طراحی سایت حرفه‌ای؛ چرا امری ضروری برای تبلیغات موثر است؟

طراحی سایت حرفه ای، چرا امری ضروری برای تبلیغات است

طراحی سایت حرفه‌ای

چرا امری ضروری برای تبلیغات موثر است؟

 

طراحی سایت چگونه بر مخاطبان و کسب و کار تأثیر می گذارد؟

 

طراحی سایت حرفه ای اولین برداشت را ایجاد می کند

هنگامی که مخاطبان از وب سایت بازدید می کنند، اولین تصور از کسب و کار را به آن ها می دهد. مخاطبان در عرض چند ثانیه درباره کسب و کارتان قضاوت خواهند کرد. در این چند ثانیه اول، باید تاثیر مثبتی روی مخاطبان بگذارید.

اگر وب سایت و طراحی سایت حرفه ای نبوده و نامطلوب یا قدیمی به نظر برسد، مخاطبان بلافاصله تصور منفی از کسب و کار خواهند داشت. آن ها وب سایت را جذاب نمی بینند ودر نتیجه از دیدن صفحه منصرف می شوند. سرنخ ها را از دست خواهید داد زیرا آن ها صفحه وب سایت را ترک می کنند.

طراحی وب سایت مهم است زیرا بر نحوه درک مخاطب از برند تأثیر می گذارد. تأثیری که روی آن ها می گذارید می تواند باعث شود بیشتر در صفحه وب سایت بمانند و در مورد تجارت تان اطلاعات کسب کنند یا صفحه را ترک کنند و به رقیب روی بیاورند. طراحی سایت خوب کمک می کند تا مخاطب ها را در صفحه نگه دارید.

 

طراحی سایت حرفه ای به استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) کمک می کند

بسیاری از عناصر و شیوه های طراحی سایت حرفه ای بر نحوه انتشار محتوا تأثیر می گذارد که به نوبه خود بر نحوه خزیدن و فهرست بندی وب سایت توسط موتورهای جستجو تأثیر گذار خواهد بود. به همین دلیل است که بهترین شرکت های طراحی وب سایت سئو را با خدمات خود ارائه می دهند.

اگر اصول سئوی درون صفحه مناسب نیست، از همان ابتدا در یک نبرد سخت برای دیده شدن خواهید جنگید.

جدای از نحوه انتشار محتوا در وب سایت، برخی از عناصر طراحی سایت می توانند مستقیماً روی سئو تأثیر بگذارند. درک طراحی وب اگر با نحوه کار آن آشنا نباشید ممکن است دشوار باشد، اما به بیان ساده، محتوای سایت باید مبتنی بر سئو باشد.

بهترین راه برای اطمینان از شیوه های مناسب طراحی سایت (و متعاقباً دیده شدن در موتورهای جستجو) همکاری با یک آژانس طراحی سایت است که شامل خدمات سئو به عنوان بخشی از خدمات می شود.

 

خدمات مشتریان ارائه دهید

مردم می توانند با نگاه کردن به وب سایت قضاوت کنند که چگونه با آن ها رفتار خواهید کرد. طراحی سایت به آن ها بینشی در مورد نحوه نگاه شما به مخاطبان می دهد. اگر برای طراحی وب سایت تلاشی نکنید، مخاطبان می دانند که برای کمک به آن ها نیز تلاش نمی کنید.

وب سایت مانند نماینده خدمات مشتری است. اگر وب سایت روشن، مدرن و جذاب باشد، مخاطبان از آن استقبال بیشتری خواهند کرد. این تصور را ایجاد خواهید کرد که برای افراد جدیدی که از وب سایت بازدید می کنند، باز هستید و از آن ها استقبال می کنید.

از سوی دیگر، سایت قدیمی و غیر جذاب باعث می شود کسب و کار سرد و دور از انتظار به نظر برسد. مردم نمی‌خواهند کسب‌ و کاری را بررسی کنند که به اندازه کافی برای آن‌ ها ارزش قائل نیست تا تاثیر اولیه خوبی داشته باشد.

طراحی سایت را به عنوان چهره دیجیتالی کسب و کار در نظر بگیرید. اگر کسی وارد مکان فیزیکی شما شود، آیا نمی‌خواهید که چهره‌ ای دوستانه به او سلام کند و به او خوش ‌آمد بگوید؟ طراحی سایت به روز و مدرن معادل چهره دوستانه است که به بازدید کنندگان جدید خوشامد می گوید.

 

طراحی سایت حرفه ای، باعث ایجاد حس اعتماد بین مخاطبان می شود

باعث ایجاد حس اعتماد بین مخاطبان می شود

مردم به وب سایت هایی که طراحی ضعیفی دارند اعتماد ندارند. اگر طراحی ضعیف را ببینند یا اطلاعات قدیمی به نظر برسد به سایت اعتماد نخواهند کرد. آن ها ممکن است سایت را به دلیل این که طراحی وب به روزی ندارید مبهم ببینند.

به شخصی فکر کنید که به دنبال سفارش عمده به شرکت تولیدی است. آن ها مقدار زیادی پول خرج می کنند به این معنی که اگر طراحی وب سایت تولیدی، اعتماد را منتقل نمی کند، کسب و کار دیگری برای انجام سفارش پیدا می کنند.

از طرف دیگر، سایت حرفه ای نشان دهنده اعتماد مخاطبان شماست. آن ها به کسب و کارتان اعتماد خواهند کرد و بیشتر با آن احساس راحتی خواهند کرد.

ایجاد اعتماد در بین مخاطبان بسیار مهم است تا آن ها در سایت باقی بمانند. وقتی بازدید کنندگان برای مدت طولانی تری در سایت می مانند، فرصت های بیشتری برای کسب و کار ایجاد می کنید تا آن سرنخ ها را جذب کند.

 

رقبا این کار را انجام می دهند

یک دلیل بزرگ اهمیت طراحی سایت این است که رقبا در حال حاضر از طراحی سایت استفاده می کنند. اگر می خواهید در رقابت با آن ها باقی بمانید، باید از طراحی وب سایت استفاده کنید.

باید وب سایت تان از رقبا متمایز باشد. اگر وب سایت قدیمی و بی کیفیت دارید رقیب بالاتر خواهد رفت. زیرا وب سایت خوب طراحی شده آن ها بهتر از وب سایت شما عمل می کند.

این بدان معنی است که سرنخ های رقبا را از دست خواهید داد. آن ها سرنخ های بیشتری را به صفحه شان جذب می کنند زیرا صفحه سایت شان جذاب تر است.

طراحی وب سایت فرصتی است تا کسب و کار تان را از رقبا متمایز کنید. هنگامی که با سایر مشاغل رقابت می کنید معمولاً خدمات و قیمت گذاری مشابهی دارید وبه چیزی نیاز دارید که کسب و کار تان را از بقیه متمایز کند.

 

با طراحی وب سایت، رقبا را شکست دهید

وب سایت با طراحی خوب فرصتی برای کسب و کار است تا ویژگی های منحصر به فرد تان را به نمایش بگذارد. می توانید به مخاطبان نشان دهید که چرا باید کسب و کار شما را انتخاب کنند.

 

طراحی سایت حرفه ای، طراحی وب سایت خوب

طراحی وب سایت خوب، یکنواختی ایجاد می کند

زمانی که می‌ خواهید برای کسب ‌و کارتان سرنخ‌ های جدیدی به دست آورید، باید برندتان را بسازید. باید مخاطبان با برند تان آشنا شوند تا زمانی که آماده خرید هستند شما را انتخاب کنند. طراحی های وب سایت آنلاین مهم هستند زیرا به ایجاد ثبات در صفحه کمک می کنند.

باید فونت‌ ها، سبک ‌ها و طرح ‌بندی ‌های یکسانی را در تمام صفحات وب ‌سایت داشته باشید. اگر در هر صفحه طراحی متفاوتی دارید این باعث می شود سایت غیرحرفه ای به نظر برسد. همچنین شناخت برند را چالش برانگیزتر می کند زیرا مخاطبان نمی دانند چه رنگ هایی با برند مرتبط است.

اگر وب سایت سازگار نباشد، مردم به وب سایتی که حرفه ای تر به نظر می رسد می روند. با ایجاد یکپارچگی، سرنخ ها را طولانی تر در صفحه نگه می دارید و آن ها را با کسب و کار آشنا می کنید. با طراحی مجدد سایت برای این عنصر کلیدی، سرنخ ها و تبدیل های بیشتری را به دست خواهید آورد.

عنصر مهم طراحی وب سایت با کیفیت

اکنون که اهمیت طراحی وب را می دانید، زمان آن رسیده است که به بررسی عناصری بپردازید که طراحی با کیفیت ایجاد می کنند. در این جا هفت عنصر کلیدی وجود دارد که باید در طراحی وب سایت بگنجانید.

 

کیفیت ناوبری

وقتی کاربران به سایت دسترسی پیدا می کنند، باید بتوانند به سرعت و آسانی به اطلاعات دسترسی پیدا کنند. اگر می خواهید سرنخ ها در صفحه بمانند، باید ناوبری را پیاده سازی کنید که استفاده از آن برای مخاطبان آسان باشد.

مخاطبان نمی خواهند برای یافتن اطلاعات با مشکل مواجه شوند. آن ها می خواهند به نوار ناوبری دسترسی داشته باشند و به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان هدایت شوند. اگر ناوبری سایت ضعیف باشد، مخاطبان را از تعامل با صفحه منصرف خواهید کرد.

دامنه توجه بازدید کنندگان کوتاه است. اگر می خواهید آن ها را در صفحه نگه دارید باید کمک کنید تا به سرعت به اطلاعات دسترسی پیدا کنند. ناوبری با طراحی مناسب کمک می کند تا به اطلاعات مورد نیازشان برسند.

مسیریابی باید ساده و قابل توضیح باشد. عناوین وسیعی را که موضوعات فرعی متعددی را در بر می گیرد، بگنجانید تا مخاطبان بتوانند به راحتی اطلاعات مورد نیاز را بیابند. این ساده ترین راه برای کمک به مخاطبان تان برای یافتن سریع اطلاعات است.

 

طراحی سایت حرفه ای و طراحی واکنش گرا

طراحی واکنش گرا

با رشد دستگاه های تلفن همراه، طراحی واکنش گرا بیش از هر زمان دیگری مهم است. مخاطبان از دستگاه های متعددی از جمله گوشی های هوشمند، تبلت ها و رایانه های رومیزی به سایت دسترسی خواهند داشت. اگر می خواهید این سرنخ ها در سایت بمانند، باید اطمینان حاصل کنید که هر فرد تجربه مثبتی دارد.

طراحی ریسپانسیو تضمین می کند که مخاطبان بدون توجه به دستگاهی که استفاده می کنند، تجربه خوبی در سایت داشته باشند. وب سایت با دستگاه سازگار می شود تا اطمینان حاصل شود که اندازه وب سایت متناسب با دستگاه آن ها است. این برای نگه داشتن سرنخ های درگیر و علاقه مند به سایت ارزشمند است.

طراحی ریسپانسیو باعث می شود سرنخ ها مدت بیشتری در صفحه درگیر شوند. اگر می خواهید طراحی سایت موفقی داشته باشید، باید طراحی ریسپانسیو را ادغام کنید.

 

راهنمای سبک

همان طور که قبلاً بیان کردیم، یکی از دلایل اهمیت طراحی سایت این است که باعث ایجاد ثبات در کل وب سایت می شود. سازگاری به مخاطبان کمک می کند تا برند را به رسمیت بشناسند و آنان را برای مدت طولانی تری در صفحه درگیر نگه می دارد. راهنمای سبک، کمک می کند تصویر برند ثابتی را در وب سایت حفظ کنید.

نحوه شناسایی برند از طریق طراحی وب سایت

راهنمای سبک در طراحی سایت حرفه ای، مبنایی است که وب سایت چگونه به نظر برسد. رنگ، قالب، تایپوگرافی و موارد دیگر را برای هر صفحه در وب سایت تعیین می کنید. این تضمین می کند هر بار که فردی عنصری را به سایت اضافه می کند، با صفحات دیگر سازگار است.

به تیم تان کمک خواهید کرد تا در وب سایت نیز ثبات ایجاد کنند. آن ها می توانند هر زمان که عنصری را به سایت اضافه می کنند به راهنمای سبک ارجاع دهند. این کار باعث می شود افراد مختلف بتوانند روی وب سایت کار کنند و عناصری را به آن اضافه کنند.

وقتی طراحی ثابتی در سراسر وب سایت داشته باشید، سایت منسجم تری ایجاد می کنید. مخاطبان مدت زمان بیشتری در سایت درگیر خواهند شد و برند را به رسمیت می شناسند. این کمک می ‌کند تا تبدیل‌ های بیشتری به دست آورید.

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای  دیدن    صفحه طراحی سایت   سامان   ادز   کلیک  کنید.
اپن ای آی؛ نگاهی جامع به نقش‌ آفرینی در دنیای هوش مصنوعی
چگونگی ساخت تیزر ویدیویی تأثیرگذار
چت‌ جی‌ بی‌ تی؛ از تخیل تا واقعیت، تکنولوژی گفتگو با ربات ها
ساخت  تیزر و مزایای آن  برای کسب و کار
آیا یک طراح وب سایت می تواند دورکار باشد؟
هوش مصنوعی و رئیسان بی سواد؛ بررسی نگرانی دولت‌ ها
شش وب سایت دور کاری و فروش سایت با ارز دیجیتال
ویژگی های ضروری وب سایت حرفه ای
هزینه های طراحی و خرید سایت
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست