تیزر آژانس هواپیمایی کمیک

تیزر آژانس هواپیمایی

فرم کمیک استریپ

مزایای تیزر تبلیغاتی 

این ویدیو، به سفارش مدیریت محترم آژانس هواپیمایی رادوین گشت ساخته شده به مناسب استقبال مشتریان از تورهای بهار این مجموعه. بنا بر این بود که به دور از کلیشه ها و در نهایت سادگی، پیام تشکر ایشان به مخاطبان آژانس هواپیمایی منتقل بشود و پس از آن خدمات این مجموعه نمایش داده شود.

 

🙏 تشکر از همراهی شما

در این ویدیو، مدیریت  آژانس هواپیمایی رادوین گشت از  تمامی مشتریان خود بابت  اعتمادشان   صمیمانه سپاسگزاری می‌کند. تا ضمن قدردانی از مشتریان خود اعتماد بیشتری برای مشتریان جدید جلب نماید.

 

🌐  دنیای خدمات تبلیغات

در طول ویدیو، با تماشای تصاویر متنوع از خدمات ما، به یک سفر دیداری از جنبه‌های مختلف فعالیت‌های آژانس هواپیمایی خواهید رفت. از تورهای داخلی و خارجی تا رزرو هتل و جوایز در نظر گرفته شده در زمانی کوتاه در فرم کمیک استریپ.

 

📸 شکل‌گیری خاطرات

تصاویر زنده و طبیعی از خدمات ما، یک فرصت برای شماست تا احساس کنید تجربه کار با ما چگونه است. همراه ما باشید و بخشی از سامان ادز شوید.

ما به شما اطمینان می‌دهیم که با همکاری با ما احساس متفاوتی از خدمات تبلیغاتی خواهید داشت. ممنون از همراهی شما و انتخاب ما!

هدف از ساخت این تیزر جذب مخاطبان جدید در شبکه های اجتماعی آژانس هواپیمایی رادوین گشت آزاد بوده است.

پروژ های دیگر

نمونه سئو آژانس هواپیمایی رادوین گشت

نمونه سئو آژانس هواپیمایی

نمونه تیزر ، کارگاه تیاتر

نمونه تیزر، کارگاه تیاتر شکستن پوست گردو

نمونه سایت پوشاک

سایت فروشگاهی پوشاک تی کو

نمونه ریلز شرکت تبلیغاتی

نمونه ریلز اینستاگرام

تیزر تبلیغاتی

تیزر آژانس مسافرتی 

پلی برای جذب مشتریان و بالا بردن شناخت برند

با گسترش روزافزون رسانه‌ها و افزایش رقابت در بازار، ساختن یک تیزر جذاب و حرفه‌ای برای معرفی خدمات شرکت، یکی از بهترین راه‌ها برای برندسازی و جلب توجه مشتریان است. در زیر به برخی از فواید ساخت تیزر برای معرفی خدمات اشاره می‌کنیم.

 

🎥 ویدیو: زبان جذب جدید

ویدیو یک وسیله بصری و صوتی است که به خوبی احساسات و تجربیات را منتقل می‌کند. با ساخت یک تیزر، شما می‌توانید مخاطبان خود را با دیدن و شنیدن ترغیب کنید. 

🔗 ارتباط برقرار کنید

تیزرها این امکان را به شما می‌دهند که به یک شیوه شخصی و جذاب با مخاطبان ارتباط برقرار کنید. از داستان‌سازی تا نمایش خلاقانه خدمات، این وسیله شما را به مخاطبان نزدیک‌تر می‌کند.

 

💡 شفافیت در ارائه

تیزرها می‌توانند به شما کمک کنند تا خدمات خود را به شفافیت بیشتری معرفی کنید. با نمایش مراحل ارائه خدمات یا نگاهی به پشت صحنه‌های فرایند کاری، با این تیزر ها اعتماد مشتریان را بالا ببرید.

 

🌐 انتشار آسان

ویدیوها به راحتی قابل انتشار در اینترنت هستند و این به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت و به طور گسترده‌تری به مخاطبان خود برسید. از طریق وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی یا پلتفرم‌های ویدیویی، اطلاعاتتان را به اشتراک بگذارید.

 

📊 اثربخشی قابل اندازه‌گیری تبلیغات

تیزرها راحت قابل اندازه‌گیری هستند. با استفاده از ابزارهای آمار و تجزیه و تحلیل، می‌توانید به سادگی میزان بازدید و تعامل مخاطبان خود را مشاهده کنید و عملکرد تیزر خود را بهبود دهید. استفاده از یک تیزر جذاب به شما کمک می‌کند تا خدمات شما را به یک شکل جذاب و مؤثر معرفی کنید. با این روش، مشتریان پتانسیل به راحتی با برند شما آشنا می‌شوند و احتمال انتخاب خدمات شما افزایش می‌یابد. از این فرآیند خلاصه‌تر یا جزئی‌تر شده و به سبک ویژه شرکت شما تنظیم کنید.

 

برو به برگه نمونه کارها

نمونه ریلز اینستاگرام
نمونه تیزر آموزشگاهی
فهرست