذب مشتریان بالقوه است. همانطور که تجربه نشان داده است، تیزر تبلیغاتی درآمد بیشتری نسبت به یک بنر بزرگ و گران قیمت برای ناشر به ارمغان می آورد. حداقل پنج تیزر در ناحیه اشغال شده توسط یک بنر متوسط قرار می گیرند و آنها بسیار بیشتر خوانده می شوند.

معایب تیزر
معایب تیزر تبلیغاتی

برای تبلیغ کالاهای مصرفی غیر انبوه مناسب نیست. در بالا در مورد مزیت های تیزر تبلیغاتی به مناسب بودن آن تقریبا برای هر نوع کالا و خدماتی اشاره کرده ایم. با این حال، فراموش نکنید که تیزر ابزاری برای جذب کمیت است. بنابراین، برای تبلیغ محصولات مصرفی محبوب مانند لوازم آرایشی، محصولات بهداشتی، پوشاک و کفش، وسایل و حتی املاک و مستغلات عالی است و تیزر تبلیغاتی وسیله ای ایده آل برای تبلیغ خواهد بود. اگر محصول یک به گونه ای است که همه به آن نیاز ندارند و هزینه زیادی دارد – بهتر است تیزر تبلیغاتی را فراموش کنید.

خطر تقلب کلیک وجود دارد. این را نمی توان یک نقطه ضعف خاص تیزر تبلیغاتی نامید. اصلی‌ترین و تقریباً تنها راه مقابله با این مشکل، شبکه‌های تیزر حرفه‌ای و معتبر هستند که برای شهرت خود ارزش قائل اند. چنین شرکت هایی بر تمیزی وب سایت هایی که تیزرهای خود را در آن قرار می دهند نظارت می کنند و به موقع کاربران متقلب را مسدود می کنند.

ترافیک “سرد”. تیزر تبلیغاتی معمایی است که می تواند توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. متأسفانه بخش زیادی از مخاطبان با کلیک بر روی تیزر و رفتن به وب سایت تبلیغ کننده، به محض اینکه پاسخ این معما را بگیرند، آن را در همان ثانیه رها می کنند. بنابراین فکر نکنید که تیزرها نوشدارویی هستند که به طور خودکار فروش شما را افزایش می دهند. آنها می توانند مشتریان بالقوه را جذب کنند، اما اینکه آیا خریدی انجام می دهند یا نه؟ این به شما بستگی دارد.

 

تبلیغات موفق تیزر در اینترنت

تبلیغات موفق تیزر در اینترنت

 حالا بیایید از حرف به عمل برویم و نمونه هایی از ساخت تیزر تبلیغات با تیزر تبلیغاتی را در نظر بگیریم. به طور کلی، تیزرها را می توان به دو گروه بزرگ تقسیم کرد – اخبار و تبلیغات. تیزرهای خبری چیزی نمی فروشند. آنها اطلاعات هیجان انگیزی را به خواننده ارائه می دهند. کاربر تیزر را به معنای واقعی کلمه برای یک ثانیه می بیند و تنها آن ثانیه وجود دارد که خواننده را به خود جلب کند تا او را وادار به کلیک کردن کند. مردم از پیش پا افتاده بودن خسته شده اند. روانشناسی انسان به گونه ای است که جذب افراط می شود. وحشتناک و زیبا، غم انگیز و خنده دار، مفید و مضر و غیره.

با تیزر تبلیغاتی کالا، همه چیز در دسترس تر است. قانون اصلی در ساخت تیزر تبلیغاتی این است که در کیفیت کالا اغراق نکنید، کاربران را گمراه نکنید. به کسی که می تواند به زودی منبع درآمد شما باشد احترام بگذارید و از این گذشته ، شخصی که به وب سایت تبلیغ کننده رفت و متوجه شد که فریب خورده است ، هرگز مشتری وفادار نخواهد شد.

حالا بیایید به طور جداگانه در مورد تصاویر در ساخت  تیزر تبلیغاتی صحبت کنیم زیرا آنها اولین اجزایی هستند که توجه کاربران را به خود جلب می کنند و آنها را وادار می کنند متوقف شوند و آنچه را که زیر این تصویر نوشته شده است بخوانند.

اگر در مورد چیزی صحبت می کنیم که به حل یک مشکل دردناک کمک می کند، مانند خلاص شدن از شر وزن اضافی، می توانید در عکس های تیزر از چیزی «وحشتناک» استفاده کنید، مثلاً عکسی از یک شکم بزرگ و چاق. از نظر زیبایی شناختی چندان خوشایند به نظر نمی رسد، اما همانطور که تجربه نشان داده است چنین تیزری، مخاطب را با فرکانس بیشتری نسبت به تصویری که یک مدل برزیلی را نشان می دهد جذب می کند.

به یاد داشته باشید: شخص با دیدن تبلیغات به دنبال معاشرت با خود، مشکلات، گرفتاری ها و شادی های خود است. بنابراین، صحنه‌سازی درعکس‌ها و بزرگنمایی های زرق و برق دار بسیارضعیف تر از عکس‌های آماتور عمل می‌کنند. بله، این عکس ها کمتر زیبا، روشن و واضح هستند، اما واقعیت این است که آنها بیشتر کلیک می خورند بدین گونه به مخاطب هدف خود نزدیک تر شوید.

در خاتمه باید تاکید کرد که تیزر تبلیغاتی به خودی خود ابزاری عالی برای تبلیغ کالا و خدمات در اینترنت و کسب درآمد از پروژه ها و منابع خبری مختلف است. اما، مانند هر ابزاری، باید نه بدون فکر، بلکه عاقلانه از آن استفاده کرد.

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای دیدن صفحه طراحی تیزر   کلیک کنید.

 

استفاده از عکاسی صنعتی برای تبلیغات شرکت
ویژگی های اساسی آژانس تبلیغاتی خوب
چگونگی ساخت تیزر ویدیویی تأثیرگذار
مدیریت تبلیغات و سفارش تبلیغ
راهنمای گام به گام سفارش سایت
عکاسی صنعتی چیست و چرا مهم است؟
مزایای استفاده از تبلیغات تلویزیونی و رادیویی در بازاریابی
چگونه یک طراحی سایت موثر برای شرکت سفارش دهیم؟
طراحی سایت حرفه‌ای؛ چرا امری ضروری برای تبلیغات موثر است؟
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست