نگاهی به مسابقات معتبر طراحی سایت در دنیا

A look at the prestigious web design competitions in the world

نگاهی به مسابقات معتبر طراحی سایت در دنیا

 

در این مقاله به مسابقات معتبر طراحی سایت، می پردازیم.  چه کسی دوست ندارد به خاطر یک کار خوب به رسمیت شناخته شود؟ وقتی فراتر از وظیفه می روید و چیزی ایجاد می کنید که مشتری یا کاربران را شگفت زده و خوشحال می کند، باید آن را جشن گرفت. 

جوایز و رقابت‌ها برتری محصول را در جامعه به رسمیت می‌شناسند و یکی از شناخته‌شده‌ترین راه‌ها برای کسب شهرت در این صنعت هستند. آن ها همچنین فرصتی عالی برای پیوستن به یک جامعه جدید، الهام گرفتن و کشف روندهای جدید در طراحی، توسعه و برندسازی وب را فراهم می کنند.

ما هفت مسابقه جوایز را گردآوری کرده‌ایم که فکر می‌کنیم ارزش شرکت در آن را دارند. از بهترین طرح‌های اپلیکیشن گرفته تا طراحی بی‌نقص CSS، در این رقابت‌ها شرکت کرده تا بهترین‌ تجربیات را کسب کنید.

 

جوایز طراحی CSS

 

رقابت: جوایز طراحی CSS (CSSDA) ، طراحان، استودیوها و آژانس‌ها را برای کارهایی که مرزهای UI، UX و توسعه نوآورانه را در سراسر جهان جابجا می‌کنند، به نمایش گذاشته و از آن ها تقدیر می‌کند.

CSSDA که در سال 2009 تأسیس و در سال 2010 راه اندازی شد، زمین بازی را برای اطمینان از این که فریلنسرهای انفرادی، استودیوها و آژانس ها با اطمینان از رقابت کاندیدای جایزه، فرصتی برای شناسایی شدن دارند، فراهم می آورند.

 

سیستم قضاوتی دوگانه وجود دارد. تمام موارد ارسالی برای وب سایت روز توسط پنل بین المللی از کارشناسان صنعت بررسی می شود. تمام جوایز عمومی، از جمله جوایز UI، UX و Innovationتوسط داوران امتیازدهی می‌شوند و عموم مردم نیز رای می‌دهند.

هزینه: 50 دلار آمریکا برای هر ارسال سایت. دسته بندی وب سایت روز و وب سایت ماه همیشه باز و در جایزه وب سایت سال ثبت هستند.

 

Awards website design contest

مسابقه طراحی سایت آوردز

مسابقه: مشابه جوایز طراحی CSS، Awwwards استعداد و تلاش بهترین طراحان، توسعه دهندگان و آژانس های وب در جهان را به رسمیت می شناسد. جایزه همچنین به هیئت داوران متخصصان محترم صنعت و پایگاه کاربران فعال آن ها برای رتبه بندی آثار ارسالی به مسابقه  متکی است.

این سازمان علاوه بر اهدای جوایز، مجموعه‌ای از کنفرانس‌ها را در شهرهای نمادین سراسر جهان، از نیویورک تا لس آنجلس، بارسلونا تا لندن، برگزار می‌کند. می توانید از بهترین های صنعت در هر رویداد Awwwards بیاموزید.

هزینه: سه سطح وجود دارد: 65 دلار آمریکا برای هر ارسال سایت. 165 دلار آمریکا برای عضویت سالانه با سه ارسال رایگان و فهرست اعضا. یا 1750 دلار آمریکا برای عضویت سالانه با ارسال نامحدود و فهرست اعضا. در طول سال، برنامه ها همیشه باز هستند.

 

جوایز D&AD

مسابقه: این رویداد از بهترین ها در تجارت در سال 1962 آغاز شد، زیرا گروهی از طراحان و مدیران هنری مستقر در بریتانیا گرد هم آمدند تا ارتباطات و طراحی خلاقانه را تشخیص دهند. اکنون، تقریباً 60 سال بعد، جوایز D&AD به یک جامعه جهانی تبدیل شده است که بهترین ها را در طراحی و تبلیغات می شناسد.

آن ها یک سازمان غیرانتفاعی هستند، به این معنی که تمام درآمدهای مازاد در صنعت خلاق سرمایه گذاری می شود. می توانید آرشیو برندگان قبلی آن ها را بررسی کنید.

هزینه: فریلنسرهایی که عضو D&AD هستند واجد شرایط دریافت 20 درصد تخفیف هستند. هزینه های ارسال بسته به دسته ها و تعداد ارسال ها (تک یا چندتایی) از 389 دلار تا 1512 دلار متغیر است.

