مدیریت تبلیغات

سامان ادز، آژانس تبلیغاتی برتر

مدیریت تبلیغات

مدیریت حرفه ای تبلیغات، با سامان ادز.

مدیریت تبلیغات 

از یک سفارش دهان به دهان ساده، تا انتشار عکس های گرافیکی و یا  عکاسی شده، ویدیوهای تبلیغاتی که در شبکه اجتماعی و وبسایت منتشر می شوند، از  مقاله ها، تبلیغ در شبکه های اجتماعی و یا در گوگل،  جزئی از تبلیغات مجموعه های موفق در این روزگار تکنولوژیک هستند.
سامان ادز مفتخر است، با مدیریت یک پارچه تمام بخش های تبلیغات شما، حداکثر راندمان را با چرخه ای اقتصادی و رو به رشد از لحاظ مالی، برای شما کارآفرین عزیز پیاده سازی کند.

استراتژی های فروش

راستی بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در امر تبلیغات، برای کسب و کار شما چیست؟ راه اندازی و سئو وبسایت؟ راه اندازی اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی؟ استفاده از تبلیغات بیلبوردی؟ تبلیغاتی تلویزیونی و یا رادیویی؟
برای هرکدام چه میزان باید هزینه کرد؟ چطور می توان به اصطلاح تخم مرغ ها را در یک سبد نگذاشت؟
پاسخ همه ی سوالات شما در دست کارشناسان با تجربه ی سامان ادز است.

یک نمونه مدیریت تبلیغات سامان ادز

مدیریت تبلیغات مجموعه وسیع مجتمع فنی تهران، نمایندگی ونک، مدت هاست که با گروه سامان ادز است. مجموعه آموزشی مجتمع فنی ونک، شامل دپارتمان های متفاوتی در حوزه های حسابداری و بورس، طراحی لباس، معماری و دکوراسیون داخلی، برنامه نویسی و طراحی سایت، سینمای دیجیتال شامل آموزش های تدوین، عکاسی دیجیتال، تصویربرداری و آموزش های برون سازمانی است.
یکی از چالش های ما برای مدیریت این مجموعه، حفظ توازن و تعادل رشد میان رشته و دپارتمان های مختلفی بود که هرکدام نیازمند تبلیغات منحصر به فرد خود می بودند.
تهیه ی محتوای گرافیکی، ویدیویی و مقاله هایی معتبر برای سئو با ظاهر زیبا، اولویت اول و انتشار و وایرال کردن ویدیوها و بنرها و عکس های دوره ها اولویت بعدی ما بود که با تلاش و صبر فراوان محقق شد و امروز مجموعه مجتمع فنی تهران از روند رو به رشد برخوردار بود و انشالا خواهد بود.

خیال خودتان را آسوده کنید.

مدیریت جامع تبلیغات

مدیریت تبلیغات شما با تجربه واقعی از بازار

تعیین استراتژی

تعیین استراتژی‌های تبلیغاتی برای حداکثر فروش

سفارش مدیریت تبلیغات دارید؟

فهرست