طراحی و اجرای وبسایت مهدیه احمدی

طراحی سایت

مهدیه احمدی

 

مهدیه احمدی طراح لباس و مدرس دانشگاه است و بیش از ده سال است که حوزه مد و پوشاک از آموزش، تولید، تبلیغات و فروش فعال است. او برنده جوایز معتبر بین المللی در حوزه مد و پوشاک بوده و نامی آشنا در حوزه فشن ایران زمین است. در زمینه های مختلف دنیای فشن فعال بوده است و این فعالیت او شامل دانش نظری و عملی در حوزه مد و پوشاک است.

صفر تا صد طراحی سایت، طراحی بنرها، انیمیشن ها و تهیه مقاله و متن های تبلیغاتی و توضیحی وبسایت مهدیه احمدی با تیم سامان ادز بوده است. امیدواریم از دیدن وبسایت مهدیه احمدی لذت ببرید.

 

امروزه برای هر کسی که دانشی بالغ برای انتقال به دیگران دارد، داشتن یک سایت جامع که نمایانگر تمامی جنبه های فعالیت آموزشگاه باشد، یک امر ضروری به نظر می رسد.

حذف واسطه ها، انتقال سریع اطلاعات، ارتباط بی واسطه با مخاطبان، برگزاری لایو در وبسایت، دوره های ضبط شده، آنلاین و ثبت نام دوره های حضوری و… بخشی از مزایای داشتن یک وبسایت برای شما است.

خرید سایت 

از سامان ادز 

گامی مهم در

پیشرفت کسب و کار شما

خرید سایت آموزشگاه
خرید سایت آموزشگاه

هدف از طراحی این وبسایت، راه اندازی وبسایت شخصی مهدیه احمدی، طراحی لباس و مدرس دانشگاه است که نیاز به بخشی هایی چون، آموزش، مشاوره، خط تولید پوشاک، پورتفولیو و لیست دوره ها داشت.

فروش سایت

انواع وبگاه تخصصی

طراحی صفر تا صد

ظاهر شکیل

مناسب با سلایق شما

طراحی سئو محور

سایت های دیگر سامان ادز 

تیزر کوکی باکس
تیزر هتل حنا، اتاق کمان
فهرست