تیزر کارگاه فن بیان با خانم شیوا خنیاگر

تیزر کارگاه آموزش فن بیان
با سرکار خانم شیوا خنیاگر

 

هدف از ساخت این تیزر، بازگو کردن تمام موارد مورد نظر استاد شیوا خنیاگر  دوره در زمانی فشرده و در فضایی صمیمی و در عین حال رسمی بوده است.

ساخت تیزر کلاس 

فن بیان 

ساخت تیزر برای آموزش کلاس فن بیان، می‌تواند بسیار مفید واقع شود و به شما کمک کند تا به دانش‌آموزان و دانشجویان آموزشگاه  بهتر و واضح تر در جریان آموزش های شما قرار بگیرند. این که چگونه می‌توانند مهارت‌های فن بیان خود را بهبود بخشند و  با استاد خودشان و فضای کلاس آشنا شوند.

 

نوع تیزر کلاس فن بیان

 ابتدا باید تصمیم بگیرید که تیزر شما چه نوعی باشد؟ آیا فقط باید یک صحنه باشد که شما در آن به فن بیان پرداخته و توضیحاتی در مورد آن را ارائه دهید؟ یا این که می‌خواهید یک تیزر تعاملی و جذاب تر بسازید که دانش آموزان و دانشجویان می‌توانند در آن شرکت کنند؟ همه این  ها به بودجه و شرایط دیگری که آن کسب و کار دارد بر می گردد.

 

محتوای تیزر کارگاه فن بیان

 برای ساخت تیزر آموزشی کلاس فن بیان، شما باید به تناسب با محتوایی که قصد دارید به دانش آموزان و دانشجویان ارائه دهید، مطالبی را انتخاب کنید که در تیزر به آن‌ها پرداخته شود. می‌توانید از مثال‌ها، نمونه‌ها و تمرین‌هایی استفاده کنید که به بیان بهتر و ارتباط بهتر با مخاطب کمک می‌کند.

 

ساخت تیزر کلاس فن بیان

 برای ساخت تیزر آموزشی کلاس فن بیان، شما می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از گرفتن فیلم از استاد  استفاده کنید، از تصاویر، نمودارها و تصاویر متحرک، ویدئوهای آموزشی و نمایشی بهره ببرید.

 

صفحه نمونه کارها

صفحه اصلی

طراحی، تصویر، تدوین و ساخت این تیزر به طور کامل بر عهده سامان ادز بوده است.

پروژ های دیگر

نمونه سئو آژانس هواپیمایی رادوین گشت

نمونه سئو آژانس هواپیمایی

نمونه تیزر ، کارگاه تیاتر

نمونه تیزر، کارگاه تیاتر شکستن پوست گردو

نمونه سایت پوشاک

سایت فروشگاهی پوشاک تی کو

نمونه ریلز شرکت تبلیغاتی

نمونه ریلز اینستاگرام

کارگاه دی جینگ حسین اریال
تیزر گرافیکی نمایش سرگیجه
فهرست