ویژگی های اساسی آژانس تبلیغاتی خوب

 

Basic characteristics of a good advertising agency

 

ویژگی های اساسی

آژانس تبلیغاتی خوب

 

انتخاب یک آژانس تبلیغاتی برای کمک به سازمان شما برای رسیدن به اهداف تجاری کوتاه مدت و بلند مدت برای بسیاری از مشاغل تصمیم ساده ای است. ممکن است گزینه‌های بی‌شماری در دسترس باشد، اما آژانس‌های تبلیغاتی به دور از ایجاد یکسان هستند. در حالی که کار با یک آژانس تبلیغاتی می تواند سرمایه گذاری عالی در آینده شرکت باشد، انتخاب شریک اشتباه می تواند در دراز مدت هزینه داشته باشد. در اینجا ویژگی های شرکت تبلیغاتی موفق آمده است:

 

تخصص دیجیتال

آژانس تبلیغاتی خوب باید در چندین کانال بازاریابی دیجیتال تخصص داشته باشد. زیرا کاربران برای دسترسی به محتوا، مرور و تحقیق درباره ایده‌ها در دستگاه‌ها، کانال‌ها و طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌ها زمان می‌گذرانند. برای این منظور، توصیه می‌کنیم آژانسی را انتخاب کنید که سابقه اثبات شده‌ای در تولید محتوا و افزایش فروش در فضای دیجیتال داشته باشد. علاوه بر این، آژانس بازاریابی باید در خدمات زیر مسلط باشد: کمپین های بازاریابی ایمیلی; استراتژی های اجتماعی؛ پرورش دادن؛ توسعه وب سایت؛ تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC)؛ استراتژی و ایجاد محتوا؛ سئو؛ لینک بیلدینگ؛ ایجاد صفحه فرود و اتوماسیون بازاریابی

 

داده محوربودن

داده‌ها، اندازه‌گیری‌ها و تجزیه و تحلیل‌ها اجزای ضروری کمپین‌های بازاریابی موفق هستند، زیرا ارزش ابتکارات شما را ثابت و تصمیم‌گیری بهتر را امکان‌پذیر می‌کنند و باعث موفقیت سریع‌تر می‌شوند. به همین دلیل است که شرکت های تبلیغاتی بزرگ از این معیارها برای پیگیری موفقیت و تکرار آن استفاده می کنند. به علاوه، ترسیم اثربخشی هر کمپین شما را در جریان پیشرفت آژانس در جهت دستیابی به اهداف تان قرار می دهد. یک آژانس تبلیغاتی بزرگ از تجزیه و تحلیل برای اندازه‌گیری نتایج همه اقدامات خود و از یک فرآیند تکراری با استفاده از این داده‌ها برای ایجاد نرخ تبدیل بهتر استفاده می‌کند.

 

تأکید بر محتوا و داستان سرایی

از آن جایی که محتوا به عنوان یک اصل تبلیغاتی موثر باقی می ماند، آژانسی که با آن شریک هستید باید در این زمینه تخصص داشته باشد. علاوه بر دانستن ای نکه چگونه یک استراتژی محتوای ممتاز ایجاد کنید که مشتریان را جذب و حفظ کند، آن ها همچنین باید بتوانند داستان شرکت را به گونه ای تعریف کنند که برای بازار جذاب باشد و به شما مزیتی در بازار بدهد. آژانس بازاریابی همچنین باید درک کند که چگونه محتوا باید در مراحل مختلف بازاریابی تا فروش و همچنین برای کانال‌های مختلف متفاوت باشد. محتوا کلیدی است، اما محتوای مرتبط ضروری است.

 

طراحی متمرکز

طراحی متفکرانه و زیبا با الهام بخشیدن به بازدیدکنندگان برای مصرف محتوای شما، اثربخشی استراتژی ها و کمپین های بازاریابی را افزایش می دهد. برای این منظور، مهم است که آژانس تبلیغاتی نحوه استفاده از طراحی را به گونه ای که واقعاً با بازار هدف هماهنگ باشد، درک کند.

