اهمیت عکاسی تبلیغاتی برای کسب و کار

product photography

اهمیت عکاسی تبلیغاتی

برای کسب و کار

 

سایت فروشگاهی

بیش از 263 میلیون مصرف کننده به صورت آنلاین خرید می کنند. این تقریباً 80٪ از جمعیت است. انتظار می رود این تعداد در چند سال آینده افزایش یابد. بنابراین، به جرات می توان گفت که کیفیت عکس ها در وب سایت بسیار مهم است. از آن جایی که مشتریان نمی توانند کالا را به صورت فیزیکی لمس و احساس کنند، باید حداقل تصاویری با کیفیت بالا به آن ها بدهید که تمام جزئیات را برای تصمیم گیری آگاهانه برای خرید ارائه می دهد.

تصاویر بر نظرات مشتریان در مورد شرکت تأثیر می گذارد و این تأثیر باید مثبت باشد. تجارت الکترونیک بسیار رقابتی است، بنابراین هر مزیتی را برای تضمین فروش نیاز دارید.

 

چرا عکاسی تبلیغاتی مهم است؟

هدف از عکاسی تبلیغاتی و اهمیت عکاسی تبلیغاتی معمولاً برای مصارف تجاری است. عکاسی که استخدام کرده اید یا از قبل در تیم بازاریابی خود دارید، از محصولات با بهترین و دقیق ترین نور عکس می گیرد. عکس های محصول باید دقیقاً نشان دهنده محصول باشد. مشتری از سفارش دادن پیراهن «سبز جنگلی» در عکس‌ها بسیار ناراضی خواهد بود، اگر رنگ پیراهن با رنگ عکس متفاوت باشد. این رایج ترین دلیلی است که مشتریان اقلام را پس می دهند.

یک نظرسنجی در سال 2022 در مورد رفتار مصرف کننده گزارش می دهد که تقریباً 57٪ از پاسخ دهندگان به نظرسنجی، خرید آنلاین را ترجیح می دهند. این امردلیل دیگری برای داشتن عکس های با کیفیت از محصولات در وب سایت است.

 

مزایای داشتن عکس محصول با کیفیت بالا

خریداران باید بتوانند هنگام خرید آنلاین، عکس‌های دقیق محصولات را ببینند زیرا نمی‌توانند محصول فیزیکی را ببینند. عکس های محصول بر موفقیت تاثیر خواهد داشت. 75 درصد از خریداران آنلاین می گویند که کیفیت عکس عامل مهمی برای فروش آنلاین است. این عکس ها شانس تان را برای فروش محصول افزایش می دهد.

 

برخی از مزایای داشتن عکس های تجارت الکترونیک با کیفیت بالا چیست؟

• مشتری می داند که از محصول چه انتظاری دارد.
• تصاویر با کیفیت بالا حاکی از یک محصول باکیفیت است.
• در مشتریان اعتماد ایجاد می کنید. بسیاری از خریداران ترجیح می دهند عکس های واقعی را به جای عکس های استوک ببینند. عکس های استوک می تواند مشتریان را نسبت به محصول مشکوک کند.
• می توانید نام تجاری و شخصیت خود را در عکس ها بگنجانید. این به مشتریان ایده ای می دهد که کسب و کار شما چگونه است.
• عکس های محصول برای ابتکارات بازاریابی مختلف مانند کمپین های بازاریابی، خبرنامه ها و پست های رسانه های اجتماعی مناسب هستند.
• به احتمال زیاد عکاسی تبلیغاتی  خوب از حساب‌های رسانه‌های اجتماعی شما به اشتراک گذاشته می‌شود و در معرض دید قرار می‌گیرد.
• مشتریان همچنین از دیدن عکس‌های واقعی واقعی لذت می‌برند. معمولاً می‌توانید این عکس‌ها را در نظرات مشتریان یا مشتریانی که برند شما را در شبکه‌های اجتماعی برچسب‌گذاری می‌کنند، پیدا کنید.

 

Benefits of hiring a photographer

 

مزایای استخدام عکاس حرفه ای یا آژانس برای عکاسی محصول

در حالی که فناوری گوشی‌های هوشمند در طول سال‌ها افزایش یافته است، بهترین کار این است که در صورت امکان از دوربین‌های حرفه‌ای برای نشان دادن اهمیت عکاسی تبلیغاتی استفاده کنید. آن‌ها می‌توانند با استفاده از پس‌زمینه، لوازم جانبی، لنزهای مختلف و موارد دیگر، تنظیمات عکاسی را ایجاد کنند.

نور خانه یا محل کار اغلب در نوسان است، در حالی که در طول عکاسی حرفه ای از محصول، نور کنترل می شود. عکاسان حرفه ای نکات و ترفندهایی را برای به دست آوردن بهترین نور و زاویه می دانند.

ویرایش عکس ها اغلب وقت گیرترین فرآیند برای عکاسی تبلیغاتی است. حرفه‌ای‌ها فرآیند ویرایش سریعی را ارائه می‌کنند و می‌توانند هر گونه لکه‌ای که ممکن است در عکس‌ها وجود داشته باشد حذف کنند.

این تضمین می‌کند که عکس‌های محصول پس‌زمینه ثابت و تمیزی داشته باشند. آن ها می توانند به راحتی تعدادی نما و زوایای مختلف را ثبت کنند. هرچه تعداد بیشتری از مشتریان محصول را ببینند، اطمینان خرید آن ها را افزایش خواهید داد.

اگر خودتان از محصول عکس می گیرید، یک نکته را باید به خاطر بسپارید. می توانید تصاویر دیجیتال را بدون افت کیفیت کوچک کنید، اما نمی توانید آن ها را بزرگتر کنید. یکی از مزیت‌های کار با یک عکاس حرفه‌ای محصول این است که پایگاه داده‌ای از فایل‌های تصویری را دریافت می‌کنید که می‌توان آن ها را تقریباً به هر اندازه‌ای برش یا گسترش داد.

مهم است این مورد را به خاطر داشته باشید زیرا بسیاری از مشتریان روی عکس های محصول زوم می کنند. اگر مشتری فقط برای دیدن یک لکه تارعکس روی محصول زوم کند، احتمال خرید آن کمتر خواهد بود.

 

Advertising photography SEO

 

آیا عکاسی تبلیغاتی فرصت های سئو را ایجاد می کند؟

ترکیب متن جایگزین، فرصت هایی را برای بهینه سازی موتورهای جستجو فراهم می کند. متن جایگزین، متنی است که اگر تصویر بارگیری نشود، روی صفحه نمایش کاربر ظاهر می شود. با افزودن متن جایگزین به تصاویر، اطلاعات مهم و دقیقی در مورد هر عکس ارائه می دهید. همیشه باید این را به تصاویر تبلیغاتی اضافه کنید زیرا به خوانندگان کم بینا کمک می کند تا درباره محصول اطلاعات بیشتری کسب کنند. افزودن متن جایگزین تجربه کاربری بهتری ایجاد می کند.

 

عکاسی از محصولات ارتباط بی صدا را ترویج می کند

ما موجودات بصری هستیم. به این معنی که تصاویر بلندتر از کلمات صحبت می کنند. به خصوص در دنیای دیجیتالی که اکنون در آن زندگی می کنیم. مردم اکنون بیش از هر زمان دیگری دامنه توجه کمتری دارند. بنابراین هنگامی که آن ها در حال پیمایش در پلتفرم های آنلاین مختلف هستند، زمان بسیار محدود و حتی صبر کمتری برای خواندن تمام متن یا توضیحات محصول دارند.

به همین دلیل است که اکنون بیش از هر زمان دیگری برای موفقیت کسب و کار، داشتن عکاسی قدرتمند و تأثیرگذار از محصول که فوراً توجه مشتریان را جلب می کند بسیار مهم است.

 

Expectations product photography

 

عکاسی محصول انتظارات درست ایجاد می کند

22 درصد از محصولات فروخته شده به صورت آنلاین بازگردانده می شوند زیرا اقلام متفاوت از عکس ها به نظر می رسند. متقاعد کردن مردم برای خرید محصولات به صورت آفلاین نسبتاً ساده تر از انجام این کار به صورت آنلاین است زیرا مشتری می تواند به صورت فیزیکی محصول را ببیند و لمس کند.

