ده نکته در مورد مدیریت تبلیغات و تبلیغات دیجیتال

Ten tips on advertising management

ده نکته در مورد مدیریت تبلیغات

و تبلیغات دیجیتال

مدیریت تبلیغات که نمود امروزه آن در تبلیغات دیجیتال بارز است، به مؤلفه اصلی استراتژی های بازاریابی مدرن تبدیل شده است و اگر بخشی از استراتژی تجاری شما نیست، باید باشد. این که آیا تجارت B2B یا B2C است، با اجرای صحیح تبلیغات دیجیتال، می توانید حضور آنلاین خود را با موفقیت رشد دهید و در نهایت فروش بیشتری داشته باشید.

 

اکنون بیش از هر زمان دیگری، مدیریت تبلیغات و تبلیغات دیجیتالی به شرکت اجازه می دهد تا در بین مخاطبان بسیار گسترده تری دیده شود. با این حال، اگر تبلیغات به خوبی فکر نشده است، به احتمال زیاد نتیجه ای را که امیدوار هستید دریافت نمی کنید. خواه این طراحی، کانال یا عناصر پیام رسانی باشد، باید هر جنبه ای از تبلیغات را مورد توجه قرار دهد تا بتواند به نفع تان کار کند.

 

برای تعیین بهترین راه های ایجاد و اجرای تبلیغات دیجیتال ، ما به متخصصان در صنعت تبلیغات دیجیتال روی آورده ایم تا مجموعه ای از نکات را ایجاد کنیم که به هر شرکتی کمک کند از کمپین های تبلیغاتی بیشترین استفاده را ببرد. به این 10 تاکتیک نگاهی بیندازید و ببینید که آیا ادغام آن ها در استراتژی بازاریابی می تواند به شرکت کمک کند تا نتایج تبلیغات دیجیتالی مورد نظر خود را بدست آورد:

 

عناصر خلاق تبلیغات

تجارت دارای عناصر بصری است که باعث می شود در رقابت متمایز شود. در بازاریابی از این مزیت استفاده کنید. این که آیا یک آرم یا طرح رنگی است می تواند به شما کمک کند تا برند قابل تشخیص داشته باشید. باید مخاطبان را جلب کنید ، توجه آن ها را حفظ و آن ها را به یاد داشته باشید.

ترکیب عناصر بصری منحصر به فرد و خلاق در تبلیغات برای موفقیت بسیار مهم است. انواع مختلفی از تصاویر خلاق را می خواهید ، اما آن ها باید با یکدیگرسازگار باشند:

 

“هنگام تبلیغ در رسانه های اجتماعی، مهم است که خلاقیت تان را تازه کنید به گونه ای که مرتبط باشد و به این ترتیب کاربران بیش از یک بار همان پست را می بینند. هنگام آزمایش تغییرات و امتحان کردن کمپین های جدید ، به دنبال تصاویری باشید که با زیبایی شناسی به گونه ای که کمپین اجتماعی کلی برای کاربران دارند سازگار باشند و احساس آشنایی و تکراری بودن نخواهند کرد و این یکی از روش های داشتن کلاس در مدیریت تبلیغات است.

به طور کلی ، باید اطمینان حاصل کنید که تبلیغات اجتماعی یک داستان منسجم را بیان می کند و این که تصویر با محتوای CTA یا پیوند هماهنگ است ، که البته باید با مارک شما هماهنگ باشد. “

 

عاقلانه هزینه تبلیغات کنید

هر بستر مورد استفاده برای بازاریابی آنلاین، ارزش متفاوتی را فراهم می کند. باید تجزیه و تحلیل کنید که در کدام فروشگاه ها باید وقت و هزینه بیشتری سرمایه گذاری کنید و کدام یک از آن ها ضروری نیست. برخی از سیستم عامل هایی که برای یک شرکت واقعاً خوب کار می کنند، نتیجه کمی برای دیگری ندارند. همه ی این ها در مدیریت تبلیغات مطرح است. 

این همه برای برند بسیار خاص است و باید بودجه خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید. تعیین آن چه هر بستر برای اقدامات تبلیغاتی خاص باید انجام دهد باید مبنای تصمیماتی است که با کمپین های خود می گیرید.