 

جوایز شورتی

مسابقه: جوایز Shorty با تجلیل از بهترین‌ها در رسانه‌های اجتماعی، برندسازی اجتماعی پرتأثیر و خلاقانه، سازندگان، سازمان‌ها و برندها را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، یوتیوب، تیک‌تاک و غیره به رسمیت می‌شناسد.

جوایز Shorty اولین جوایزی بود که به رسانه‌های اجتماعی ارائه می شد و دائماً با رسانه‌هایی که به رسمیت می‌شناسند در حال تغییر هستند. در حالی که مخاطبان و برگزیدگان این جوایز معمولاً کمپین ها یا چهره های عمومی قابل توجه هستند، دسته بندی های زیادی برای تأثیرگذاران، برندها، سازندگان و سازمان هایی وجود دارد که کار پیشرو در صنعت طراحی سایت تولید می کنند.

هزینه: 399-699 دلار آمریکا بسته به زمان ارسال.

 

Shopify Business Awards

 

جوایز بازرگانی شاپی فای

رقابت: از دیگر مسابقات معتبر طراحی سایت، جوایز بازرگانی Shopify در سال 2017 که قبلاً جوایز طراحی Shopify نامیده می شد، شاپی فای دامنه خود را برای شناسایی طراحان و توسعه دهندگان خلاقی که تجارت را به ارتفاعات جدیدی می برند و نحوه فروش آنلاین مردم را بازتعریف می کنند، گسترش داد.

امسال، هیئت داوران، موارد ارسالی از دنیای UX، توسعه و اپلیکیشن‌ها و بهترین ساخت‌های کلی را بررسی خواهند کرد. اگر می خواهید کمی الهام بگیرید، برندگان جوایز تجارت Shopify 2017 را بررسی کنید.

هزینه: رایگان. برای ورود باید یک شریک یا توسعه دهنده Shopify باشید.

 

جوایز برنده CSS

 

مسابقه: جوایز برنده CSS بهترین طراحان وب، توسعه دهندگان و آژانس های امروزی وب را به نمایش می گذارد.

نکته منحصربه‌فرد در مورد برندگان CSS این است که امتیازدهی بر اساس ترکیبی از رای‌دهی همتایان و امتیازدهی پنل است که 80 درصد بر اساس امتیاز داوران و 20 درصد نهایی از آرای بینندگان است. پس از بررسی، ارسال‌های با امتیاز بالا در صفحه نامزدها نمایش داده می‌شوند و واجد شرایط دریافت جایزه‌های ویژه مانند سایت روز، سایت ماه یا ستاره‌ها هستند.

هزینه: ارسال‌ها 9 دلار آمریکا است و ارسال‌های رد شده بازپرداخت می‌شوند.

 

 

Apple Design Awards

 

جوایز طراحی اپل

رقابت: از دیگر مسابقات معتبر طراحی سایت، جوایز طراحی اپل به برنامه‌های پیشرفته در پلتفرم اپل که بهترین‌ها را در طراحی اپلیکیشن، نوآوری، نبوغ و دستاوردهای فنی منعکس می‌کنند، می‌شناسد. اپل همچنین توایدات افراد و شرکت های پشت برنامه های خود را به اشتراک می گذارد.

برخلاف سایر رقابت‌های جوایز فهرست‌شده در این جا، در واقع نمی‌توانید برای جوایز طراحی اپل
درخواست دهید. برنامه‌های واجد شرایط فهرست‌شده در فروشگاه App Apple بر اساس طراحی، یکپارچگی هنر و نوآوری‌شان انتخاب می‌شوند.

هزینه: از آنجایی که برنامه های کاربردی برای این جوایز پذیرفته نمی شوند، هیچ هزینه مرتبطی وجود ندارد.

 

 

کاری از تیم رسانه سامان ادز

برای  دیدن    صفحه طراحی سایت   سامان   ادز   کلیک  کنید.
راهنمای خرید سایت
راهکارهای تبلیغاتی و مدیریت آن برای افزایش بازدهی کسب و کار
طراحی سایت حرفه‌ای؛ چرا امری ضروری برای تبلیغات موثر است؟
پنل پیامک؛ بهترین روش‌ های استفاده از آن
آیا یک طراح وب سایت می تواند دورکار باشد؟
عکاسی صنعتی چیست و چرا مهم است؟
اپن ای آی؛ نگاهی جامع به نقش‌ آفرینی در دنیای هوش مصنوعی
 خرید سایت  وردپرس و مزایای برای ساخت وب سایت
تیزرهای با کیفیت راهکارهای جذب مخاطبان
previous arrow
next arrow
Shadow
فهرست