فرصت‌های شغلی

Slide لوگو سامان ادز لوگو سامان ادز فرصت های شغلی سامان ادز فرصت شغلی مکان یاب دوربین سامان ادز

فرصت‌های شغلی پیوستن به گروه تبلیغاتی سامان ادز

  1. خانه
  2. فرصت‌های شغلی

فرصت‌های شغلی پیوستن به تیم تبلیغاتی سامان ادز

سامان ادز افتخار دارد در این سال ها همکاری سالم و سازنده با هنرمندان کشور داشته و دارد. اگر شما در هر یک  از فیلدهای کاری سامان ادز، دارای مهارت و سابقه کار مرتبط هستید و علاقه به فرصت‌های شغلی و کار با ما را دارید، لطفا رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

با کمال مسرت اعلام می‌ کنیم که تیم تبلیغاتی سامان ادز در طول سال‌ های گذشته با هنرمندان کشور همکاری‌ های بسیار موفق و سازنده داشته است. ما به دنبال توسعه و بهبود همیشگی هستیم و به دنبال جذب نیرو های متخصص و با استعداد در حوزه‌ های مختلف هنری و تبلیغاتی می‌ باشیم.

اگر تجربه و مهارت مرتبط با هر یک از زمینه‌ های کاری ما و تمایل به همکاری با تیم متخصص و پویای سامان ادز را دارید، خوشحال می‌ شویم که رزومه خود را به تیم منابع انسانی ارسال کنید. تیم ما همواره به دنبال افراد متعهد، خلاق و با انگیزه است که توانمندی‌ های خود را در یک محیط حرفه‌ ای به چالش بکشند و به رشد و پیشرفت تیم کمک کنند. مهارتهای مورد نیاز عبارتند از: گرافیست، طراح سایت، تدوین گر، تصویربردار، کارشناس سئو، نویسنده. همکاری در این زمینه ها باعث ارتقا سطح تخصص و دانش تیم خواهد شد و تجربه ای پویا و هیجان انگیز برایمان می آفریند.

با ما همراه شوید و به تجربه ممتاز در دنیای تبلیغات و هنر بپیوندید. ارسال رزومه خود از طریق فرم تماس با ما در وب‌ سایت، اولین گام به سوی همکاری موفق خواهد بود.

 

تیم مدیریت منابع انسانی

آژانس تبلیغاتی سامان ادز

Instagram
آژانس تبلیغاتی سامان ادز
  • تصویربردار

  • تدوین گر

  • طراح سایت
  • کارشناس سئو
  • طراح و گرافیست
  • نویسنده

فرم همکاری با سامان ادز

اینستاگرام سامان ادز

فهرست