 

“درک مقدار هر کانال ضروری است. سیستم عامل های تبلیغاتی مانند Google AdWords را جستجو کنید و در صورت وجود تقاضای واضح برای محصول یا خدمات تان، باید افرادی را که محصول یا خدمات شما را بصورت آنلاین جستجو می کنند، هدف قرار دهید. تبلیغات جستجو گوگل برای استارتاپ محصولی جدید و خلاقانه که قبلاً در بازار دیده نشده است ، مؤثر است ولی نه برای چیزی که بیشتر مردم در فروشگاه ها به صورت حضوری خریداری می کنند و بندرت به صورت آنلاین جستجو می کنند. بهره گیری از گوگل ادز، یکی از واجب های مدیریت تبلیغات در دنیای امروز است.

 

در این موارد ، باید از ابتدا تقاضا ایجاد کنید. این جاست که فیس بوک شکاف را پر می کند. کاربران فیس بوک مشخصات خود را با جزئیات جمعیتی و سایر علایق پر می کنند. این بدان معناست که می توانید افرادی را که احتمالاً به تجارت تان علاقه مند هستند ، هدف قرار دهید ، خواه در جستجوی شغل شما باشند یا نه. “

 

Do research
تحقیقات برای تبلیغات انجام دهید

 

ممکن است ایده هایی را برای آن چه در بهترین حالت برای مخاطبان بر اساس تجربه گذشته مناسب است، داشته باشید، اما وقت برای انجام تحقیقات کامل و داشتن داده هایی برای پشتیبانی از اقدامات جدید مهم است.

ممکن است پیش بینی کنید که مشتریان به روشی خاص رفتار کنند ، در حالی که در واقع در جهت کاملاً متفاوت پیش می روند. لازم است قبل از این کار آماده شوید و از اطلاعاتی که از تحقیق جمع آوری می کنید برای برنامه ریزی استراتژی بازاریابی استفاده کنید.

“بسیاری از افراد از پست های حمایت شده و سایر تبلیغات پرداخت شده استفاده می کنند و به نظر می رسد بسیاری از آن ها خوشحال هستند که به سادگی پول پرداخت می کنند و نمایش ها و کلیک ها را تماشا می کنند. حتی اگر برخی از این کلیک ها از افراد متمایز به محصول یا خدمات آن ها باشد “مجدداً تبلیغ می شود.

بیشتر سیستم عامل ها امکان می دهند به طور خاص پست ها و تبلیغات حمایت شده را هدف قرار دهید و نکته مهم این است که پس از یک دوره (حتی اگر فقط یک دوره کوتاه باشد) از تحقیقات واقعی این کار را انجام دهید.

غریزه شما ممکن است در مورد این که مشتری ها چه کسانی هستند ، چیزهای زیادی بگوید ، اما همچنین باید وقت خود را برای پیدا کردن پروفایل مصرف کننده ای صرف کنید که بیشترین هزینه را می کند. چه کسانی هستند که بارها و بارها برمی گردند؟ بیشتر مشتری ها در کجا مستقر هستند؟ “

 

روند خریدار

 

سفر خریدار و آن چه را که برای ارائه آن ها در هر مرحله از فرآیند لازم دارید درک کنید تا به طور مؤثرتر به کاربران بپردازید. گزینه های مفصلی در هنگام مشاهده تجزیه و تحلیل خریدار وجود دارد.

می توانید هر قدم را که یک بازدید کننده در وب سایت انجام می دهد ، چقدر وقت خود را در هر صفحه صرف می کند و حتی چه صفحاتی باعث شده است که آن ها را ترک کنند بررسی کنید. از این اطلاعات برای تهیه بازاریابی دیجیتالی برای آن دسته از مخاطبان استفاده کنید تا بتوانید این روند را برای آن ها ساده کنید و برای تان مفید باشد.

 

به عنوان مثال، در مدیریت تبلیغات، هدف قرار دادن مخاطبان در بازار Google اجازه می دهد تا تاریخچه کاربر را درک کنید که در مرحله خرید در کجا قرار دارند. این امر به خرده فروشان امکان می دهد تا مشتریان بالقوه را هدف قرار دهند و نزدیک به خرید هستند. روش های هدفمند مانند این اغلب توسط بازاریابان و خرده فروشان نادیده گرفته می شوند ، بنابراین استفاده از آن مهم است.

 

مخاطب هدف خود را بشناسید

 

درک کامل این که مخاطبان چه کسانی هستند و چگونه بهترین بازار برای آن ها مهم است. باید بدانید که خریداران چه کسانی هستند قبل از این که سعی کنید آن ها را بازاریابی کنید. این یک گام مهم در هر استراتژی بازاریابی اعم از آفلاین یا آنلاین است و یک جنبه کاملاً مشخص از برند است که می توانید به آن مراجعه کنید.