 

شناخت مشتری

شرکت تبلیغاتی همچنین باید در جذب، تعامل و حفظ مشتریان به خوبی مهارت داشته باشد. این کار با داشتن و به دست آوردن دانش مشتری و بازار خاص انجام می شود. پاسخگویی مستمر به نیازهای مخاطبان و ارائه ارزش مستمر، ضروری است. آژانسی که با آن شریک می‌شوید باید نیازها و خواسته‌های مشتری تان را اولویت‌بندی کند و کمپین‌های بازاریابی را حول آن‌ها ایجاد کند زیرا این چیزی است که برند معتبر و موفق را تضمین می‌کند.

 

Focus on business growth and revenue

 

تمرکز بر رشد کسب و کار و درآمد

 

در حالی که برخی از شرکت های تبلیغاتی صرفاً بر روی تعامل کاربر یا تولید سرنخ یا طراحی زیبا تمرکز می کنند آن ها بهترین نیستند. آژانس‌های واقعاً بزرگ می‌دانند که هدف نهایی هر ابتکار بازاریابی، هدایت رشد کسب‌وکار، مشارکت کاربر و درآمد است. به این ترتیب، آن ها فراتر از بازاریابی فکر می کنند و اهداف بلند مدت کسب و کار و درآمد شرکت را اولویت بندی می کنند.

 

اعتقاد به یادگیری و آموزش مداوم

صنعت تبلیغات هرگز ثابت نمی‌ماند. این صنعت دائماً در حال تکامل و پیشرفت است. به این ترتیب، شرکت های تبلیغاتی بزرگ نمی توانند در راه گیر کنند. آن ها باید به طور مداوم بر کانال ها، پلتفرم ها، تئوری ها و فناوری های جدید تسلط داشته باشند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریان به جدیدترین و مؤثرترین نوآوری ها دسترسی دارند.

 

پرسنل پرشور و مشتاق

پرسنل، بخشی جدایی ناپذیر از شرکت تبلیغاتی عالی هستند زیرا آن ها نیروی محرکه همه کمپین ها، فناوری ها و استراتژی ها هستند. برای این منظور، همکاری با افراد پرشور، مشتاق و خلاق را توصیه می کنیم که واقعاً عاشق بازاریابی هستند و از ریسک کردن و راه اندازی کمپین های جسورانه برای دستیابی به بیشترین تأثیر ممکن نمی ترسند.

آژانس تبلیغاتی متشکل از تیمی متخصص در زمینه های مختلف اما مرتبط است. این شرکت عمدتاً متشکل از متخصصان بازاریابی به همراه تعدادی از طراحان وب و گرافیک مجرب و همچنین متخصصان دیگر است. آژانس تبلیغاتی و ارتباطی موفق از این افراد حرفه ای برای ارائه انواع انتظارات مشتری از طراحی وب سایت واکنش گرا گرفته تا تبلیغات چاپی چشم نواز روی بیلبوردها استفاده می کند.

 

حضور آنلاین قوی

در عصر اطلاعات، اکثر کسب و کارها، به ویژه آن هایی که در زمینه تبلیغات یا ارتباطات فعالیت می کنند، باید حضور آنلاین قوی داشته باشند. با این حال، آژانس های تبلیغاتی بزرگ معمولاً بیشتر از سایر مشاغل قابل مشاهده هستند، زیرا تجارت آن ها درگیر بازاریابی است. تبلیغ‌کنندگان بزرگ مرتباً در موتورهای جستجو در رتبه‌های بالایی قرار می‌گیرند، حضور آن ها در رسانه‌های اجتماعی کاملاً چشمگیر است و سایت‌ها و مطالب چاپی خودشان باید همان چیزی باشد که شما دوست دارید برای کسب و کارتان ببینید.

 

افزایش سود کسب و کار

برای این که بفهمید آیا یک آژانس تبلیغاتی نسبت به شرکت های دیگر سود بیشتری می دهد یا خیر، مطمئن شوید که تفاوت آن ها را با آژانس های تبلیغاتی دیگر در کشورهای خود پیدا کنید. سپس مراقب پاسخ‌های هوشمندانه‌ای مانند جدیدترین فناوری‌ها و درک کامل از آخرین روندها، خدمات ویژه‌ای که ارائه می‌دهند و تجربیات گذشته باشید.

