آیا یک طراح وب سایت می تواند دورکار باشد؟

 

far away work

 طراح وب سایت می تواند دورکار باشد؟

 

طراح سایت 

طراح وب حرفه ای در صورتی که مایل به سرمایه گذاری در تجهیزات لازم و داشتن اتصال اینترنتی قابل اعتماد، می تواند از دفتر خانه خود کار کند. تعدادی از ابزارهای ضروری طراحی وب سایت مدرن عبارتند از: کامپیوتر، اتصال به اینترنت، نرم افزار طراحی گرافیک و نرم افزار ویرایش.

طراحان وب اغلب مجبورند به تنهایی و از راه دور کار کنند، بنابراین مهم است که آن ها فضای کاری و تجهیزات جداگانه خود را داشته باشند. دفتر یک طراح وب باید عاری از شلوغی، دارای نور کافی و مجهز به تجهیزات مناسب باشد. تعداد زیادی طراح وب آزاد وجود دارد که می توانند از خانه کار کنند.

 

مهمترین چیزی که یک طراح وب هنگام جستجوی کار باید در نظر داشته باشد این است که مطمئن شود می تواند از خانه یا از راه دور کار کند. طراحان وب دارای دستمزد بالا و تقاضای بالایی هستند، بنابراین اغلب فرصت های زیادی برای آن ها وجود دارد تا برنامه های خود را با مشاغل آزاد تکمیل کنند. برای یک طراح وب مهم است که در مورد ابزارها و روندهای جدید در صنعت نیز به روز بماند.

 

مزایا و معایب کار در منزل چیست؟

کار از خانه راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد، مراقبت از کودکان و اجاره دفتر است. نکته منفی این است که احتمال دارد حواس‌تان پرت شود و مفید کار نکنید. ممکن است متوجه شوید که کار کردن در دفتر خانه زمانی که تمرکز دارید عالی است، اما گاهی اوقات بهتر است در محیطی کار کنید که بهره وری بیشتری دارد. اگر چنین است، به دنبال فضاهای کار مشترک باشید. کافی‌شاپ‌ها، حتی اگر از نظر فنی فضاهای کار مشترک نباشند، مکان‌های عالی برای کار هستند. آن ها اغلب فضای خوبی دارند و امکان تعامل با سایر کارکنان را فراهم می کنند.

 

کار از خانه در حال تبدیل شدن به یک روند محبوب است، زیرا اکنون بسیاری از شرکت ها برنامه کاری انعطاف پذیری را برای جذب و حفظ استعدادها ارائه می دهند. برای برخی، کار از خانه یک گزینه سبک زندگی است، در حالی که برخی دیگر به دنبال رفت و آمد جایگزین هستند. کار در خانه مزایای زیادی مانند صرفه جویی در هزینه بنزین و حذف هزینه های رفت و آمد دارد. با این حال، کار در خانه پیامد هایی نیز دارد. در طول روز، کار از خانه بازدهی را بیشتر می کند، زیرا زمان رفت و آمد کمتر و کارهای خانه کمتر است.

 

یکی از نکات منفی این فناوری این است که ممکن است باعث شود ساعت های طولانی تری کار کنید تا کمبود تعامل شخصی با افراد دیگر را جبران کنید. داشتن شغلی که سرعت کمی دارد و پر از شگفتی نیست، می تواند یک روز کاری بدون هیجان را ایجاد کند. بدون تنوع وظایف، این احتمال وجود دارد که در بلاتکلیفی بدون هیچ راهی گیر کرده باشید.

 

کار در منزل

 

آیا برای کار در منزل به دانش فنی نیاز دارم؟

داشتن سابقه فنی برای کار در منزل الزامی نیست. تنها چیزی که نیاز دارید دسترسی به یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت است. به این معنی که برای اکثریت قریب به اتفاق مردم این امکان وجود دارد. برای کسانی که محدودیت های فنی دارند، منابع آنلاین و متخصصان فناوری اطلاعات زیادی وجود دارند که می توانند به آن ها در غلبه بر این محدودیت ها کمک کنند.

کار از خانه به طور فزاینده ای محبوب می شود، به ویژه برای کسانی که می خواهند زمان بیشتری را با خانواده بگذرانند. بسیاری از مردم این گزینه را انتخاب می کنند زیرا انعطاف پذیری و استقلال را ارائه می دهد. مزایای کار در خانه بسیار زیاد است و شامل موارد زیر می باشد:

 

 • برنامه ای انعطاف پذیر که امکان می دهد در هر زمانی از روز کار کنید.
 • جلوگیری از هزینه های رفت و آمد و ترافیک.
 •  می توانید زمان بیشتری را با خانواده بگذرانید.
 •  داشتن توانایی پوشیدن لباس راحت در صورت تمایل.
 •  در صورت داشتن وقت از پزشک، بتوانید زودتر کار را ترک کنید.

 

نقش های شغلی طراح وب چیست؟

طراحان وب مسئول زیبایی وب سایت و قابلیت استفاده از آن هستند. آن ها طرحی را ایجاد می کنند که برای چشم جذاب و برای استفاده کاربردی است. طراحان وب همچنین باید از روندهای فعلی طراحی آگاه باشند تا با دنیای در حال تغییر طراحی وب به روز بمانند و به فناوری های آینده مانند واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، رابط کاربری صوتی (VUI) توجه ویژه ای داشته باشند.

نقش های شغلی طراح وب متنوع است و می تواند شامل موارد زیر باشد:

طراح گرافیک، طراح رابط کاربری، استراتژیست محتوای وب، طراح تعامل، طراح اطلاعات، توسعه دهنده نرم افزار، توسعه دهنده و مدیر پروژه

 

طراحی وب سایت

 

توسعه وب و طراحی وب سایت چیست؟

 

طراحی UX

طراحی تجربه کاربری فرآیندی است که با تحقیقات کاربر شروع می‌شود، با طراحی نمونه‌های اولیه تعاملی ادامه می‌یابد و با آزمایش و پالایش به پایان می‌رسد. فرآیند طراحی تجربه کاربر معمولاً با تجزیه و تحلیل نیازهای کاربر و درک اهداف تجاری شروع می شود.

گام بعدی توسعه مجموعه ای از نمونه های اولیه تعاملی است که می تواند توسط مشتریان یا کاربران بالقوه آزمایش شود. در نهایت، نمونه های اولیه بهینه سازی می شوند تا زمانی که کامل و آماده تولید شوند.

 

تحقیق در مورد کاربر فرآیندی است برای یافتن نظر و احساس کاربران در مورد یک محصول. تحقیقات کاربر می تواند مجموعه گسترده ای از فعالیت ها، از جمله مصاحبه، گروه های متمرکز، پرسشنامه، مطالعات جمعیت شناختی، تحقیقات قوم نگاری و تست قابلیت استفاده باشد.

 

تجزیه و تحلیل مبتنی بر هدف فرآیندی است اغلب با تجزیه و تحلیل نیازهای مختلف کاربر و اهداف تجاری که از طریق طراحی قابل دستیابی است آغاز می شود.

 

طراحی رابط کاربری (UI)

طراحی رابط کاربری چیزی است که به کاربر راهی برای تعامل با محصول می دهد. این یک شکل هنری است که شامل دادن زبان بصری به افراد برای درک اینکه چگونه می‌توانند با استفاده از نشانه‌های بصری واضح و مختصر روی یک برنامه کاربردی دستکاری یا اقدام کنند، می‌باشد. برای طراحی رابط، درک اینکه مردم چگونه فکر می کنند و چگونه با محصول تعامل برقرار می کنند و همچنین انتظارات کاربران از محصول بسیار مهم است.

