شش وب سایت دور کاری و فروش سایت با ارز دیجیتال

وبسایت دور کاری

یا فریلنسری

که ارز دیجیتال پرداخت می کنند

 

همان طور که اقتصاد رشد می کند، ارز دیجیتال روش های پرداخت امن و بدون مرز را ارائه می دهد. در این جا برخی از سایت های دور کاری آمده است که فروش سایت و دیگر خدمات طراحی را با ارز دیجیتال پرداخت می کنند. کریپتوکارنسی در میان چند دولت جهان مورد توجه قرار گرفته است و این روزها بسیاری از کشورها آن را به عنوان یک ارز قانونی برای پردازش تراکنش های روزانه می پذیرند. زمان زیادی است که وب سایت های آنلاین و وبسایت دور کاری شروع به پرداخت با ارزهای دیجیتال کردند.

 

فناوری غیرمتمرکز بلاک چین سازماندهی، مدیریت و پرداخت به فریلنسرها را با کمک قراردادهای کاری دیجیتال آسان‌تر می‌کند. اگرچه اقتصاد هنوز به طور قابل‌توجهی به پرداخت‌های ارز دیجیتال توجه نکرده است، چند درگاه آزاد قانونی آنلاین، این پذیرش را هدایت می‌کنند. در این جا نگاهی به برخی از این پورتال ها و نحوه عملکرد آن ها می اندازیم.

 

 بازار آنلاین لبروکس

labrox که توسط شرکت بلاک چین Chrono.tech تأسیس شده است، یک بازار آنلاین جهانی است که میزبان مشاغل آزاد، کنسرت های کوتاه مدت و فرصت های شغلی دائمی است که پرداخت با ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. مشتریان و فریلنسرها که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده اند، می توانند برای اطمینان از پرداخت روان و محافظت از کار قراردادهای هوشمند را امضا کنند.

 

باید با یک ایمیل ثبت نام کنید، چه به عنوان فریلنسر یا یک کارفرما. استفاده از این پلتفرم رایگان است و با کارمزد استاندارد 5% برای فریلنسرها و 1% برای مشتریان کار می کند که به دسته هایی مانند Admin، Legal، Translation و غیره طبقه بندی می شوند.

 

عضویت ممتاز در این سایت مزایای زیادی را ارائه می‌کند، اما به آسانی کشیدن یک کارت نیست. شما باید توکن های TIME را در قراردادهای هوشمند TimeWarp قفل کنید. برای این کار باید از Pools بازدید کنید، بلاک چین اصلی خود را انتخاب کنید و غیره. ایده این است که پذیرش کریپتو را افزایش دهید، کانالی را برای فریلنسرها فراهم کنید تا به صورت آنلاین و ایمن کار کنند و استفاده از Chrono.tech را افزایش دهید

 

در  پورتال بلاک چینی اتلنس

طراحی سایت 

در  پورتال بلاک چینی اتلنس

این پورتال بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و فایل های منبع آن در سیستم فایل غیرمتمرکز سریع و ایمن (IPFS) قرار دارد. پرداخت ها به صورت اتر انجام می شود. این بخشی از شبکه district0x است که از برنامه های غیرمتمرکز (DApps) رایگان پشتیبانی می کند.

 

Ethlance کمیسیونی دریافت نمی کند و برای فریلنسرها و مشتریان رایگان است. می توانید محتوای نامحدود ارسال کنید، برای مشاغل متعدد درخواست دهید و پروفایل های متعددی را بر اساس دسته های مختلف ایجاد کنید.

با این حال، هر بار که در پایگاه داده Ethlance تغییراتی ایجاد می کنید، هزینه اندکی را به صورت اتریوم می پردازید. باید افزونه MetaMask Chrome را نصب کنید، که به عنوان دروازه دسترسی به این DApp و ایجاد تغییرات در شبکه عمل می کند. همچنین برای دریافت پول باید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال در سراسر جهان ثبت نام کنید.

 

وبسایت دورکاری 

در  پورتال فریلنسر کوین گیگز

CoinGigs به‌عنوان یک پورتال فریلنسر معمولی عمل می‌کند که از کاربران می‌خواهد ثبت‌نام کنند، شغل ارسال کنند، جستجو کنند و برای شغل مورد نظرشان درخواست دهند و پروفایل‌های فریلنسر ایجاد کنند و دست فروش سایت های خود کنند. همچنین برای اطمینان از انتقال امن محتوا و پول، حفاظت کافی به کاربران ارائه می دهد. تنها تفاوت این است که فریلنسرها با بیت کوین یا بیت کوین کش پول می گیرند و تراکنش های پرداخت بدون مرز را ارائه می دهند.

 

این پرتال، در اصل برای کمک به کارگران ونزوئلا برای کسب درآمد آنلاین طراحی شده بود. در اوایل سال 2021 به روی مخاطبان سراسر جهان گشوده شد. این ساده‌ترین راه برای کسب درآمد آنلاین بیت‌کوین است و علاوه بر ثبت نام با یک ارز دیجیتال، نیازی به دانش بلاک چین یا ارز دیجیتال ندارد. استفاده از پورتال رایگان است و برای هر گیگ 8 درصد کمیسیون دریافت می کند. می‌توانید محتوا را در دسته‌های مختلفی مانند سبک زندگی، موسیقی ، ویدیو و انیمیشن و غیره، علاوه بر کارهای معمولی برنامه‌نویسی و فناوری، نوشتن و ترجمه پیدا کنید.

در پورتال پس انداز پرس آی او

 وبسایت دور کاری؛ خرید

در پورتال پس انداز پرس آی او

Purse یک پورتال پس انداز خرید و تخفیف وبسایت دور کاری آنلاین است که با آمازون کار می کند. این یک پورتال خرید ویژه است که به شما کمک می کند با یافتن معاملات تخفیف دار در آمازون درآمد کسب کنید. این مجموعه جمع آوری کنندگان کارت هدیه آمازون یا دریافت کنندگان رمز ارز و خریدارانی که به دنبال صرفه جویی در خرید هستند را گرد هم می آورد.

 

باید با استفاده از کارت های هدیه در ازای مقداری بیت کوین یا بیت کوین کش، در آمازون خرید کنید. مشتریان آمازون با ارزهای رمزنگاری شده برای ثبت سفارش با قیمت تخفیف سفارشی خرید و ثبت نام می کنند. این سفارشات در پورتال کیف پول به روز می شوند. صاحبان کیف پول می‌توانند یکی از این سفارش‌ها را دریافت کرده و با کارت‌های هدیه آن را پرداخت کنند.

 

Purse این تراکنش را تا زمان تحویل سفارش پیگیری می کند و مبلغی معادل بیت کوین یا بیت کوین کش را به پرداخت کننده اعتبار می دهد. شما می توانید هم خریدار و هم کاربر انجام سفارشات آمازون باشید تا بیت کوین های آسانی به دست آورید.

 

فروش سایت 

در پورتال کریپتوگیگز

Cryptogigs یک پورتال ساده است که همه پیشنهادات شغلی و فروش سایت و  پست های خدمات را در یک صفحه فهرست می کند. برای ارسال پیام به سایر کاربران باید در پورتال ثبت نام کنید. این شما را به هیچ ارز دیجیتال محدود نمی‌کند زیرا می‌توانید با ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت‌کوین، اتریوم، ریپل و غیره درآمد کسب کنید.

 

این پلتفرم هنوز در مراحل اولیه خود است و چیزی جز ایجاد شغل یا پیشنهاد خدمات شما، انتشار آن در وب سایت و گپ زدن با مشتریان بالقوه یا مترجمان آزاد وجود ندارد. علاوه بر این از نظر محافظت از پرداخت، حل اختلاف یا تراکنش های ایمن چیز زیادی ارائه نمی دهد.

 

شما مسئول اطمینان از دریافت پول هستید، زیرا پرداخت‌ها در پلتفرم پردازش نمی‌شوند. به دنبال توسعه خدمات کیف پول است، اما در حال حاضر ارائه نمی دهد.

 

پورتال کسب درآمد کوین بیس

 

پورتال کسب درآمد کوین بیس

این یکی دیگر از پرتال‌های فروش وبسایت دور کاری و کسب درآمد ارزهای دیجیتال مستقل است که قبلا به عنوان Earn شناخته می‌شد که به کاربران اجازه می دهد تا بر اساس منحنی یادگیری، سکه های کریپتو متفاوتی کسب کنند.

 

باید ویدیوها و آموزش‌هایی در مورد ارزهای دیجیتال مختلف و نحوه عملکرد آن ها ببینید، سپس در آزمون‌هایی شرکت کنید که دانش شما را آزمایش می‌دهند. هر چه بیشتر یاد بگیرید، درآمد بیشتری خواهید داشت. کیف پول Coinbase با مقدار کمی از ارز دیجیتالی که در مورد آن بر اساس نمره آزمون خود آموخته اید، اعتبار دریافت می کند.

 

برخلاف سایر پورتال ها، فروش وبسایت دور کاری تعداد محدودی فرصت برای کسب ارز دیجیتال از طریق Coinbase Earn وجود دارد. فقط می توانید در هر مسابقه یک بار شرکت کنید و پرداخت برای کوین های مختلف متفاوت است. برای دریافت پول باید بدانید که چگونه از Coinbase استفاده کنید و کیف پول خود را نگهداری کنید.

 

همه در قطار کریپتو

با گسترش اقتصاد ، قراردادهای هوشمند دیجیتال راهی برای پرداخت های امن و تراکنش های بدون مرز خواهد بود. اگر هنوز متقاعد نشده اید که با کریپتو کار کنید، می توانید با یادگیری بیشتر در مورد فناوری بلاک چین و نحوه عملکرد آن شروع کنید.

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای دیدن صفحه طراحی سایت سامان ادز کلیک کنید.

عکاسی تبلیغاتی و لزوم آن برای هر کسب و کاری
چگونه از طریق تبلیغات آنلاین بیشترین بهره را برای شرکت خود به دست آوریم؟
عکاسی صنعتی چیست و چرا مهم است؟
جذاب ‌تر کردن محصولات با تیزر
آیا یک طراح وب سایت می تواند دورکار باشد؟
اهمیت عکاسی تبلیغاتی برای کسب و کار
پنل اس ام اس و فواید تبلیغات با آن
هوش مصنوعی و رئیسان بی سواد؛ بررسی نگرانی دولت‌ ها
چگونه یک طراحی سایت موثر برای شرکت سفارش دهیم؟
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست