نمونه تیزر آموزشگاهی

تیزر آموزش دوره اندروید
مجتمع فنی تهران 

مجتمع فنی تهران سال هاست که به عنوان برترین برند آموزشی کشور شناخته شده است. سامان ادز مفتخر است که بیش از پنج سال است با این مجموعه وزین و کار درست همکاری مستمر داشته است.
در این ویدیو بنا بر معرفی دوره آموزش برنامه نویسی اندروید، با نگاهی به سرفصل های واقعی دوره در فرمی جذاب و دیجیتالی بوده است. امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید.

طراحی، تصویربرداری، تدوین، اصلاح رنگ و نور، کارهای گرافیکی و خلاصه صفر تا صد این ویدیو به عهده شرکت سامان ادز بوده است و به سفارش مدیریت محترم مجتمع فنی تهران ساخته شده است.

برندینگ مجتمع فنی تهران در کنار معرفی دوره آموزشی

مزایای استفاده از 

تبلیغات با تیزر 

نمونه تیزر آموزشگاهی 

آیا تا به حال پتانسیل واقعی خدمات ما را به طور کامل درک کرده‌اید؟ با ویدیوهای معرفی ما، می توانید خدمات خود را به طور کامل به نمایش طیف وسیعی از مخاطبان بگذارید. ما علاوه بر تولید ویدیوهای با کیفیت، انواع راه های وایرال کردن ویدیو شما را هم ارائه می دهیم. 

 

🌟 تصویری روشن از خدمات

همان طور که در نمونه تیزر آموزشگاهی می بینید، ویدیوهای معرفی ما یک نگاه جذاب به خدمات ارائه شده توسط شما ارائه می‌دهند. از زاویه‌های مختلف، مخاطب شما با امکانات، کیفیت، و حتی جزئیات کوچک‌تر به طور کامل آشنا خواهید شد.

 

🚀 تجربه واقعی مشتریان

در ویدیوهای معرفی خدمات، تجربیات و نظرات واقعی مشتریانی که از خدمات شما منتفع شده‌اند، به نمایش گذاشته می‌شوند. این به مشتری های جدید شما جلب  اعتماد بیشتری خواهد کرد.

 

📈 راهنمایی برای بهترین استفاده

ویدیوها نه تنها به مشتری شما امکان می‌دهند تا خدمات شما را ببینید بلکه دید روشن و مثبتی از آن ها نیز به دست بیاورند. این جاست که ما با کمال دقت، قدرت و اطمینان خروجی فراتر از انتظار شما را تامین  می کنیم.

 

🎁 پیشنهادات ویژه

ما ویدیوهای ویژه‌ای نیز داریم که شامل پیشنهادات و تخفیفات ویژه برای مشتریان است. با ساخت این دست ویدیوها، می‌توانید از فرصت‌های اختصاصی و تخفیفاتی که با عث جذب هرچه بیشتر مشتری می شود بهره‌مند شوید.

از این به بعد، خدمات ما را با یک نگاه جدید مشاهده کنید. ویدیوهای معرفی ما به شما کمک خواهند کرد تا به بهترین شکل ممکنه دیده شوید. فراموش نکنید، یک تصویر به اندازه هزار کلمه سخن می‌گوید! 🎥✨

 

رفتن به صفحه نمونه کارها

پروژ های دیگر

نمونه سئو آژانس هواپیمایی رادوین گشت

نمونه سئو آژانس هواپیمایی

نمونه تیزر ، کارگاه تیاتر

نمونه تیزر، کارگاه تیاتر شکستن پوست گردو

نمونه سایت پوشاک

سایت فروشگاهی پوشاک تی کو

نمونه ریلز شرکت تبلیغاتی

نمونه ریلز اینستاگرام

تیزر آژانس هواپیمایی کمیک
تیزر مدیریت مجتمع فنی تهران
فهرست