 

تحقیق در مورد هر پروژه طراحی برای کمک به پاسخ به این سوالات بسیار مهم است. یک پروژه طراحی ممکن است شامل وایرفریم ها، فلوچارت ها، استوری بوردها یا سایر طرح هایی باشد که رابط را نشان می دهد. این موارد با الزامات نرم افزاری دقیق و نقشه سفر کاربر با اهداف سطح بالا برای طراحی همراه خواهد بود.

 

برای یک محصول واقعی، برخی از ملاحظات عبارتند از:

 • طول عمر مورد انتظار محصول چقدر است؟
 • خدمات است یا محصول؟
 • چند واحد ارسال خواهد شد؟
 • چه مدت قبل از به روز رسانی پس از ایجاد کد برای مشتریان منتشر شود؟
 • آیا به مستندات و مواد چاپی همراه با عرضه نهایی محصول (دفترچه راهنمای کاربر، راهنمای کاربر، برچسب و غیره) نیاز است؟
 • آیا نیازی به آموزش مشتری وجود دارد؟
 • آیا محصول مورد استفاده کارمندان قرار می گیرد یا خود مشتریان؟
 • آیا ملاحظات زیست محیطی مانند مصرف برق و تولید زباله وجود دارد؟

 

توسعه سایت

سفارش سایت

توسعه وب، فرآیند طراحی، ساخت و مدیریت وب سایت است. توسعه دهندگان وب معمولا از زبان های برنامه نویسی مانند HTML، CSS، جاوا اسکریپت و PHP برای ایجاد صفحات وب پویا استفاده می کنند. آن ها همچنین از ابزارهایی مانند Adobe Photoshop برای طراحی گرافیک وب سایت ها یا برنامه هایی استفاده می کنند که سپس در یک وب سایت گنجانده می شوند.

 

توسعه دهندگان وب از دو ابزار اصلی برای ایجاد وب سایت استفاده می کنند: ویرایشگر کد و سرور. ویرایشگر کد جایی است که بیشتر کارها انجام می شود زیرا امکان ویرایش سریع و کار همزمان در قسمت های مختلف سایت را فراهم می کند. سرور جایی است که تمام صفحات وب در آن ذخیره می شود و فایل های HTML، CSS، جاوا اسکریپت را ایجاد می کند که سپس برای ایجاد وب سایت مورد نظر به مرورگر کاربر ارسال می شود.

 

مرورگر وب آخرین قطعه از پازل است و کاربران می توانند با سایت ارتباط برقرار کنند. مرورگر، یک فایل جاوا اسکریپت ایجاد می کند که برای پردازش به سرور ارسال می شود.

 

طراحی سایت

طراحی وب عمل استفاده از استانداردهای وب برای توسعه سایت هایی است که کاربردی ، قابل استفاده ، جذاب و در دسترس هستند. طراحی وب به طور معمول شامل زیبایی شناسی و قابلیت استفاده است. بسته به نیاز مشتری ، طراحی وب همچنین می تواند شامل بازاریابی ، تجسم داده ها یا تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو باشد. طراحی وب ممکن است شامل استفاده از نرم افزاری مانند Adobe Creative Suite ، Adobe Illustrator یا WordPress باشد. اصطلاح طراح وب اغلب با توسعه دهنده وب به صورت متناوب استفاده می شود.

 

طراح وب سایت معمولاً راه حل های طراحی را برای بهبود قابلیت استفاده و جذابیت زیبایی شناسی یک وب سایت پیاده سازی می کند. آن ها غالباً با استفاده از ابزارهایی مانند HTML ، CSS و JavaScript با یک توسعه دهنده وب کار می کنند تا وب سایت های جدید بسازند و موارد موجود را به روز کنند. جوایز برای طراحی وب سایت ها شامل جایزه معتبر Awards Designer of the Year است. طراحی وب ممکن است شامل کار با نرم افزاری مانند Adobe Photoshop و Illustrator ، HTML و CSS باشد.