 

Guaranteed results

 

نتایج تضمین شده

برخلاف یک تجارت قراردادی که تضمین می‌کند پروژه در زمان مشخصی ایجاد می‌شود، آژانس‌های تبلیغاتی که قول می‌دهند تعداد معینی مشتری جدید را در یک زمان معین جذب کنند، همیشه نمی‌توانند آن را حفظ کنند. کاری که آژانس تبلیغاتی خوب می‌تواند انجام دهد این است که تضمین کند وب‌سایت جدید با همه دستگاه‌ها سازگار است، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی مرتبط تا یک تاریخ مشخص تکمیل می‌شود و این استراتژی‌ها رتبه‌بندی سئو را بهبود می‌بخشد.

 

مدیریت حساب

در یک آژانس تبلیغاتی، مدیر حساب وظیفه رسیدگی به تمام تصمیمات مهم مربوط به یک مشتری خاص را دارد. مدیر حساب برای توسعه استراتژی تبلیغاتی با مشتری همکاری نزدیک دارد.

 

محققین

آژانس های تبلیغاتی با خدمات کامل، محققان بازار را استخدام کرده که وضعیت بازار مشتری را ارزیابی می کنند، از جمله درک مشتریان و رقبا و همچنین برای آزمایش ایده های خلاقانه استفاده می شوند.

آژانس تبلیغاتی، اطلاعات زیر را در مورد یک محصول تحت عملکرد تحقیقاتی خود جمع آوری می کند:
ویژگی ها، کیفیت، مزایا و محدودیت های یک محصول، احتمالات بازار حال و آینده، رقابت در بازار، وضعیت در بازار، روش های توزیع، ترجیحات خریداران و غیره.

آژانس تبلیغاتی تمام این اطلاعات جمع آوری شده را به درستی تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری می کند. این به برنامه ریزی یک کمپین تبلیغاتی، انتخاب رسانه مناسب و عملکرد ایجاد آن کمک می کند.

 

بودجه تبلیغات آژانس تبلیغاتی خوب

آژانس تبلیغاتی به مشتری کمک می کند تا بودجه تبلیغاتی تهیه و از بودجه، استفاده اقتصادی کند. بدون بودجه تبلیغاتی مناسب، خطر هدر رفتن یا از دست رفتن سرمایه مشتری وجود دارد.

 

هماهنگی

آژانس تبلیغاتی هماهنگی خوبی بین آگهی‌دهنده، خود، رسانه و توزیع‌کنندگان به ارمغان می‌آورد.

 

روابط عمومی

آژانس تبلیغاتی کار روابط عمومی (PR) را برای مشتریان خود انجام می دهد. این امر حسن نیت بین مشتریان و سایر طرف ها مانند مصرف کنندگان، کارمندان، واسطه ها، سهامداران و غیره را افزایش می دهد. همچنین روابط خوبی را بین مشتری و صاحب رسانه حفظ می کند.

 

کارکردهای غیر تبلیغاتی

آژانس تبلیغاتی همچنین بسیاری از وظایف غیر تبلیغاتی را انجام می دهد:
قیمت محصول را تعیین می کند، تخفیف ها را تعیین می کند، محصول، همچنین بسته، علائم تجاری، برچسب ها و غیره را طراحی می کند.

 

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای دیدن صفحه  مدیریت تبلیغات  کلیک کنید.

هزینه های طراحی و خرید سایت
لزوم مدیریت تبلیغات برای کسب و کار شما
جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر
شرکت تبلیغاتی و خدمات آن
استفاده از عکاسی صنعتی برای تبلیغات شرکت
عکاسی تبلیغاتی و لزوم آن برای هر کسب و کاری
تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان
ویژگی های ضروری برای یک فروشگاه اینترنتی موفق
ساخت  تیزر و مزایای آن  برای کسب و کار
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست