تیزر کوکی باکس

تیزر تجاری کوکی باکس

تدوین تیزر تجاری کوکی باکس بر عهده سامان رستمی (سامان ادز) بوده است و به سفارش شرکت الف و میم انجام شده است.

تدوین این تیزر  بر عهده سامان ادز بوده است.

پروژ های دیگر

نمونه سئو آژانس هواپیمایی رادوین گشت

نمونه سئو آژانس هواپیمایی

نمونه تیزر ، کارگاه تیاتر

نمونه تیزر، کارگاه تیاتر شکستن پوست گردو

نمونه سایت پوشاک

سایت فروشگاهی پوشاک تی کو

نمونه ریلز شرکت تبلیغاتی

نمونه ریلز اینستاگرام

تیزر تجاری؛ مزایا

تیزر تجاری به عنوان یک ابزار حیاتی در دنیای تبلیغات، مزایای فراوانی دارد که بر افزایش توجه مخاطبان و ترویج محصولات یا خدمات تأکید می ‌کند.

جلب توجه فوری

تیزر تجاری با طراحی جذاب توانسته‌ اند به سرعت توجه مخاطبان را به خود جلب کنند. این جلب توجه فوری، ابتدایی ‌ترین گام در فرآیند تبلیغات است.

ارتقاء شناخت برند

تیزر تجاری امکان ارتقاء شناخت برند را فراهم می ‌کند. از طریق استفاده از عناصر گرافیکی و صداهای منحصر به فرد، ترویج برند و ساخت ارتباط عاطفی با مخاطبان تقویت می ‌شود.

تبلیغات هدفمند

تیزرهای تجاری می ‌توانند به دقت بر گروه خاصی از مخاطبان متمرکز شوند. این امکان از طریق انتخاب هویت و زبان مناسب، به تأثیرگذاری در بازار هدف کمک می‌ کند.

ارائه مزیت ‌ها و ویژگی‌ ها

این نوع تیزرها به طور جذاب و موثر، مزیت‌ ها و ویژگی‌ های محصول یا خدمات را به تصویر می‌ کشند. این ارائه می ‌تواند به مخاطبان کمک کند تا بهتر با محصول آشنا شوند.

تحریک احساسات

تیزرهای تجاری اغلب با بهره‌ گیری از داستان ‌های جذاب، موسیقی هیجان ‌انگیز و تصاویر مؤثر، احساسات مخاطبان را تحریک کرده و آن ها را به اقدام ترغیب می ‌کنند.

انتقال پیام کوتاه و موثر

این نوع تبلیغات به خاطر کوتاه بودن و توجه به زمان محدود مخاطب، از طریق ارائه پیام‌ های مختصر و مفید، به تاثیر بیشتری دست یافته و پیام را به بهترین نحو منتقل می‌ کنند.

در کل، تیزرهای تجاری به عنوان یک ابزار تبلیغاتی، امکانات بسیاری برای ارتقاء برند، جلب مخاطبان و افزایش فروش فراهم می ‌کنند.

 

برو به صفحه طراحی و ساخت تیزر

تیزر فانتزی مجتمع فنی ونک
طراحی و اجرای وبسایت مهدیه احمدی
فهرست