 

“وقتی صحبت از تبلیغات دیجیتالی می شود ، مهم است به یاد داشته باشید هر شغلی مؤثر باشد ، باید بدانند که مخاطبان آن ها کیست ، در کدام سایت های رسانه های اجتماعی مخاطبان وقت می گذرانند و سپس آن ها باید مطمئن شوند که قادر به ارائه محتوا برای سیستم عامل هایی که مخاطبانشان وقت خود را در آن ها صرف می کنند هستند.

وقتی صحبت از بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی می شود ، فیس بوک قطعاً مسابقه را هدایت می کند زیرا آن ها بهترین گزینه ها را برای تعریف این که چه کسی را می خواهید به بازار جلب کنید دارند و می توانید هر بودجه ای را که راحت هستید تنظیم کنید.

فیس بوک همچنین امکان می دهد مخاطبان را بر اساس حداکثر 10 علاقه خود هدف قرار دهید. به همین دلیل، مهم است که مخاطب هدف مشخص داشته باشید ، باید بدانید که آن ها دوست دارند چه کاری انجام دهند و چه می خواهند ، بنابراین می دانید چگونه محتوا ایجاد کنید که توجه آن ها را جلب کند. 

 

 

Social media metrics

 

معیارهای رسانه های اجتماعی

 

برای دیدن این که کدام تلاش ها به بهترین وجه کار می کنند ، باید بتوانید داده های خود را به نتیجه مستقیم تبدیل کنید. هنگامی که به صورت آنلاین بازاریابی می کنید ، به گروه متنوعی از افراد دسترسی دارید که هنگام اندازه گیری نتایج باید مورد توجه قرار گیرد.

 

  • باید به آن چه شرکت را ارتقا می بخشد در مقابل آن چه در واقع تبدیل ها را هدایت می کند ، توجه کنید. برای تدوین یک استراتژی قابل اعتماد در رسانه های اجتماعی باید این عوامل کلیدی را در نظر بگیرد.
  • مخاطبان اجتماعی یک حباب تمایز نیافته از افرادی نیست که سعی در دوست داشتن دیگران یا پیدا کردن معاملات دارند. آن ها می توانند هنگام تعامل با برند ، به گروه های رفتاری متمایز با مأموریت های مجزا تقسیم و تعریف شوند.
  • کانال های اجتماعی نمایانگر یک گروه زنده از افراد هستند که نظرات خود را ابراز می کنند و به وقایع جهانی پاسخ می دهند. آن ها در جریان ثابت هستند. توسعه توانایی نظارت بر این امر در زمان واقعی و پاسخ دادن به آن با چابکی برای مرتبط بودن با گفتگوی اجتماعی بسیار مهم است.
  • فقط به این دلیل که بیشتر سهام وجود دارد به معنای این نیست که مصرف کننده قصد دارد وارد یک فروشگاه و خرید شود. در حالی که بسیاری از عوامل دیگر در بازی مانند اثرات اجتماعی پولی یا ارگانیک ، اثرات متقابل کانال ، اندازه مخاطبان هدف ، مضامین تعامل اجتماعی ، رسانه های اجتماعی رقابتی و غیره وجود دارد.

 

از فیس بوک استفاده کنید

 

80 ٪ از مشاغل کوچک و متوسط از تبلیغات فیس بوک استفاده نکرده اند. فیس بوک یک فضای تبلیغاتی عالی برای مشاغل کوچک است و بر اهمیت کاوش در این کانال تأکید می کند.

 

“فیس بوک اجازه داده است تا فعالیت تان را به یک سطح کاملاً جدید برسانید. اکنون ، بیش از هر زمان دیگری، توصیه های دوستان تأثیر بسیار زیادی دارد و حتی می تواند محتاط ترین مصرف کننده را نیز تغییر دهد. ما می دانیم که پیگیری های فیس بوک یک شبه برای مشاغل اتفاق نمی افتد، بنابراین چگونه می توانیم یک قبیله را در یک دوره زمانی کوتاه جمع کنیم تا بتوانیم حضور رسانه های اجتماعی را شروع کنیم؟

 

فیس بوک دارای یک مدل تبلیغاتی عالی است که مشاغل کوچک را قادر می سازد تا به راحتی در بازارهای هدف بسیار خاص تبلیغ کنند. حتی با یک سرمایه گذاری متوسط، می توانید به مشتریان برسید و آن ها را جلب کنید.

 

در صورت استفاده صحیح ، فیس بوک می تواند یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند باشد. حتماً برخی از تبلیغات را امتحان کنید ، آن ها را آزمایش کنید و بفهمید که چه چیزی برای سازمان شما کار می کند. “

 

تمام کانال های بازاریابی را ادغام کنید

 

برای رسیدن موثر به مخاطبان، باید پیام های مداوم داشته باشید. این به این معنی است که اطمینان حاصل کنید تبلیغات در سیستم عامل های مختلف ادغام شده و بدون در نظر گرفتن این سیستم عامل ، پیام مشابهی را به کاربران می دهد. ما می دانیم که هر یک از رسانه های اجتماعی از نظر ظاهری متفاوت است.

بنابراین باید برای رسیدن به تلاش های تبلیغاتی مطابق با هر سایت، وقت بگذارید، در حالی که هنوز صدای منحصر به فرد و در عین حال سازگارتان را برای برند حفظ می کنید.

 

جغرافیا تبلیغات

 

سرمایه گذاری نسبتاً جدید در تبلیغات دیجیتال وعده های زیادی را برای بازاریابان – به ویژه مواردی که در فضای B2C هستند – دارد. این امکان را می دهد تا مشتریان را به روشی کاملاً جدید بر اساس موقعیت مکانی آن ها هدف قرار دهید ، به این امید که به طور طبیعی آن ها را به سمت تجارت خود راهنمایی کنید.

 

“آن چه که به طور فزاینده ای به ابزاری بیشتر و مؤثرتر برای بازاریابان در مدیریت تبلیغات تبدیل می شود، استفاده از جغرافیا در ترکیب با تبلیغات دیجیتال برای درگیر کردن مصرف کنندگان در زمان مناسب، با پیام مناسب برای هدایت ترافیک درون فروشگاه است. این نوع کمپین ها به طور معمول سه برابر میزان ترافیک موقعیت، ایجاد و به طور متوسط 27 درصد افزایش فروش را ایجاد می کنند.

آن چه جغرافیا را برای بازاریابان بسیار قدرتمند می کند ، توانایی هدف قرار دادن مصرف کنندگان بر اساس علایق آن ها و درگیر کردن آن ها با ارائه پیشنهادهایی است که آن ها را به سمت خرید می کشاند. جغرافیا به بازاریابان این امکان را می دهد تا حصار مجازی را در اطراف هر آدرس یا نقطه مورد علاقه خود بکشند و هنگام عبور از مشتری از آن خط ، اعلان را ارسال کنند.

این که آیا این یک صاحب شغل کوچک است یا یک خرده فروش بزرگ، آن ها می توانند از این فناوری برای جلب توجه مشتری قبل از رقابت استفاده کنند تا پیشنهادات به موقع را ارائه دهند که باعث ترافیک داخل فروشگاه و در نهایت درآمد می شود. “

 

 

Optimize product listing ads

 

تبلیغات لیست محصول را بهینه کنید

 

برای مدیریت تبلیغات لیست محصول باید تمام عناصری را که کاربران می خواهند هنگام جستجو انجام دهند ، داشته باشد. نباید مشتریان بالقوه مجبور شوند در مورد خطر از دست دادن علاقه ، تحقیقات بیشتری انجام دهند ، بنابراین به هر سؤالی که ممکن است داشته باشند پاسخ دهید.

هرگونه اطلاعاتی که می تواند برای فرآیند خرید مفید باشد را شامل می شود. با تقویت این تبلیغات اطمینان حاصل می کنید که آن ها از هم متمایز هستند.

در نهایت ، تبلیغات دیجیتال می تواند کلید موفقیت برای هر شرکتی باشد که به دنبال بازاریابی موثر برای مخاطبان مناسب است. اگر به دنبال ارتقاء تاکتیک های خود هستید و دامنه شیوه های فعلی را گسترده تر کنید ، سعی کنید این تکنیک ها را در استراتژی بازاریابی دیجیتال ادغام کنید.

در حالی که استفاده از این نکات باید به بهبود ROI کلی شما در آینده نزدیک کمک کند ، به یاد داشته باشید که به طور مداوم مشتاق یادگیری تغییرات و نوسانات در تبلیغات دیجیتال ، صرف نظر از پلتفرم یا کانالی که در آن هستید باشید.

 

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای دیدن صفحه  مدیریت تبلیغات  کلیک کنید.

هزینه های طراحی و خرید سایت
لزوم مدیریت تبلیغات برای کسب و کار شما
جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر
شرکت تبلیغاتی و خدمات آن
استفاده از عکاسی صنعتی برای تبلیغات شرکت
عکاسی تبلیغاتی و لزوم آن برای هر کسب و کاری
تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان
ویژگی های ضروری برای یک فروشگاه اینترنتی موفق
ساخت  تیزر و مزایای آن  برای کسب و کار
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست