تیزر کارگاه فیلمسازی اردشیر احمدی

تیزر کارگاه فیلمسازی

با آقای اردشیر احمدی

هدف از ساخت این تیزر، دعوت به کارگاه فیلمسازی اردشیر احمدی با فرمی سوای فرم های مرسوم بوده است. داشتن تحرک و نشان دادن رزومه کاری استاد از دیگر درخواست های کارفرما بوده است.

تیزر کارگاه فیلمسازی اردشیر احمدی

طراحی، تصویر، تدوین و ساخت این تیزر به طور کامل بر عهده سامان ادز بوده است.

پروژ های دیگر

نمونه سئو آژانس هواپیمایی رادوین گشت

نمونه سئو آژانس هواپیمایی

نمونه تیزر ، کارگاه تیاتر

نمونه تیزر، کارگاه تیاتر شکستن پوست گردو

نمونه سایت پوشاک

سایت فروشگاهی پوشاک تی کو

نمونه ریلز شرکت تبلیغاتی

نمونه ریلز اینستاگرام

 تیزر کارگاه فیلمسازی؛ مزایا و اهمیت  

افزایش شناخت از برند

 تیزرهای جذاب و حرفه‌ ای می ‌توانند نام و شهرت کارگاه فیلمسازی را افزایش دهند و باعث شود که بیشترین تعداد مخاطب با آن آشنا شوند.

 

جذب مشتری و همکار

 تیزرها می‌ توانند نیازهای مخاطبین را درک کرده و آن‌ ها را به استفاده از خدمات کارگاه فیلمسازی ترغیب کنند. همچنین، تیزرها می ‌توانند بازیگران، کارگردانان و دیگر افراد مرتبط با صنعت فیلم را جذب کنند.

 

نمایش امکانات و تجهیزات

 از طریق تیزر، می ‌توان امکانات و تجهیزات کارگاه فیلمسازی را به نمایش درآورد و مخاطبین را با کیفیت کار ارائه شده آشنا کرد.

ارائه نمونه کارها

 تیزر می ‌تواند به عنوان یک پلتفرم برای ارائه نمونه ‌کارهای کارگاه فیلم سازی به عموم علاقمندان عمل کرده و کیفیت کار ارائه شده را به رخ مخاطبان بکشد.

 

ایجاد تمایز نسبت به رقبا

 با ساخت تیزری متمایز و جذاب، می ‌توان نشان داد که کارگاه فیلمسازی شما چه تفاوتی با سایر رقبا دارد و چرا مخاطبین باید از خدمات شما استفاده کنند.

 

افزایش حضور آنلاین

تیزر ها، به راحتی در شبکه‌ های اجتماعی و سایر پلتفرم‌ های آنلاین قابل اشتراک‌ گذاری هستند. این امکان به کارگاه فیلمسازی کمک می‌ کند تا به جمع بزرگتری از مخاطبان دسترسی یابند.

 

برو به صفحه طراحی و ساخت تیزر

تیزر نمایش “برگرد مرا ببین”
تیزر استودیو هرتز
فهرست