طراحی سایت یوگا نگاه

طراحی سایت یوگا نگاه ، کاری از شرکت سامان ادز، ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی، خرید سایت، طراحی و ساخت تیزر، عکاسی صنعتی ، فروش سایت و غیره

خرید سایت آموزشی

موسسه آموزش یوگا نگاه

 

موسسه یوگا نگاه سال هاست که در حال برگزاری کلاس های یوگا در سطح مقدماتی تا پیشرفته است. مدیر این موسسه نگاه مصلح است که از مربیان رسمی فدراسیون یوگا است.


از ویژگی های برجسته یوگا نگاه، ارائه کلاس های جامع و اصولی یوگا، مدیتیشن و دیگر کلاس های حوزه سلامت جسم و جان است.

 

صفر تا صد طراحی سایت، خرید سایت آموزشی، طراحی بنرها، انیمیشن ها و تهیه مقاله و متن های تبلیغاتی و توضیحی وبسایت یوگا نگاه با تیم سامان ادز بوده است. امیدواریم از دیدن  وبسایت یوگا نگاه لذت ببرید.

 

شرکت سامان ادز، با توجه به نیاز، علایق،سلیقه و هدف شما، وبسایت شما را  با  بروز ترین روش های طراحی و تولید سایت، همگام با دانش روز دنیا اجرا می کند.

با خرید سایت از سامان ادز، یک بار برای همیشه، خیال خود را آسوده کنید.

خرید سایت 

از سامان ادز 

گامی مهم در

پیشرفت کسب و کار شما

نمونه سایت یوگا
نمونه سایت یوگا 02

فروش سایت 

فروشگاهی، خدماتی 

آموزشگاهی، شخصی

صفر تا صد

ظاهر شکیل و مناسب با سلایق کارفرما

طراحی سئو محور

وبسایت یوگا نگاه، برای ثبت نام و اطلاع رسانی از کلاس های موسسه یوگاه نگاه، در جهت اتوماسیون امور، ارائه محتوا در فضای اینترنت، تعامل با شاگردان موسسه طراحی و اجرا شده است.

لیست دوره های یوگا  و خودشناسی، آموزش های رایگان، هدیه های نگاه، کتابخانه، پادکست، فرم های تماس، ثبت نام سریع پیامکی، اجرای لایو در وبسایت و غیره، بخشی از نیازهای کارفرما در این پروژه بوده است.

برای اطمینان از تجربه موثر کاربران و همچنین افزایش ارتباطات موسسه با شاگردان، ما از تکنولوژی های روز و طراحی سئو محور بهره گرفته ‌ایم.

سایت ما با دسترسی آسان و رابط کاربری بصورتی کاربرپسند، به شما این امکان را می‌ دهد تا انواع دوره ‌های یوگا و خودشناسی را مشاهده و به ‌راحتی در آن ها ثبت ‌نام کنید.

 

ویژگی‌ های برجسته این سایت آموزشی

منوی صفر تا صد

از آغاز تا پایان فرآیند خرید، ما کاربران را در هر مرحله همراهی می ‌کنیم. از جستجوی دوره ‌ها گرفته تا ثبت‌ نام و پرداخت، همه‌ چیز در یک مکان مرتب و قابل دسترس است.

 

ظاهر شکیل و متناسب با سلایق مختلف

 طراحی واسط کاربری با رعایت اصول طراحی جذاب و شکیل انجام شده است. این امر باعث افزایش تعامل کاربران و جلب توجه آن ها به خدمات موسسه می ‌شود.

سئو محور

 وبسایت به‌ طور کامل بهینه شده است تا در موتورهای جستجو به خوبی رتبه بندی شده و به آسانی پیدا شود. این امر به افزایش شناخت از موسسه در فضای آنلاین کمک می ‌کند.

خدمات سایت آموزشگاهی و شخصی

 علاوه بر فروش دوره‌ ها، ما امکانات دیگری نیز ارائه می‌ دهیم. این امکانات شامل بخش ‌های آموزش رایگان، هدایا و پادکست‌ های مفید برای ارتقاء دانش کارآموزان است.

با استفاده از فرم‌ های تماس و ثبت نام سریع پیامکی، ما تمامی نیازهای کاربر را در نظر گرفته‌ ایم. همچنین، اجرای لایو در وبسایت این امکان را می ‌دهد تا به صورت زنده با شاگردان در ارتباط و تعامل داشته باشید.

با فراهم آوردن فضای آنلاین فعّال و گسترده ما به موسسه یوگاه نگاه کمک کرده‌ ایم تا به بهترین شکل ممکن خدمات خود را ارائه دهد و ارتباطاتش با شاگردان را به سطح جدیدی برساند.

وبسایت های دیگر سامان ادز 

طراحی و اجرای وبسایت رادوین گشت
طراحی و اجرای وبسایت رادوین گشت
سایت فروشگاهی پوشاک تی کو
سایت فروشگاهی پوشاک تی کو
طراحی و اجرای وبسایت املاک اوستا
طراحی و اجرای وبسایت املاک اوستا
طراحی و اجرای وبسایت نوشین حکاک
طراحی و اجرای وبسایت نوشین حکاک
طراحی و اجرای وبسایت مهدیه احمدی
طراحی و اجرای وبسایت مهدیه احمدی
طراحی و اجرای وبسایت آکادمی فشن سجاد تقی زاده
طراحی و اجرای وبسایت آکادمی فشن سجاد تقی زاده
طراحی سایت یوگا نگاه
طراحی سایت یوگا نگاه
previous arrow
next arrow
Shadow
تیزر مدیریت مجتمع فنی تهران
تیزر معرفی رادوین گشت
فهرست