با عکاسی حرفه ای از محصول داستانی را که می خواهید بگویید، انتظارات مشتری را در مورد آن چه که به آن نگاه می کنند تعریف می کند. عکاسی حرفه ای از محصول همچنین به از بین بردن ترسی که مطمئناً از محصولاتی که انتظارات مشتریان را برآورده نمی کنند، کمک می کند. عکس‌های باکیفیتی که داستان درستی را بیان می‌کنند، انتظارات مشتری را برآورده کرده وتوجه مشتری را جلب می کند.

نمی توانید مشتریان بالقوه را به رودخانه ببرید و به آن ها نشان دهید که قایق رانی شما چقدر عالی و راحت است. اما می توانید این احساس را از طریق تصاویری که در وب سایت و شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، منتقل کنید. بذری را با عکاسی حرفه ای از محصول بکارید که محصول شما راه حل نهایی برای تمام مشکلاتی است که ممکن است مشتریان داشته باشند.

عکاسی محصول عالی، موثر و مفید در چند ثانیه توجه را به خود جلب می کند. که شانس فروش بالا را افزایش می دهد. رقبا را دور نگه می دارد. ممکن است احساس کنید محصول تان100٪ منحصر به فرد است، اما این 100٪ درست نیست.

کسب و کارهایی وجود دارند که محصولاتی را می فروشند که دارای ویژگی های مشابه شما هستند. راه موفقیت در برابر رقبا، متمایز کردن خود و به دست آوردن سهم بیشتر از بازار، عکس های حرفه ای از محصولات است.

 

مزایای استخدام یک عکاس حرفه ای با آژانس تبلیغاتی سامان ادز

ما می توانیم به شما برای درک اهمیت عکاسی محصول و اهمیت عکاسی تبلیغاتی کمک کنیم. آژانس تبلیغاتی سامان ادز در گرفتن عکس های استاندارد محصول با پس زمینه سفید، تصاویر سبک زندگی و عکس های اکشن تخصص دارد و روند ما بسیار ساده است.

ابتدا آن چه به دنبال آن هستید را بررسی می کنیم، قیمت گذاری را نهایی می کنیم و شما فاکتور را پرداخت می کنید. در مرحله بعد، محصولاتی را که می خواهید از آن ها عکس بگیرید برای ما ایمیل می کنید. پس از دریافت اقلام ، زمان تخمینی تکمیل را در اختیار تان قرار می دهیم.

ما تمام ویرایش ها را انجام داده و تصاویر محصول با وضوح بالا را ارائه می دهیم. سپس آن ها را به اشتراک بگذارید. اگر برای پیاده سازی این عکس ها در وب سایت به کمک نیاز دارید، ما در این زمینه نیز می توانیم کمک کنیم.

 

در پایان

اهمیت عکاسی تبلیغاتی و سرمایه گذاری در عکاسی حرفه ای از محصولات باعث صرفه جویی در وقت، تلاش و هزینه می شود. راه‌های زیادی برای افزایش فروش محصول وجود دارد، اما عکس‌های محصول باکیفیت که توجه مصرف‌کننده را به خود جلب می‌کند، بهترین گزینه است. کسب‌وکارهای آنلاین باید از عکاسی حرفه‌ای محصول نهایت استفاده را ببرند تا بر مخاطبان برای خرید محصولات تأثیر بگذارند.

 

 

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای رفتن به صفحه عکاسی تبلیغاتی کلیک کنید.

هزینه های طراحی و خرید سایت
لزوم مدیریت تبلیغات برای کسب و کار شما
جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر
شرکت تبلیغاتی و خدمات آن
استفاده از عکاسی صنعتی برای تبلیغات شرکت
عکاسی تبلیغاتی و لزوم آن برای هر کسب و کاری
تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان
ویژگی های ضروری برای یک فروشگاه اینترنتی موفق
ساخت  تیزر و مزایای آن  برای کسب و کار
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست