تیزر نمایش مستند

تیزر نمایش مستند

این تئاتر تک پرسوناژ فخیم، با موضوع رفاقت، در سالن هامون اجاره رفته است. سامان ادز برای این اجرا چند تیزر ساخته است. یکی از سه تیزر نمایش مستند، تقدیم به شما می شود. برای دیدن صفحه نمایش مستند در تیوال کلیک کنید. 

تیزر نمایش

عطر احساسات پنهان در گوشه‌ی صحنه، زمزمه‌ی دیالوگ‌های غم‌انگیز، شادابی صدای خنده، چرخش دراماتیک موسیقی و نور‌های رقصان پشت پرده. با ساخت یک تیزر خوب و جذاب، می‌توانیم این‌همه احساس را و حتی بیش از آن را در قلب مخاطبان برانگیخته و آن‌ها را به تجربه‌ی یک نمایش تئاتری دعوت کنیم.

 

ساخت تیزر برای رقابت بیشتر

در دنیای امروز که رقابت در هر زمینه‌ای به اوج خود رسیده است، هنر تئاتر نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای جذب مخاطبان و ایجاد علاقه در آن‌ها برای حضور در نمایش‌های تئاتری، لازم است که از روش‌های نوین و جذابی استفاده کنیم. یکی از این روش‌ها ساخت تیزر برای نمایش‌های تئاتری است. تیزرها نقشی مهم در ارائه یک پیش‌نمایش از آثار هنری دارند و می‌توانند به معرفی یک نمایش تئاتری کمک بسیاری کنند.


.

شرکت تبلیغاتی سامان ادز، با داشتن تیمی مجرب و خلاق در زمینه‌ی طراحی و ساخت تیزرهای تئاتری، به عنوان یکی از با تجربه ترین ها در زمینه تولید تیزرهای تئاتری شناخته شده است.

.

تیم حرفه‌ای و خلاق

سامان ادز افتخار دارد که تیمی از طراحان، کارگردانان و تصویربرداران با تجربه و مهارت را در کنار خود دارد که در طراحی و ساخت تیزرهای تئاتری به خوبی همکاری می‌کنند.

برو به صفحه نمونه کارها

طراحی، تصویر، تدوین و ساخت این تیزر به طور کامل بر عهده سامان ادز بوده است.

پروژ های دیگر

نمونه سئو آژانس هواپیمایی رادوین گشت

نمونه سئو آژانس هواپیمایی

نمونه تیزر ، کارگاه تیاتر

نمونه تیزر، کارگاه تیاتر شکستن پوست گردو

نمونه سایت پوشاک

سایت فروشگاهی پوشاک تی کو

نمونه ریلز شرکت تبلیغاتی

نمونه ریلز اینستاگرام

تیزر شهرک دشت
تبریک روز دانشجو – موسسه پارسان
فهرست