تیزر کارگاه فیلمسازی برادران ارک

تیزر کارگاه فیلمسازی برادران ارک

اولین کارگاه فیلمسازی برادران ارک

هدف از ساخت تیزر کارگاه فیلمسازی، علاوه بر دعوت به ثبت نام در کلاس آموزش فیلمسازی با برادران ارک، نمایش بخشی از تکیک های به کار رفته در فیلم کوتاه حیوان ساخته این دو برادر خوش ذوق و آینده دار است.
به درخواست کارفرما لحظه دریافت جایزه کن به خاطر فیلم کوتاه حیوان به این دو برادر در تیزر به نمایش گذاشته شد.

طراحی، تصویر، تدوین و ساخت این تیزر به طور کامل بر عهده سامان ادز بوده است.

پروژ های دیگر

نمونه سئو آژانس هواپیمایی رادوین گشت

نمونه سئو آژانس هواپیمایی

نمونه تیزر ، کارگاه تیاتر

نمونه تیزر، کارگاه تیاتر شکستن پوست گردو

نمونه سایت پوشاک

سایت فروشگاهی پوشاک تی کو

نمونه ریلز شرکت تبلیغاتی

نمونه ریلز اینستاگرام

تیزر کارگاه فیلمسازی؛ مزایا

تیزر کارگاه فیلمسازی یک وسیله بسیار قوی در تبلیغات و ترویج دوره‌ های آموزشی فیلمسازی هستند. این تیزرها با نمایش کوتاهی از فعالیت ‌ها و محتوای کارگاه، می‌ توانند به دانش ‌آموزان و علاقه ‌مندان نشان دهند که چگونه شرکت در این دوره می ‌تواند به بهبود مهارت ‌های فیلمسازی و ایجاد تجربه آموزشی ممتاز منجر شود.

تجسم عملکرد و فرآیند آموزش

تیزرهای کارگاه فیلمسازی امکان می ‌دهند که به دانش ‌آموزان نگرش واضحی به عملکرد و فرآیند آموزشی ارائه دهید. این تصاویر می‌ توانند به نمایش گذاشتن محیط کارگاه، تجربه اساتید و اجزای آموزشی کمک کنند.

جلب توجه دانش ‌آموزان و علاقه‌ مندان

با ایجاد تیزرهای جذاب و متنوع، می ‌توانید توجه دانش ‌آموزان و علاقه ‌مندان به شرکت در کارگاه را جلب کنید. این تصاویر می ‌توانند علاقه‌ مندان را به خود جلب کرده و ایجاد حس تشویق به شرکت در دوره را فراهم کنند.

توضیحات درست و کامل

تیزرهای کارگاه فیلمسازی امکان می دهند در مدت زمان کوتاه توضیحات دقیق و کاملی از محتوا و هدف دوره را ارائه دهید. این ابزار می ‌تواند به دانش ‌آموزان کمک کند تا تصمیم به شرکت در کارگاه بگیرند.

ترویج محتوا و تجربه عملی

با نشان دادن نماهنگ ‌ها و پروژه‌ های انجام شده در کارگاه، می ‌توانید به دانش ‌آموزان نشان دهید که چگونه محتواهای آموزشی در عمل به کار گرفته می ‌شوند. این تصاویر می ‌توانند احساس تجربه عملی و واقعی را به مخاطبان انتقال دهند.

تعامل با دانش ‌آموزان

تیزرهای کارگاه فیلمسازی می ‌توانند المان ‌های تعاملی را شامل شوند، از جمله لینک‌ به صفحه ثبت ‌نام، اطلاعات بیشتر یا نظرات و بازخورد های دانش ‌آموزان. این به دانش‌آموزان امکان می ‌دهد تا به راحتی با محتوای شما در ارتباط باشند.

استفاده از تیزرهای کارگاه فیلمسازی به عنوان ابزار تبلیغاتی می ‌تواند به افزایش تعداد شرکت‌ کنندگان، ایجاد تجربه جذاب برای آموزش و ارتقاء مهارت‌ های فیلمسازی کمک کند.

 

برو به صفحه طراحی و ساخت تیزر

تیزر موسسه فرهنگی هنری – کلاس استاد جلیلوند
تیزر نمایش سیزیف
فهرست