 

برخی از شرکت ها خدمات طراحی وب را به عنوان بخشی از خدمات توسعه وب سایت شرکت خود ارائه می دهند که می تواند شامل میزبانی وب سایت و ثبت نام دامنه باشد. با این حال ، فرایند طراحی واقعی وب سایت ممکن است با تجربه در آن زمینه به یک فریلنسر یا آژانس برون سپاری شود. شرکت های طراحی وب نیز اغلب برای طراحی وب سایت ها توسط رسانه ها استخدام می شوند.

 

شرکت طراحی سایت

 

چگونه شرکت طراحی وب سایت از خانه راه اندازی کنید؟

با گسترش انفجاری اینترنت و استفاده از آن به عنوان یک ابزار ارتباطی، طراحی وب به بخشی جدایی ناپذیر از هر کسب و کاری تبدیل شده است. این امر به ویژه برای وب سایت هایی که نیاز به حضور گسترده در معرض دید عموم دارند صادق است. تقاضا برای طراحان وب با تجربه گسترده با سرعت نجومی در حال افزایش است. اگر به دنبال راه اندازی شرکت طراحی وب سایت هستید، در اینجا ایده هایی در مورد چگونگی انجام آن آمده است.

 

اولین توصیه برای هر فریلنسر مشتاق این است که مطمئن شوید تخصص و تجربه لازم در این زمینه را دارید. باید بدانید که برای موفقیت در حرفه شغلی فریلنسینگ چه چیزی لازم است و چگونه می توانید به صورت آنلاین به طور موثر بازاریابی کنید. داشتن یک نمونه کار چشمگیر که استعداد و تجربه شما را به نمایش بگذارد همیشه مفید است. اگر همچنان به دنبال کار هستید، بهتر است که پروژه‌هایی را برای شرکت‌ها یا آژانس‌های دیگر به‌عنوان طراح آزاد یا طراح از راه دور شروع کنید.

 

اگر به تنهایی موقعیتی را پیدا کردید، پس سعی کنید با حقوق پایه کمتر شروع کنید و اگر وظایف شما بیش از 40 ساعت در هفته است، اضافه کاری دریافت کنید. این ارزش در نظر گرفتن را دارد، زیرا هرچه ساعات بیشتری را وقت بگذارید، درآمد بیشتری ایجاد خواهید کرد.

 

نحوه انتخاب بهترین محل کار از راه دور برای متخصصان خلاق

بسیاری از خلاقان، قادر به یافتن راهی برای امرار معاش در حالی هستند که آنچه را که بیشتر دوست دارند ، بدون نیاز به کار از محدوده یک دفتر، پیدا کنند. دنیای هنر مدتهاست که به دلیل هنرمندان از راه دور شناخته شده است، اما این اکنون در سایر صنایع خلاق مانند طراحی و معماری در حال افزایش است.

کار از راه دور به یک هنجار جدید برای صنعت خلاق تبدیل شده است و تعداد بیشتری از افراد خلاق به مشاغل از راه دور به عنوان منبع اصلی درآمد خود روی می آورند. کار از راه دور نه تنها برای خود هنرمند بلکه برای شرکتی که آنها را استخدام می کند نیز مفید است. با کار از راه دور، شرکت‌ها می‌توانند افراد خلاق را از سرتاسر جهان به کار گیرند و یافتن فردی با مجموعه مهارت‌های خاص را آسان‌تر می‌کنند و بالعکس.

 

شرکت‌ها همچنین می‌توانند موقعیت‌هایی را ارائه دهند که به زمان کمتری نیاز دارند، استخدام یک نفر از راه دور ارزان‌تر از این است که هر روز از دفتر خانه یا استودیوی خود در رفت و آمد باشد. این می تواند صرفه جویی زیادی در هزینه های حمل و نقل و همچنین راضی نگه داشتن کارمندان با تعادل بهتر بین کار و زندگی باشد.

 

مشکلات کار در خانه

 

رایج ترین مشکلات هنگام کار در خانه چیست؟

شما این فرصت را دارید که ساعات کاری خود را تنظیم کنید، با پیژامه کار کنید و حتی در طول روز چرت بزنید. با این حال، همچنین باید از مشکلات احتمالی ناشی از این ترتیب آگاه باشید. در این مقاله برخی از رایج‌ترین دام‌ها هنگام کار از خانه به‌عنوان یک فریلنسر یا توسعه‌دهنده وب و نحوه اجتناب از آن ها بحث می‌شود.

 

اگر از خانه کار می کنید نمی توانید از کار فرار کنید، ممکن است به نظر برسد که تفاوت زیادی بین دفتر و اتاق نشیمن شما وجود ندارد. این می تواند احساس راحتی ایجاد کند که تمرکز را دشوار می کند. اگر وسوسه می‌شوید که استراحت کنید، ممکن است قبل از پایان استراحت، زمانی برای بازگشت به کار نداشته باشید.

 

هیچ مرزی وجود ندارد. نمی‌توانید محدودیت‌هایی برای کارهایی که خود و خانواده‌تان می‌توانید در زمان خصوصی‌تان انجام دهید تعیین کنید، به این معنی که ایجاد محیطی که در آن همه در اولویت باشند، سخت است. برای مثال، والدینی که به زمان استراحت بیشتری نیاز دارند، ممکن است وسوسه شوند که آن زمان را صرف یکی از اعضای خانواده کنند.

 

ایجاد روال و تشریفات سخت است. اگر سازمان‌دهی نشده باشید، ایجاد برنامه‌های روتینی که به همه کمک می‌کند، مانند زمان خواب و وعده غذایی، برای شما و فرزندانتان دشوار باشد. باید همیشه خارج از ساعات کاری در دسترس باشید به این معنی که اغلب در معرض ملاقات با مشتریان یا شرکای تجاری خارج از دفتر هستید و همیشه باید برای انجام این کار آماده باشید.

 

باید تحت فشار خوب کار کنید. مواجهه با ضرب الاجل های فشرده و ساعات طولانی به این معنی است که باید بتوانید تحت فشار به خوبی کار کنید که می تواند شامل فشار زمانی، فشار اجتماعی، خستگی جسمی، ذهنی یا هر نوع فشار دیگری باشد. باید بتوانید به صورت فردی و گروهی خوب کار کنید.

 

کار با گروه‌هایی از افراد مستلزم این است که بتوانید هماهنگی و ارتباط موثر داشته باشید. در حالی که برخی از پروژه‌ها ممکن است به ابتکار خودتان یا به عنوان بخشی از یک تیم کوچک نیاز داشته باشند یا از آن سود ببرند.

 

باید مهارت های بین فردی عالی و توانایی کار با افرادی که همسالان شما نیستند را داشته باشید. توانایی در تعامل و همکاری با گروه های متنوعی از افراد مهم خواهد بود. باید توانایی اولویت بندی موثر و کارآمد کاری سطح بالا را داشته باشید و در عین حال در صورت نیاز به سرعت پاسخ دهید.

 

آیا می توانم در خانه به عنوان طراح وب سایت، حقوق خوبی دریافت کنم؟

آیا تا به حال به کار در منزل برای کسب درآمد به عنوان یک طراح وب فکر کرده اید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. بسیاری از مردم می خواهند در خانه کار کنند و رئیس خود باشند. هرچند آسان نیست و یافتن فرصت مناسب می تواند سخت باشد. اما این نیز درست است که یافتن فرصت مناسب می تواند منجر به یک حرفه شگفت انگیز با دستمزد عالی شود.

 

بسیاری از مشاغل طراحی وب وجود دارند که می توانند به راحتی در خانه انجام شوند، اما معمولاً هزینه کمتری نسبت به یک کار اداری معمولی دارند. طراح وب از راه دور اگر دارای یک نمونه کار آنلاین حرفه ای، همراه با مهارت های ارتباطی خوب باشد، می تواند حقوق مناسبی دریافت کند. اما ذکر این نکته ضروری است که بسیاری از شرکت ها از شما می خواهند که حداقل برای مدتی در هفته در دفتر کار کنید.

 

طراحی سایت و دور کاری

 

چرا داشتن یک دفتر مجازی در دنیای امروز مفید است؟

فضای اداری مجازی برای مشاغل کوچک محبوب شده است زیرا یک گزینه کم هزینه است و انعطاف پذیری کار از خانه را ارائه می دهد. با این حال، شرکت های بزرگتر ممکن است به فضای بیشتری برای به حداکثر رساندن بهره وری نیاز داشته باشند. علاوه بر این، ممکن است بهترین گزینه برای کارآفرینانی نباشد که می خواهند شرکت خود را از خانه راه اندازی کنند، زیرا احتمالاً به فضای بیشتری نسبت به آنچه دفتر مجازی ارائه می دهد نیاز دارند.

 

فضای اداری مجازی می تواند محیطی سازنده و خلاقانه برای کسب و کار فراهم کند. این فرصت را فراهم می کند که بدون حواس پرتی کار کنید و مزیت اضافی صرفه جویی در هزینه را نیز دارد زیرا فقط برای آنچه استفاده می کنید هزینه می کنید. فضای اداری مجازی یک مکان آنلاین است که در آن می توانید کار را بدون حواس پرتی توسط عوامل خارجی مانند نویز یا محیط انجام دهید.

 

این مکانی است که می توانید تنها باشید و روی کار در حال انجام تمرکز کنید. این نوع فضا اغلب غیرشخصی است، اما مزایای خود را دارد. شرکت‌هایی این‌ها را دوست دارند زیرا به آنها کمک می‌کند تا هزینه‌ها را برای مواردی مانند فضای اداری و تجهیزات کاهش دهند.

در فضاهای اداری سنتی، همیشه عواملی مانند راه رفتن همکاران، زنگ در و تماس های تلفنی پر سر و صدا وجود دارد.

 

اما با فضای اداری مجازی، این مزاحمت ها به حداقل می رسد زیرا می توانید محیط اطراف را کنترل کنید. لازم نیست در مواقع نیاز به دنبال صندلی بگردید که اشغال نشده باشد یا از شخصی بخواهید که در طول ناهار روی میز شما را بپوشاند، همانطور که در یک دفتر سنتی ممکن است. هیچ مکانی بهتر از خانه برای کار وجود ندارد، اما برخی از عوامل وجود دارد که باید قبل از اجرا این ایده در نظر گرفته شوند.

 

بنابراین، آیا یک طراح وب واقعاً می تواند از خانه کار کند؟

بر اساس هر آن چه در این مقاله در مورد آن صحبت کردیم، با سنجیدن مزایا و چالش‌ها، این امکان وجود دارد که در خانه به عنوان طراح وب سایت کار کنید، اگر مایل به ایجاد تلاش و تغییرات لازم در سبک زندگی خود هستید، در این صورت امکان پذیر است.

 

طراحی وب می تواند یک کار بسیار پر ارزش باشد، هم از نظر مالی و هم از نظر احساسی. این نقش می تواند پاداش دهنده باشد زیرا در تلاش هستید تا به کاربران و بازدیدکنندگان یک وب سایت تجربه دلپذیری بدهید. با در نظر گرفتن کاربران، نیازهای آن ها و ارائه یک وب سایت موفق به بازدیدکننده، این احساس را برای طراحان ایجاد می کند که انگار هدف خود را به عنوان طراح وب برآورده کرده اند و همچنین از نظر مالی به آن ها پاداش خوبی می دهد.

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای  دیدن    صفحه طراحی سایت   سامان   ادز   کلیک  کنید.
هزینه های طراحی و خرید سایت
لزوم مدیریت تبلیغات برای کسب و کار شما
جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر
شرکت تبلیغاتی و خدمات آن
استفاده از عکاسی صنعتی برای تبلیغات شرکت
عکاسی تبلیغاتی و لزوم آن برای هر کسب و کاری
تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان
ویژگی های ضروری برای یک فروشگاه اینترنتی موفق
ساخت  تیزر و مزایای آن  برای کسب و کار
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست